11

@Chakalaka Ale takie gołąbki, to bym w sumie zjadł.

6

@Chakalaka Smutne, ale prawdziwe.

21

@masq Polska 2050

1

@lukaszmatusiewicz Jak zwykle La liga faworyzuje Real. Nawet złe mecze puszczają.

3

@BarcaInfo Niby tak, ale by się nam przydał.

2

@Barca1992 się zobaczy, ich bezpośrednio to nie dotyczy więc noże będą głosować za ;) Aczkolwiek w tej kwestii raczej ,,Zjednoczona prawica" będzie zjednoczona.

4

@IronSanHybrid i 30% na wyborach

0

@n3rni Oby zaakceptował.

0

@tobiasson92 No to pozostaje mieć nadzieję, żeby wyborów nie zaczeli fałszować

0

@tobiasson92 I co, teraz dalej będzie głosowanie w senacie czy po prostu PIS da swojego kandydata i koniec.

5

@BarcaInfo I już mi się ta ośmiornica nie podoba :P

0

@tomek8756 Realu bo w TVP puszczają.

0

@pele1282 Od teraz coraz gorsze wyniki tej drużyny. Proste.

2

Oby City dziś awansowało.

0

@Fawrf to nie kibice tylko kibole. Należy to zaznaczyć.

0

@Thoms94 przegadać wspólnie temat. Zależy o jakim wzroście wynagrodzenia mówimy, ale skoro jest zaznaczone że znaczne, to raczej dużym. Myślę że warto jechać i np. utrzymywać kontakt czy to na Skype, czy telefonicznie, a jednak może jak się mówi że ,, Pieniądze szczęścia nie dają, ale przynajmniej pozwalają cierpieć w dostatku". Z ciekawości o jakim kraju jest mowa ?

1

@IronSanHybrid Legenda głosi, że pies dalej leci.

14

Śląsk Wrocław. Dziękuję za uwagę.

0

@AmigoBlancos Może kiedyś Camp Nou, też doczeka się remontu.

1

@tomek8756 no cóż, twierdzić nikt mu nie zabroni :)

1

@maroon Nie piłkarz gorszy, tylko niech się zarejestruje i czeka na termin, a nie poza kolejnością bo piłkarz. No chyba że do tego czasu już te szczepienia będą na normalnym poziomie u nas

0

@Gaucho chętnie :) .

0

@NaFazieHitman no co, może do Euro szczepienia w Polsce będą w normalnym terminie, ale na ten moment takie deklaracje, moim zdaniem, są nie na miejscu kiedy wiele osób deklarujących chęć szczepienia nie mogą tego zrobić

0

No tak, piłkarze zostaną zaszczepieni przeciwko Covid-19, ale zwykły obywatel sobie poczeka.

7

@VamosRakieta Nie widzę innej możliwości. #IvanWróć

1

Ciekawe jaki wyrok wyda jutro trybunał konstytucyjny wsprawie Adama Bodnara ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@neeed Po prostu wydaje mi się to logiczne, po za tym chyba Guardiola w City ma dość duży wpływ na formowanie kadry. Co prawda Guardiola > Koeman, no ale jednak trener to trener

0

@neeed to niech go zwolnią, a jak nie to niech ma dużo do powiedzenia w sprawie transferów.

0

@BarcaInfo no i nie podoba mi się to
@JohnnyBarca jeżeli Flick odejdzie po sezonie to raczej do kadry Niemiec

0

@itmustbejoke myślę że Kane jest w miarę realnym transferem. Potrzebujemy napastnika i myślę że Anglik by się u nas sprawdził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?