6

@karlu105 PKO BP .

1

@damiano996 A kto czarnych, sprzedawał w niewolę białym ? Czarni.

0

@tomek8756 Ja również, jest o wiele lepszy :)

0

@pax dobrze, że planów nie udało im się zrealizować.

1

@tomek8756 Dlaczego nie można wybrać czy ma być dźwięk Netfliksa czy głos Pana Roberta. Było by dużo lepiej

4

@ronni37 lecieć w kosmos muszę, bo się uduszę

0

@chosenone @MESSIah16 Dobra, nie doczytałem dokładnie, myślałem że argument z niewolnictwem. Nie zmienia to faktu że to było te 50/40 lat temu. W obecnych czasach nie uważam żeby rasizm był wszechobecny, ale jeżeli już jest to niestety, ale działa tylko w jedną stronę. Szkoda, że te ruchy BLM odrzuciły ideały Luthera Kinga ( ba, często nie wiedzą kto to był), który jest symbolem walki z ,,segregacją rasową". Właśnie. ,,Segregacją rasową", a nie ,,Segregacją czarnoskórych.". Myślę, że te ruchy bardziej przyczyniają się do wzrostu uprzedzeń niż to ich eliminowania.

5

@MESSIah16 wszystko fajnie tylko to było ponad 400 lat temu. Kiedyś białych też traktowano jak niewolników i jakoś nie widzę żeby ktoś miał z tym problem

1

@PatrychoO No ładnie wygląda. Może tak w następnym miesiącu też zamówie, zobaczymy. Ale kiedyś będzie trzeba spróbować :D

2

@BorzyKrzys tylko się zastanawiam czy to coś zmieni. Ja mam 18 lat, a większość meczów mi bardzo szybko zlatuje. Zanim się obejrzę to z 20 minuty robi się 90. Myślę że nie ma potrzeby skracania meczy.

0

@Image to może odrazu do 40 minut, a w ostatnich 5 gole liczą się podwójnie.

1

@macio_944 Niestety Dolnośląskie też zamknięte

0

@Chakalaka Poważna sprawa, mam nadzieję że nie zostanie zbagatelizowana. Brawo dla tej jednostki.

4

@Khajio To nie kibice, tylko kibole. Należy rozróżniać te dwie grupy

1

@BoRoWieC chyba 180 euro rocznie.
Tu masz o tym artykuł:
https://9campnou.com/pl/jak-zostac-socio-fc-barcelona/

0

@BoRoWieC W zasadzie chyba wystarczy opłacać składki

1

@Krotis Stanowisko jest takie że to socios zdecydują

0

@tristan87 To prawda, zmiany są potrzebne, ale Superliga nie jest dobrą zmianą.Bardzo fajna wypowiedź Koemana

0

@Chakalaka Bardzo fajna wypowiedź Koemana

0

@speedweed "[...] i inni policjanci"

1

@messiandiniesta siedzi i pije w samotności

6

@tomek8756 Jednym słowem podwójne standardy. Tak jak kiedyś chciałem nawet polecieć do USA ( choć panicznie boję się latać samolotem), tak lepiej nie ryzykować, bo jeszcze komuś się nie spodoba kolor skóry czy inne bzdety. Niestety, ale rasizm działa dzisiaj tylko w jedną stronę. Szkoda, że te ruchy BLM odrzuciły ideały Luthera Kinga ( ba, często nie wiedzą kto to był), który jest symbolem walki z ,,segregacją rasową". Właśnie. ,,Segregacją rasową", a nie ,,Segregacją czarnoskórych."

2

@PawkoFCB wtedy sąd powinien osądzić tych ludzi za nękanie i zależnie od sytuacji( oby to takich sytuacji nie doszło) za umyślne zabójstwo. ( tylko proszę nie pisać że Chauvin też, bo przedstawiłem argumenty dlaczego nie, chyba że masz inne argumenty)

1

@MesQueUnClub96 Złomek, fajny ziomek

6

@tomek8756 ,,wytrzymajmy jeszcze 2 tygodnie" - dziękuję za uwagę :)

51

Podsumowując uznanie za winnego, byłego policjanta, Dereka Chauvina:
-George Floyd przed interwencją zażył bardzo mocne i niebezpieczne narkotyki
-policjant nie klęczał mu bezpośrednio na szyi tylko na karku
-wszystko było zgodne z procedurami co przyznają jego koledzy z policji i i inni policjanci. Uczą tego w szkołach policyjnych
-na sąd wywierana była presja ze strony BLM ( groźby o wszczęciu zamieszek w razie uniewinnienia (O zgrozo domagali się kary śmierci, która w stanie Minesota jest niedozwolona więc XD z nich) oraz ze strony Białego domu i prezydenta Bidena co nie powinno mieć miejsca.

Jedyna nadzieja że zostanie uniewinniony przez sąd 2 instancji, bo nie zasługuje na żaden wyrok

1

@Bobo25 Włodarze liczący się ze swoimi kibicami i piłkarzami

5

@IronSanHybrid jakby nie było zgodne z prawem to policjanci by go nie bronili. Jaki miał być wyrok skoro sam Biały Dom i ludzie z BLM wywierali nacisk na sąd

0

@IronSanHybrid Jego koledzy i inni policjanci mówili, że to normalne działania, których uczą w szkołach policyjnych. Takie były procedury i nie powinno się za nie skazywać człowieka, szczególnie że Floyd był pod wpływem bardzo mocnych narkotyków

3

@Zip Niestety wątpię po tym jak w tym sądzie uznali go winnym. Za chwilę Biden coś powie że taka osoba nie może być na wolności ( ale BLM które dewastowało ludziom sklepy już jest OK), wezmą tam jakiś ławników i nie uznają apelacji. Szkoda policjanta, ale widać tak traktuje się w USA ludzi, którzy chronią obywateli. Powinni po czymś takim jakiś strajk policjantów zorganizować, a nie się na to godzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?