Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mat32 dlaczego Napoleon jest jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi ?
17
@BarcaInfo miły gest z jego strony.
1
@tadzik447 Wszystkie odpowiedzi są poprawne.
1
@LuisSalvano I dobrze by powiedział ;)
1
@Werka7 jak dla mnie spoko, tylko jednak na prawej Dest
0
@JANEK777 Nie jestem fanem takiego rozwiązania, ale w zasadzie co takie odciski na dowodzie dają. Nikt Ci na nie kredytu nie weźmie więc trochę nie rozumiem obaw
1
@CriminalFCB Samsung M21, ok 1000 zł
1
@AlexDark00 chodziło mi o dyskryminowanie kogoś z tego powodu, co u nas jest niedozwolone prawnie. Akurat w tym przypadku nie miałem tego na myśli tylko tacy typowi uczniowie co wszystkim w szkole dokuczają
0
@cosinus90 dlatego ja proponuję tej Pani nie brać na poważnie ;) W szkole masz się uczyć, a nie oznajmiać całemu światu jakie są Twoje preferencje seksualne. Po za tym zależy do jakiej trafisz klasy, bo w jednej mogą być naprawdę mili ludzie, a w innej jakieś patusy.
2
@maroon to chyba dobrze, przynajmniej mi się tak wydaje
11
@AmigoBlancos spokojnie, zawodnicy Getafe będą grać tak żeby nie zrobić krzywdy rywalowi ;)
3
@tomek8756 no co ? Przecież nasz rząd jest nie omylny i wszystko co robi jest dla dobra obywateli. Po co nam badania, WIELKI Jarosław mas uchroni przed wirusem ;)
0
@Janas11224 te lody były kozak, a i galaretki są bardzo dobre.
1
@Chinaski Ale, fryz.
1
@Rewolucja123 w końcu mam komputer, który tę grę uciągnie więc będę mógł się przekonać :)
1
Już wstawiałem, ale jestem ciekawy waszych opinii na ten temat.
W sumie zastanawia mnie co by było z PIS-em gdyby Jarosław Kaczyński przestał mieszać się w politykę z różnych względów np. zdrowotnych. Ciekawe czy partia znalazła by drugą osobę która potrafiła by scalić to otoczenie czy jednak z czasem partia by się podzieliła i straciła na znaczeniu. Podobnie z Putinem w Rosji. Czy są tam inny tak charyzmatyczni politycy, którzy byliby wstanie objąć po nim władzę i kontynuować jego politykę, czy np. władze przejął by ktoś z rosyjskiej opozycji.
Użytkownikom @fart , @maroon , @Gall , @priest9999 bardzo dziękuję za wcześniejszą odpowiedź
7
@Mat_Cat A jeżeli ktoś polityką się interesuje ?
5
@Chakalaka Zależy jakie były jego motywy, bo jeżeli chciał zrobić szkołę miejscem apolitycznym to motywacja dla mnie zrozumiała, ale zgadzam się że każdy ma prawo do demonstrowania swoich poglądów tak długo jak nie łamią one prawa.
0
@sergio5 Nawet nie wiedziałem że są spokrewnieni.
5
@ranger3120 ja bym chciał żeby mi w ogóle urosła, ale kiepsko :P
1
@Vempers zależy objakich pieniądzach rozmawiamy, ale obecnie raczej nam potrzebny nie jest.
0
@KORTIS Też mi się wydaje że Mabappe pójdzie do Realu, dlatego wolałbym żeby Halland poszedł jednak gdzieś do Anglii, a do nas ktoś z trójki Kane-Lukaku- Martinez. Najbardziej preferowałbym Anglika, ale Argentyńczyk też nie byłby złym wyborem.
2
@VamosRakieta na transfermarkt ma do 2023, ale Inter też ma problemy finansowe i mogą być zmuszeni do sprzedaży niektórych zawodników ( ta sytuacja co nie byli wstanie zapłacić Realowi raty za Hakimiego)
8
@Bykunn coś w tym jest, ale powiedz to restauratorom, hotelarzom i innym osobom które nie mogą pracować
4
@VamosRakieta Z lepszych to Lukaku lub Kane choć to też byłby bardzo duży wydatek, ale na ten moment są lepsi. Z tańszych opcji to Lautaro Martinez, który też jest dobrym napastnikiem, a do tego młodym. Zawsze można dać jakiegoś zawodnika na zbicie ceny :)
4
@BarcaInfo dajcie już spokój z tym Hallandem, jest obecnie wielu lepszych, a napewno dobrych i tańszych
1
@FC1899Barca Mam nadzieję, że nic jej nie jest
5
@DawidM110 Centrum, a centro- lewicowa lub prawicowa to zależy od omawianego tematu jak np. gospodarka, polityka wewnętrzna itp.
4
@FC1899Barca GOAT
9
@Ronaldinho10VB jednak gdyby ktoś nie rozumiał to przetłumaczę:
Guardiola: ,,nie mogę w to uwierzyć. Może on kłamie. Jest bardzo dobry jak na 17-sto latka"
:)