1

Już wstawiałem, ale jestem ciekawy waszych opinii na ten temat.

W sumie zastanawia mnie co by było z PIS-em gdyby Jarosław Kaczyński przestał mieszać się w politykę z różnych względów np. zdrowotnych. Ciekawe czy partia znalazła by drugą osobę która potrafiła by scalić to otoczenie czy jednak z czasem partia by się podzieliła i straciła na znaczeniu. Podobnie z Putinem w Rosji. Czy są tam inny tak charyzmatyczni politycy, którzy byliby wstanie objąć po nim władzę i kontynuować jego politykę, czy np. władze przejął by ktoś z rosyjskiej opozycji.

Użytkownikom @fart , @maroon , @Gall , @priest9999 bardzo dziękuję za wcześniejszą odpowiedź

7

@Mat_Cat A jeżeli ktoś polityką się interesuje ?

5

@Chakalaka Zależy jakie były jego motywy, bo jeżeli chciał zrobić szkołę miejscem apolitycznym to motywacja dla mnie zrozumiała, ale zgadzam się że każdy ma prawo do demonstrowania swoich poglądów tak długo jak nie łamią one prawa.

0

@sergio5 Nawet nie wiedziałem że są spokrewnieni.

5

@ranger3120 ja bym chciał żeby mi w ogóle urosła, ale kiepsko :P

1

@Vempers zależy objakich pieniądzach rozmawiamy, ale obecnie raczej nam potrzebny nie jest.

0

@KORTIS Też mi się wydaje że Mabappe pójdzie do Realu, dlatego wolałbym żeby Halland poszedł jednak gdzieś do Anglii, a do nas ktoś z trójki Kane-Lukaku- Martinez. Najbardziej preferowałbym Anglika, ale Argentyńczyk też nie byłby złym wyborem.

2

@VamosRakieta na transfermarkt ma do 2023, ale Inter też ma problemy finansowe i mogą być zmuszeni do sprzedaży niektórych zawodników ( ta sytuacja co nie byli wstanie zapłacić Realowi raty za Hakimiego)

8

@Bykunn coś w tym jest, ale powiedz to restauratorom, hotelarzom i innym osobom które nie mogą pracować

4

@VamosRakieta Z lepszych to Lukaku lub Kane choć to też byłby bardzo duży wydatek, ale na ten moment są lepsi. Z tańszych opcji to Lautaro Martinez, który też jest dobrym napastnikiem, a do tego młodym. Zawsze można dać jakiegoś zawodnika na zbicie ceny :)

4

@BarcaInfo dajcie już spokój z tym Hallandem, jest obecnie wielu lepszych, a napewno dobrych i tańszych

1

@FC1899Barca Mam nadzieję, że nic jej nie jest

5

@DawidM110 Centrum, a centro- lewicowa lub prawicowa to zależy od omawianego tematu jak np. gospodarka, polityka wewnętrzna itp.

4

9

@Ronaldinho10VB jednak gdyby ktoś nie rozumiał to przetłumaczę:
Guardiola: ,,nie mogę w to uwierzyć. Może on kłamie. Jest bardzo dobry jak na 17-sto latka"
:)

2

@AmigoBlancos W sumie fajnie jakby Arsenal wygrał LE. Tak po prostu, niczym tego za bardzo nie uargumentuje. Po prostu wszystkie zespoły są mi obojętne, ale Arteta coś tam grał w Barcelobie, to niech sobie wygra puchar ;)

1

@Junngeas faktycznie, gdzieś widziałem plotki że niby Chelsea chce go spowrotem i jakoś źle przeczytałem. Tak czy inaczej, lepiej jak zostanie w Madrycie :)

0

@FIJI nawet nie wiedziałem, że w Sejmie mają stołówkę.

1

W sumie zastanawia mnie co by było z PIS-em gdyby Jarosław Kaczyński przestał mieszać się w politykę z różnych względów np. zdrowotnych. Ciekawe czy partia znalazła by drugą osobę która potrafiła by scalić to otoczenie czy jednak z czasem partia by się podzieliła i straciła na znaczeniu. Podobnie z Putinem w Rosji. Czy są tam inny tak charyzmatyczni politycy, którzy byliby wstanie objąć po nim władzę i kontynuować jego politykę, czy np. władze przejął by ktoś z rosyjskiej opozycji.

23

@Quavosk głupszego stwierdzenia nie słyszałem.

0

@kuz Ja sobie wróciłem niedawno. Pykam sobie czasem na PC w 8 lidze i w miarę się przyjemnie gra

4

@bartekvisca ja bym się szczepił. Lepiej nie sprawdzać czy będziesz potrzebował hospitalizacji przez Covid.

0

@Encore Trochę kiepski transfer Van De Beeka

4

@tomek8756 ja bym uniewinnił. Jednak wydaje mi się że niestety będzie inaczej. W każdym bądź razie ja bym go nie skazał

4

@clyde O wiele lepsza opcja. Niech Fati będzie zdrowy i dalej się rozwija.

0

@AmigoBlancos Nie, niech zostanie. W Madrycie ładniej :D

9

@PatrykBarcelona
Mina ochroniarza parę lat później:
https://zapodaj.net/d37f38895ca02.png.html

4

@Quavosk W każdym razie Tusk > Kaczyński. Może nie był to najlepszy premier, ale moim zdaniem nie najgorszy.

1

@barcelonaLM Robi się ciekawie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?