2

@PawkoFCB wtedy sąd powinien osądzić tych ludzi za nękanie i zależnie od sytuacji( oby to takich sytuacji nie doszło) za umyślne zabójstwo. ( tylko proszę nie pisać że Chauvin też, bo przedstawiłem argumenty dlaczego nie, chyba że masz inne argumenty)

1

@MesQueUnClub96 Złomek, fajny ziomek

6

@tomek8756 ,,wytrzymajmy jeszcze 2 tygodnie" - dziękuję za uwagę :)

51

Podsumowując uznanie za winnego, byłego policjanta, Dereka Chauvina:
-George Floyd przed interwencją zażył bardzo mocne i niebezpieczne narkotyki
-policjant nie klęczał mu bezpośrednio na szyi tylko na karku
-wszystko było zgodne z procedurami co przyznają jego koledzy z policji i i inni policjanci. Uczą tego w szkołach policyjnych
-na sąd wywierana była presja ze strony BLM ( groźby o wszczęciu zamieszek w razie uniewinnienia (O zgrozo domagali się kary śmierci, która w stanie Minesota jest niedozwolona więc XD z nich) oraz ze strony Białego domu i prezydenta Bidena co nie powinno mieć miejsca.

Jedyna nadzieja że zostanie uniewinniony przez sąd 2 instancji, bo nie zasługuje na żaden wyrok

1

@Bobo25 Włodarze liczący się ze swoimi kibicami i piłkarzami

5

@IronSanHybrid jakby nie było zgodne z prawem to policjanci by go nie bronili. Jaki miał być wyrok skoro sam Biały Dom i ludzie z BLM wywierali nacisk na sąd

0

@IronSanHybrid Jego koledzy i inni policjanci mówili, że to normalne działania, których uczą w szkołach policyjnych. Takie były procedury i nie powinno się za nie skazywać człowieka, szczególnie że Floyd był pod wpływem bardzo mocnych narkotyków

3

@Zip Niestety wątpię po tym jak w tym sądzie uznali go winnym. Za chwilę Biden coś powie że taka osoba nie może być na wolności ( ale BLM które dewastowało ludziom sklepy już jest OK), wezmą tam jakiś ławników i nie uznają apelacji. Szkoda policjanta, ale widać tak traktuje się w USA ludzi, którzy chronią obywateli. Powinni po czymś takim jakiś strajk policjantów zorganizować, a nie się na to godzić.

2

No i fajnie. Teraz niech tylko socios zagłosują za wyjściem i niech się bawią Real z Juventusem

2

@qbuteq ja się wczoraj skapnąłem że Jacek Magiera ma 44 lata, a wygląda na takie 70+ :P

0

@Chakalaka To ile zespołów tam zostało ? 4,5?

1

@Vebrol ośmieszył to się Perez ze swoją Superligą

0

@BorzyKrzys I tak jest to bardziej sprawiedliwe niż Superliga, ale pomysłu nie popieram

4

@Chakalaka Dla mnie bez sensu, powinno decydować miejsce w lidze

3

@Chakalaka Oby kapitanowie mu powiedzieli, żeby lepiej za dużo o tym nie myślał. Oby socios zagłosowali przeciw.

1

@Wittgenstein
1. Fabuła
2. Gameplay
3. Grafika
4. 120 FPS ( starcza takie 35-60, żeby nie ścinało)

4

@itmustbejoke Manchester City

4

@Chakalaka Bardzo fajne zdjęcie. Cała drużyna zasłużyła na ten puchar

2

@lucca87 wszystko zależy jak te pieniądze się wydaje

1

@itmustbejoke Dla kogo nudna, dla tego nudna. Chciałbym tylko przypomnieć, że w tej edycji edycji LM, było blisko żeby Real nie wyszedł z grupy

2

@FC1899Barca Brawo dla niego i szacunek

0

@barcelonaLM Takim osobom, chciałbym przypomnieć że było blisko żeby w tej edycji, ligi mistrzów, Real nie wyszedł z grupy

2

W związku z tym, że dużo przez te 2 dni było o Superlidze, chciałbym podsumować ten projekt komentarzem znalezionym na stronie Białych, ale w pełni się z nim zgadzam:


"MERITUM Superligi, czyli dlaczego Perez pluje kibicom w ryja:



1. Projekt Superligi nie jest walką z mafijną Uefą i Fifą. Gdyby tak rzeczywiście było, to cały świat piłkarski (kluby, trenerzy, piłkarze, działacze itp) skrzyknęli by się, wyszli z tych organizacji i założyli nową, opartą co prawda na tych samych zasadach Ligi Mistrzów (i innych rozgrywek) ale byliby bardziej transparentni. Poczyniono by wiele nowych reform ku dobru piłki. ALE TE REFORMY DOTYCZYŁYBY WSZYSTKICH!!!



2. Tymczasem jest inaczej. Szefowie kilkunastu wielkich klubów (nie zawsze tych najlepszych) postanowili zrobić kupę na ducha sportu i nie reformować, a pójść sobie, zostawiając pozostały piłkarski świat samemu sobie. "Walić wszystkich, niech sobie grają w bieda-rozgrywkach, abyśmy my mieli więcej kasy i będzie happy".

To nie jest chęć zmiany, poprawy sytuacji piłki nożnej, tylko masturbacja własnych celów. Nie ma być już uczciwej rywalizacji, a grono wzajemnej adoracji samo będzie rozstrzygać co i jak, w wąskim gronie. To skandal i absurd.



OBY INFORMACJA O UPADKU SUPERLIGI STAŁA SIĘ FAKTEM! ( i piszę to jak fan Realu Madryt z ponad 20-letnim stażem)."




0

@JohnnyBarca Może Collado też będzie dobrze sobie śmigał w drużynie, ale obawiam się że Fati był wyjątkowy i nie do zastąpienia .

0

@elplacek44 ja jeszcze się nie szczepiłem, ale zamierzam. Jeżeli będzie można, a chyba wybór jes,t to Pfizerem

0

@AdamS9882 Czarnoskórzy Amerykanie traktują Floyda jak Boga

4

Niech mu tego nie wycinają. Szkoda żeby sobie zaprzepaścił karierę

0

@JohnnyBarca Mental, godny Alby ;)

0

@Barca1992 Sabaton - Bismarck


Dzięki za nominację.

2

@anxted mimo wszystko Jezus był bardziej biały niż czarny. Taka uroda Arabska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?