Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@barcelonaLM zbombardują Real Madryt czy co ?
0
@JANEK777 jak akcji osób związanych z tym busem nie popieram, tak takie działania to zwyczajne przestępstwo i osoby za nie odpowiedzialne powinny ponieść karę.
1
@MaTt_BarcaFan jak zaznaczyłeś: ,,W NBA tak jest od początku [...]". Od początku, a nie robione z dupy, dla zysku.
57
#NieDlaSuperligi
2
@Ronaldinho10VB ,,Jesteśmy wyszkolonymi marksistkami.", Covid jest straszny" ale ,,kapitalizm jest większą tragedią niż Covid". Komunistka i tyle. Rozumiem wolność słowa itp. ale takich ludzi powinno się trzymać zdała od społeczeństwa. Chociaż w sumie taka wolność słowa, że tacy komuniści mogą sobie głosić co są, ale jeżeli ich skrytykujesz to cię zbanują.
0
@zakazskretuwlewo #NieDlaSupeligi
2
@BarcaInfo No i poprawnie.
1
@karci0 Nie uczepili się Arsenalu, tylko w lidze mistrzów gra się na podstawie miejsca w tabeli, czyli nie grał by Arsenal bo jest to duża marka tylko, na ten moment taki West Ham i Leicester City.
3
@BarcaInfo Brawo dla Borussi.
0
@messiandiniesta Jak wspomniałem pod inną dyskusją nie oglądam NBA. Druga sprawa dlaczego w tak "prestiżowej lidze" miałby grać taki Arsenal, albo Barcelona, która np. była by na dole tabeli ( wiem to akurat mocna abstrakcja, ale jednak możliwa). To jest robione tylko dla pieniędzy i ma mało wspólnego ze sportem.
8
@Ronaldinho10VB Proszę, niech to będzie Fake. Ludzie nie mogą być tak głupi.
2
@katalonczyk987 ,,Wielki kluby" mają mieć stałe miejsce, dlatego ten twór jest bez sensu
0
@Uukasz_93 kończy się zmianami na gorsze. Superliga będzie jeszcze bardziej dla ,,Wielkich klubów"
0
@BarcaInfo Żałosne jak tym światem rządzi pieniądz.
0
@MontelQ Kto płacze, ten płacze. UEFA święta nie jest, ale w sporze UEFA vs Superliga, stoję po stronie UEFY.
0
Powiem wam, że mam chyba wyjątkowo Madrycką Fife. Ja tu próbuję robić skład Barcelony, a tu w paczce wpada Courtois, Mendy, Carvajal, Valverde. Do tego Asensio w zadaniach za darmo i MOTM Benzemy. A z Barcelony żadnej karty nie dadzą. Chociaż Busquets i Puyol są( obaj za SBC)
0
@TheHeisenberg tu chodzi o to że w tej ,,Superlidze" te największe kluby będą grały za nazwę i marketing, a nie za rzeczywistą grę w swojej lidze
0
@Emhyr taa, napewno robią to żeby pokazać błędy UEFY. Robią to dla pieniędzy, ale tak jak piszesz mam nadzieję żę Superliga nie powstanie
15
Socios, w was nadzieja. Pokażcie że zależy wam na klubie i tym sporcie.
1
@KORTIS Póki co grożą wyrzuceniem drużyn z Superligi z lig krajowych, ale jak będzie to zobaczymy. Zapewne Copa del Rey będzie pucharem 3 kategorii.
1
@4drian0 prędzej oglądałbym to niż Superligę
1
@FCBeSeM Vamos Real Sociedad
1
@tomek8756 widzę że się zlitował.
0
@A_Gomesinho_21 Być może nowy format. Stary z podziałem na grupy dla mnie był idealny.
0
@skakun95 Argument przeciw:
-kluby założyciele mają pewne miejsce w ,,lidze", gdzie taki Arsenal w ogóle na ten moment nie powinien być brany pod uwagę. Co to ma być że np. Barcelona mogła by być w lidze w środku tabeli lub z ligi spaść ( abstrakcja, wiem) i grała by w Superlidze.
2
@BarcaInfo Żal, rozpacz i smutek rozpiera me serce.
0
@urbipl Perez znajdzie ;)
1
@Homeopata8989 No i poprawnie.
7
@lucca87 nie oglądam NBA, więc mogę sobie psioczyć.
0
@VamosGirl radzić sobie z kryzysem finansowym można na wiele innych sposobów niż tworzeniem czegoś takiego.