0

@Rust_Cohle Albo zależy im na swoich kibicach

0

@Gaucho wybrałbym 500 tyś

1

@Dreg Właśnie chodzi mi o 2 WŚ. Napoleon był kozakiem

11

@tomek8756 szkoda tego policjanta. Widać tak traktuje się w USA ludzi, którzy chronią obywateli.

0

@DonMatteo901 W sumie bałbym się być tak operowany.

0

@marcin62 Ale żarty o francuskich czołgach są śmieszne :D. Trudno mi inaczej nazwać kraj, który zamiast zaatakować Niemcy, kiedy zdecydowaną większość armii wysłali do nas, siedzieli sobie na lini Maginota i czekali co się stanie. Ale jak masz inne zdanie na ten temat lub informacje to możesz się podzielić, chętnie poczytam

3

@LR9 Bardziej Francuzi, ale ok

1

@Gosciuu Zibi TOP

0

@wroclawianin89 Właśnie daj Boże :D

2

@Nihas Brawo dla nich. Oby w sukurs poszły inne kluby

0

@itmustbejoke Ja jestem za City ze względu na Pepa

1

@Pawel13sz 1963 koloryzowane :D

1

@BarcaInfo 2 wybierz Panie.

1

@barcelonaLM A co, to od Floyda, czy co się dzieje ?

0

@MarioVeB! Zibi TOP

1

@PanZagadka Jak rodzeni bracia :D

1

@AmigoBlancos trzeba poczekać na oficjalki, bo na ten moment jest tyle informacji, że trudno ocenić co nie jest Fake'iem

0

@Wilczeq Perez: Ramos mam zawał

1

@BarcaInfo @Wossi61FCB Ramos mam zawał

0

@Dzemix111 ale gralibyśmy z 10 , a nie z 36 dtużynami

1

@MesQueUnClub96 jest napisane że ma nadzieję że tak

0

@rademenes Kibice rozpoczęli protesty przeciwko Superlidze i pewnie jeszcze jakieś powody były.

0

@BarcaInfo To sobie pobył prezesem w nowej kadencji XD

0

@GeFcIo A kto chciałby mieć zdjęcia nagiego Pereza ?

0

@kkbarca Nie dał dupy, bo socios muszą podjąć decyzje

0

@amanter Nie wj***, bo socios muszą podjąć decyzję.

6

@BarcaInfo XD, główny założyciel odchodzi. Jeżeli to wszystko się potwierdzi to będzie to chyba największa kompromitacji w dziejach. I dobrze

1

@Chakalaka ludzie, przecież tu nikogo nie ma.

0

@Katalonbar Tak naprawdę Bartomeu wszystko to zaplanował.

0

@Pawel13sz to nie jest tak że on jest właścicielem Juventusu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?