1

@BarcaInfo Poprawne działanie, mam nadzieję że uda się jeszcze z projektu wycofać

6

XD, na pewno to robi by ratować piłkę nożną

9

[Nieoficjalnie]: Jednym z sędziów w Superlidze ma być Sergey Piputkin

0

@Zoker I weź tu zrozum La Ramble

0

@BarcaInfo Transfer kwestią godzin !

3

@BarcaInfo XD, chyba jakość w szpitalu .

0

@ObiektywnyKibic121 Ale jednak jest szansa, że nie będzie jak np. bardzo prawdopodobnie że Juventus nie skończy w TOP 4, do tego Liverpool, Arsenal, Tottenham.

1

@Pilka_jest_okragla Pedri miał marzenie. Barcelona mu to uniemożliwiła. Smutny los go spotkał.

0

@Versace XD porównywać Morawieckiego do Hitlera.

7

Prawda .

2

@Versace Brak słów, jak można komuś życzyć takich żeczy.

0

@Kamiloza91 też myślę że 3-5-2, z Griezmanem, który z Athleticiem zagrał bardzo dobre zawody

2

@Mathoue właśnie to dodawanie klubów jest bez sensu. Jakby Barcelona zajęła miejsce w dole tabeli to też by tam grała bo marketing, a tak być nie powinno.

1

@Hakiru Było że nagrody w Superlidze to po prostu pożyczka na 3.5 miliarda euro do zwrotu w ciągu 23 lat

0

@busquets5 Być może. Na ten moment jestem przeciw, ale nie jestem też betonem i jeżeli ktoś podałby argumenty za i przeciw to może i bym się przekonał, chociaż nie zależnie od argumentów palić bym nie zamierzał, tak jak nie palę papierosów i nie piję alkoholu

3

@bari_94 Niech rezygnują

0

@SonBarcaGoku nie oderwany, ale skoro po ulicy chodzą osoby pijane to gdyby marihuana była dozwolona to zapewne i takie osoby by się znalazły. Nie mówię, że nagle 90% Polaków zacznie jarać ;)

0

@joloskyy Sprawdziłem. Tak ma negatywne skutki.

0

@SonBarcaGoku Alkohol, nie ma aż tak negatywnego wpływu na zdrowie i raczej nie jest aż tak mocno uzależniający. Ja nie piję, ale to jest inna sprawa że jak osoba po pijaku wsiądzie do auta to są za to przewidziane sankcje prawne. Ale np. papierosy jak dla mnie mogły by być zakazane.

1

@busquets5 Po prostu uważam że to narkotyk, może nie o tak złym działaniu jak heroina czy inny mefedron, ale narkotyk. Nie chciałbym żeby jacyś zjarani ludzie chodzili po ulicy. Po za tym chyba też jakieś negatywne skutki na organizm ma.

1

@Gappeq Ja nie paliłem i nie zamierzam. Dla mnie to narkotyk i nie powinien być legalny.

0

@Nazio87 MLB to od tyłu BLM.

8

@Mat_Cat XD, tylko tak to skomentuję

0

@busquets5 Ale prawdopodobnie ,,zespoły założyciele" spać by nie mogły, więc dla mnie jest to bez sensu.

0

@Rust_Cohle Nie, ale tworzenie ,,Superligi" nie jest żadnym rozwiązaniem. Mam nadzieję że wszyscy się dogadają i przywrócą stary format ligi mistrzów i dadzą trochę więcej kasy na nagrody za wygranie i poszczególne etapy, a nie za historię. Ale też nie tak olbrzymie jak PONAD 350 milionów za sam udział !

Jeżeli coś już w założeniach dobrze nie wygląda, to w praktyce nie będzie inaczej i jest to bez sensu.

0

@Rust_Cohle Na ten moment to co przedstawili, nie wygląda jakby miało funkcjonować dobrze.

0

@DonMatteo901 Jak zwykle Kowal pisze głupoty.

0

@Firestone To niczego nie zmienia, ten projekt jest bez sensu już w założeniach.

0

@adambądkowski93 Po prostu Agnelli przestraszył się że, jego Juvenstus, nie będzie mógł grać w Lidze Mistrzów, więc teraz zgrywa kozaka, że potrzebne są zmiany XD

1

@Zoker z tego co rozumiem tak to ma wyglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?