0

@Thomas99PL na pewno była bardzo bezpieczna skoro już jej nie produkują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@BarcaInfo Jeżeli tak to XD z Bayernu

0

@Fawrf z drugiej strony będą drogie urodziny.

1

@FCMichalo chyba najbliżej założeń taktycznych jest Bettoni. Coś jak u nas Alfred Schreuder

2

@FCMichalo
Asystenci trenera: David Bettoni i Hamidu Msaidie

Szef od przygotowania fizycznego: Grégory Dupont

Trener bramkarzy: Roberto Vázquez

Fizjoterapeuci: Javier Mallo i José Carlos G. Parrales

7

@klemens100 To niezła Anna Boleyn XDDD

0

@Quavosk Nie zgadzam się. Każda partia ma swój program ( lepszy bądź gorszy ) i nie skupia się tylko aby ***** ***

1

@SuperPatsonFCB Wypełnione ;)

1

@BarcaInfo Nawet fajna

1

@marcin000019 mi się podoba

11

9

@Hopner15 Tu akurat Korwin mądrze mówi.

4

@Wilczeq Jeden zawodnik nazywa dziecko po klubie piłkarskim, a drugi po koledze z drużyny. Kto co lubi :P

0

@damianex10 Jeden zawodnik nazywa dziecko po klubie piłkarskim, a drugi po koledze z drużyny. Kto co lubi :P

0

@busquets5
Ter Stegen
Mingueza - Araujo - Lenglet
Dest - Busquets - De Jong - Pedri -Alba
Messi - Dembele

0

@tomek8756 Tego nie wiem. Znalazłem tylko że raczej nie mogą skazać go na śmierć.

1

@amanter Szkoda mi chłopa. Beka z tych ,,aktywistów", którzy domagają się kary śmierci dla policjanta, a jeżeli proces odbywa się w stanie Minesota, to z tego co sprawdziłem, kara śmierci jest tam niedozowolona.

1

@tomek8756 Wszystko fajnie, tylko problem w tym (na szczęście), że z tego co z sprawdziłem to w Minesocie kara śmierci jest niedozwolona. Więc beka z typiary.

0

@mm_ Wie co dobre.

3

@Homeopata8989 Ta Macedonia kusi :P

1

@sebasek99 to że sprawdziła czyjeś dane jest oczywiście karygodne, ale ja naprzykład czułbym się nie swojo gdybym do chłopaka miał zwracać się żeńskim imieniem lub na odwrót.

1

@BarcaInfo no to będą drogie urodziny ;)

1

@lampa16 ,, Barca. Życie, pasja, ludzie"

42

9

@JANEK777 No co w tym dziwnego. Przecież PIS lubi odnosić się do komunizmu i czerpać z niego wzorce.

2

@Chakalaka His inglisz is wery dobry

0

@KmN Do czerwca, myślę że jest szansa.

3

@tbas Raczej go nie zwolnią, ale jeżeli tak, będzie to jedno wielkie XD

0

@Foton To też jest wesołe :D


2

@Zoker 2-1 dla Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?