Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Ja bym wolał za gotówkę. Było by już trochę na napastnika.
7
"Broń zabija - dlatego należy wprowadzić szeroki zakaz posiadania broni palnej" [ kobiet lewicy FB]- odnośnie strzelaniny w Tennessee. Jeżeli chodziło im żeby w Polsce pozbawić policjantów bronii ( bo nic innego nie przychodzi mi do głowy ) to gratuluję pomysłowości.
24
@Fawrf Bo są tylko dwie płcie, ale przynajmniej Julki na tweeterze się śmiesznie denerwują :)
2
@tobiasson92 jakim cudem PIS ma 30%. Niech PO z Polska 2050 sobie zrobią koalicję. Przynajmniej będą mieli więcej od PIS-u
0
@BarcaInfo Szkoda, oby bezobjawowo. Przynajmniej dużo meczów nie przegapi bo i tak kontuzjowany.
0
@MatiFCB2000 to znak ;)
4
@Pawel13sz Człowiek orkiestra. Napastnik, bramkarz. I ta obrona w meczu z Ghaną :D
0
@Blanco16 Czy ja wiem czy to tak obniża zaufanie? Jak dla mnie może ten płacz nad konstytucją mógł być taki sztuczny. A pieniądze ? Można chyba im wysłać na stronie Polski 2050, ale wzasadzie mało mnie to osobiście obchodzi tak długo jak gada z sensem i partia ma dobre postulaty. Oczywiście moja opinia. Mam nadzieję że sobie poprawi, ale jak dla mnie i tak obecnie i tak najbardziej sensowną opcją.
0
@Blanco16 W zasadzie tylko kojarzę tę sprawę że szczepieniami, i to też bym nie powiedział że był jakiś skandal
15
@Barca1992 Na pewno dziwi że w TOP 3 zaufania jest Morawiecki z Dudą. Trochę dziwi mnie trochę niski wynik Hołowni.
1
@Rust_Cohle Z Watykanu
0
@Whudi Nie wiem, dla mnie tam narodowość nie jest ważna bo z każdego młodego, perspetywicznego zawodnika może być doskonały piłkarz :D
34
Podobno na tym Antoni robił symulację wypadku:
https://zapodaj.net/6a7569e1cbe58.jpg.html
9
@PabloVEB Mi nie przeszkadza że są firmami niemieckimi czy amerykańskimi. Wolę to niż żeby miały być w rękach Orlenu zarządzanego przez PIS i żeby serwowały propagandę tak jak TVP.
1
@AmigoBlancos
1. Piłkarsko jeden z lepszych obrońców w historii, obecnie coraz słabiej, ale solidnie. Wiadomo kwestia wieku. Jednak uważam takie zaczepki po prostu za słabe zachowanie.
2. W tym sezonie bez kontuzji to może coś odpali. Fajnie jakby poprawił wykończenie.
3. Jeżeli nie dojdzie do trzeciej operacji ( o ile miał drugą) i nie będą mu wycinać tej łąkotki, to myślę że tak. Wiadomo, raczej w pełnej dyspozycji nie będzie od początku sezonu, ale myślę że dojdzie do siebie i dalej będzie się rozwijać.
4. Te ważne mecze są największą zagwostką. Niby od pewnego momentu do przerwy reprezentacyjnej było bardzo dobrze, ale ostatnie dwa mecze słabe, ale z oceną poczekam do końca sezonu bo być może owy dublet będzie, a ważne są trofeum. Na pewno nie podoba mi się to szukanie wymówek i usprawiedliwianie słabych wyników.
5. Niby jakieś statystyki w tym sezonie ma, ale dla mnie to jest transfer pomyłka. Te 120 milionów można było spożytkować na wiele lepszych sposobów.
1
@Pawel13sz 140, ale z klubem spoza premier league jest chęć negocjacji. Po sprzedaży tych trzech graczy myślę że uzbierało by się jakoś +100 milionów. Do tego można oddać jakiegoś Pjanicia i Umtitiego. Wszystko zależy jakimi negocjatorami jest Laporta, a raczej Alemany.
4
@BarcaInfo Halland do Chelsea lub City, Kane do Barcelony i będę bardzo zadowolony.
4
@Dembouz1899 myślę że szansa by była. Ja najbardziej to bym widział u nas Harry'ego Kane'a
1
@Pawel13sz Otóż to :)
1
@Pawel13sz Naszczęscie, taki avatar, tylko do tej soboty. Później można zmienić :)
0
@tomek8756 Mam nadzieję że troll, ale skoro to TVP to niestety może to być na poważnie.
1
@Pawel13sz zakładzik był odnośnie El Clasico. Można się domyślić jak się potoczył :D
1
@MesQueUnClub96 było że zła opozycja zachęca do brania udziału i atakowania policjantów na strajkach przeciwko (nielegalnym) obostrzeniom covidowych :)
0
@Paradoks gorzej. U nich to przynajmniej prowadzona w jakimś ładnym stroju ludowym :)
0
@tomek8756 Ach, tak by to puścić gdzieś publicznie
2
@MesQueUnClub96 reszta wkrótce :)
13
W dzisiejszym wydaniu TVP Info:
-firmy dobrze radzą sobie z korona-kryzysem
-groźba otwartej wojny na Ukrainie
-Lech Kaczyński przestrzegał przed Putinem, a PO go wyśmiewała
-Opozycja zachęca do atakowania policjantów
-Tusk wywarł presje na sądzie w celu uwolnienia Sławomira Nowaka
-Reforma sądownictwa dobra, a zła opozycja wspiera zbuntowanych sędziów
2
Wedlug TVP polskie firmy dobrze radzą sobie z kryzysem :-)
1
@FC1899Barca być może było by mniej wojen, ale czy ludzie byli by mniej zachłanni coś wątpię. Religia sama w sobie nie jest zła, po prostu niektórzy ludzie wykorzystują ją w złych celach.
0
@BarcaInfo Patrzył kogo się pozbyć