Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@derlysy1979 Szczerze, źle to nie wygląda.
1
@tomek8756 o nim nic, ale kontem oka w kamerę patrzył ;)
4
Riki Puig w faktach na TVN ;)
1
@Chakalaka Ekstraklasa i Śląsk Wrocław
1
@Encore @PJ1985 Jest w życiu jedna rzecz nadrzędna. Tą rzeczą jest honor. Kłopoty finansowe da się załatwić na wiele innych sposobów.
0
@Danger204 Nie .
3
@Ciule123 czyli PSG wkońcu wygra :D ?
4
Sprawa ,,Superligi" jest na tyle poważna, że nawet w Faktach na TVN będą o tym mówić :D
0
@Zieliniak tak tylko łatfiej było by zagrać w ,,elitarnej lidze mistrzów" niż hermetycznie zamkniętej ,,Superlidze"
0
@FC1899Barca Dokładnie. Nie wiem czy decyzję muszą zaakceptować socios czy też nie, ale mam nadzieję że takie akcje z ich strony i nie tylko nie będą rzadkością
1
@itmustbejoke kontuzje są częścią piłki nożnej. Jak było losowanie grup ligi mistrzów to mimo iż nie miało to znaczenia to chciałem żeby Barcelona wylosowała w grupie Ferencvaros. To że ktoś nie lubi meczów reprezentacji, nie znaczy że są niepotrzebne. Powie, że są potrzebne, tylko można byłoby zmniejszyć liczbę meczów towarzyskich w sezonie.
1
@FC1899Barca To samo skojarzenie :D
3
@AmigoBlancos A Perez utworzyłby mundial w Arabi Saudyjskiej :P
1
@Majsteer nie, ale może kupie i po prostu będę grać na napastniku na PN. Mam wyjątkowo Madrycką Fife, bo z paczek trafiłem Valverde, Mendy'ego, Courtois, Carvajala. Do tego Asensio za zadania i Benzema Motm. No ale powoli robi się składzie Barcelony. Zrobiłem Putila i Busquetsa, a teraz wpadł Griezmann ( o dziwo z paczki dwa razy 81+ i w tej samej był jeszcze Bartra :P )
2
No i powoli mi się ta Barcelona kompletuje ;)
https://zapodaj.net/0271202df2c55.jpg.html
0
@Bykunn Nie, piłkę nożną ogląda się dla rywalizacji. W momencie gdy nie będzie żadnej nagrody np. Awans do ligi mistrzów, rywalizacja będzie o nic.
5
@Explode Było by idealnie. Oczywiście większe hajsy w zależności od fazy rozgrywek, a nie za ,,historię"
2
@JANEK777 Dajcie mi kontakt do jego dilera. Do dilera Desta też.
13
Papieżowa liczba:
https://zapodaj.net/311b236b593a7.png.html
0
@Bogan Chyba Sevilla albo Betis
0
@barcelonaLM Poprawnie. Mam nadzieję że coś podobnego wywieszą nam przed klubem, a socios nie zatwierdzą zmian
0
@4drian0 Ja mam na odwrót. To pojedynki z takim Getafe albo innym Realem Betis, sprawiają że pojedynki z Realem Madryt albo z PSG są tak emocjonujące.
2
@BarcaInfo Niby Boris Johnson coś mówił że Wielka Brytania podejmnie kroki by zapobiec powstaniu Superligi, ale czegoś takiego się nie spodziewałem
0
@Explode Gorzej że także Barcelonę, ale na własną prośbę
0
W takim eazie jeszcze większe XDDD
2
@Qexi stary format ligi mistrzów był wspaniały, i w miarę sprawiedliwy bo nie grało w niej się za zasługi tylko za miejsce na koniec sezonu
0
@barcelonaLM Ciekawe czy ktoś od nas skrytykuje
0
@Geble Monaco grało z Manchesterem City
0
@Isso89 bardzo ładna :)
4
@Lukseh Moje zdanie jest takie, że Supreliga nigdy nie powinna powstać
#NieDlaSuperligi