Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Chakalaka Ale takie gołąbki, to bym w sumie zjadł.
6
@Chakalaka Smutne, ale prawdziwe.
21
@masq Polska 2050
1
@lukaszmatusiewicz Jak zwykle La liga faworyzuje Real. Nawet złe mecze puszczają.
3
@BarcaInfo Niby tak, ale by się nam przydał.
2
@Barca1992 się zobaczy, ich bezpośrednio to nie dotyczy więc noże będą głosować za ;) Aczkolwiek w tej kwestii raczej ,,Zjednoczona prawica" będzie zjednoczona.
4
@IronSanHybrid i 30% na wyborach
0
@n3rni Oby zaakceptował.
0
@tobiasson92 No to pozostaje mieć nadzieję, żeby wyborów nie zaczeli fałszować
0
@tobiasson92 I co, teraz dalej będzie głosowanie w senacie czy po prostu PIS da swojego kandydata i koniec.
5
@BarcaInfo I już mi się ta ośmiornica nie podoba :P
0
@tomek8756 Realu bo w TVP puszczają.
0
@pele1282 Od teraz coraz gorsze wyniki tej drużyny. Proste.
2
Oby City dziś awansowało.
0
@Fawrf to nie kibice tylko kibole. Należy to zaznaczyć.
0
@Thoms94 przegadać wspólnie temat. Zależy o jakim wzroście wynagrodzenia mówimy, ale skoro jest zaznaczone że znaczne, to raczej dużym. Myślę że warto jechać i np. utrzymywać kontakt czy to na Skype, czy telefonicznie, a jednak może jak się mówi że ,, Pieniądze szczęścia nie dają, ale przynajmniej pozwalają cierpieć w dostatku". Z ciekawości o jakim kraju jest mowa ?
1
@IronSanHybrid Legenda głosi, że pies dalej leci.
14
Śląsk Wrocław. Dziękuję za uwagę.
0
@AmigoBlancos Może kiedyś Camp Nou, też doczeka się remontu.
1
@tomek8756 no cóż, twierdzić nikt mu nie zabroni :)
1
@maroon Nie piłkarz gorszy, tylko niech się zarejestruje i czeka na termin, a nie poza kolejnością bo piłkarz. No chyba że do tego czasu już te szczepienia będą na normalnym poziomie u nas
0
@Gaucho chętnie :) .
0
@NaFazieHitman no co, może do Euro szczepienia w Polsce będą w normalnym terminie, ale na ten moment takie deklaracje, moim zdaniem, są nie na miejscu kiedy wiele osób deklarujących chęć szczepienia nie mogą tego zrobić
0
No tak, piłkarze zostaną zaszczepieni przeciwko Covid-19, ale zwykły obywatel sobie poczeka.
7
@VamosRakieta Nie widzę innej możliwości. #IvanWróć
1
Ciekawe jaki wyrok wyda jutro trybunał konstytucyjny wsprawie Adama Bodnara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@neeed Po prostu wydaje mi się to logiczne, po za tym chyba Guardiola w City ma dość duży wpływ na formowanie kadry. Co prawda Guardiola > Koeman, no ale jednak trener to trener
0
@neeed to niech go zwolnią, a jak nie to niech ma dużo do powiedzenia w sprawie transferów.
0
@BarcaInfo no i nie podoba mi się to
@JohnnyBarca jeżeli Flick odejdzie po sezonie to raczej do kadry Niemiec
0
@itmustbejoke myślę że Kane jest w miarę realnym transferem. Potrzebujemy napastnika i myślę że Anglik by się u nas sprawdził