Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Albo zależy im na swoich kibicach
0
@Gaucho wybrałbym 500 tyś
1
@Dreg Właśnie chodzi mi o 2 WŚ. Napoleon był kozakiem
11
@tomek8756 szkoda tego policjanta. Widać tak traktuje się w USA ludzi, którzy chronią obywateli.
0
@DonMatteo901 W sumie bałbym się być tak operowany.
0
@marcin62 Ale żarty o francuskich czołgach są śmieszne :D. Trudno mi inaczej nazwać kraj, który zamiast zaatakować Niemcy, kiedy zdecydowaną większość armii wysłali do nas, siedzieli sobie na lini Maginota i czekali co się stanie. Ale jak masz inne zdanie na ten temat lub informacje to możesz się podzielić, chętnie poczytam
3
@LR9 Bardziej Francuzi, ale ok
1
@Gosciuu Zibi TOP
0
@wroclawianin89 Właśnie daj Boże :D
2
@Nihas Brawo dla nich. Oby w sukurs poszły inne kluby
0
@itmustbejoke Ja jestem za City ze względu na Pepa
1
@Pawel13sz 1963 koloryzowane :D
1
@BarcaInfo 2 wybierz Panie.
1
@barcelonaLM A co, to od Floyda, czy co się dzieje ?
0
@MarioVeB! Zibi TOP
1
@PanZagadka Jak rodzeni bracia :D
1
@AmigoBlancos trzeba poczekać na oficjalki, bo na ten moment jest tyle informacji, że trudno ocenić co nie jest Fake'iem
0
@Wilczeq Perez: Ramos mam zawał
1
@BarcaInfo @Wossi61FCB Ramos mam zawał
0
@Dzemix111 ale gralibyśmy z 10 , a nie z 36 dtużynami
1
@MesQueUnClub96 jest napisane że ma nadzieję że tak
0
@rademenes Kibice rozpoczęli protesty przeciwko Superlidze i pewnie jeszcze jakieś powody były.
0
@BarcaInfo To sobie pobył prezesem w nowej kadencji XD
0
@GeFcIo A kto chciałby mieć zdjęcia nagiego Pereza ?
0
@kkbarca Nie dał dupy, bo socios muszą podjąć decyzje
0
@amanter Nie wj***, bo socios muszą podjąć decyzję.
6
@BarcaInfo XD, główny założyciel odchodzi. Jeżeli to wszystko się potwierdzi to będzie to chyba największa kompromitacji w dziejach. I dobrze
1
@Chakalaka ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
0
@Katalonbar Tak naprawdę Bartomeu wszystko to zaplanował.
0
@Pawel13sz to nie jest tak że on jest właścicielem Juventusu ?