Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@FC1899Barca I ten Casillas zastanawiający się na początku co tu się właśnie stało :D
3
@Herato Wszystko fajnie, tylko Bartek nie miał tu nic do gadania, bo wpłacili klauzule odstępnego. Ale tak, zdecydowane NIE dla Neymara w Barcelonie.
3
@juliacicha w ogóle ładny kot na awatarze.
9
@FC1899Barca
Oby
Obyyyy
Obyyyyy NIE ;)
0
@Encore Jak ja bym chciał zobaczyć Kane'a w Barcelonie.
0
@Nocturno Nie wiem czy jest jakikolwiek argument przeciw. Takie zachowania należy chwalić, a nie ganić.
0
@Simusamu10 Serio na Eleven komentują Realowcy. A jest opcja neutralnego komentarza ?
5
@koksik2700 A tam bez przesady z tym całowaniem w dłon. Najwyżej popatrzył się dziwnie bo zwyczaj staromodny, ale seksizmem bym tego nie nazwał. Ale jeżeli któraś by miała problem to współczuję. Tak samo z przepuszczaniem w drzwiach. Jest to po prostu element dobrego wychowania, a nie przejaw seksizmu.
2
@DonMatteo901 Piękny gest arbitra i żałosne zachowanie Rumuńskiego związku piłki nożnej oraz UEFA. Niech może UEFA skoro ma tyle pieniędzy to łaskawie wyłoży na leczenie tych dzieci, a jak nie to niech pozwala to robić ludziom którzy chcą. Szkoda chłopa.
4
@Czarodziej1980 Widzę że do tego dochodzi jeszcze ,, Stop mowie nienawici". Coś co dla jednych jest cierpieniem dla innych może nie być. Gdybyśmy nie chcieli nikogo urazić, to najlepiej się nie odzywać, bo zaraz ktoś się obrazi za jakąś pierdołe. Przykład Diakhabiego z meczu z Cadiz.
52
@Czarodziej1980 jak widzę nie lubisz wolności słowa. A myślałem że takie żeczy to tylko PIS
0
@wroclawianin89 ja sobie oglądam ,,Fakty" bo są estetycznie przygotowane i jest to łatwe miejsce do zdobycia informacji. Oczywiście inne media, w tym internetowe, też sprawdzam aby mieć porównanie.
2
@tomek8756 Jarosław! Jarosław! Jarosław!
1
@Chakalaka Niech mu się wiedzie po tej drugiej stronie.
0
@pauletaa kto to ?
6
@DonMatteo901
Dziecko: Jej mam super pomysł, chcę samodzielnie zarabiać pierwsze pieniądze
Zandberg: nie możesz XD
0
@LeoMessi1994 Jak dla mnie śmieszne ;)
0
@LeoMessi1994 Co to jest ? To jest wspaniałe.
1
@MESSIah16 Niby miał już te 99 lat, ale i tak szkoda. Niech mu się wiedzie po tej drugiej stronie.
1
@LeoMessi1994 Lepsze gumisie :D
4
@FCMichalo Ziobry, Kaczyńskiego, Bosaka, Czarzastego
1
@Encore Moim zdaniem bilans bramkowy
0
@killingjoker101 Jeszcze na Eleven
2
@Krychaaa10 2-1 dla naszych
38
@Zoker Szkoda arbitra. Chciał zrobić coś dobrego, ale oczywiście wielki skandal
4
@Bobo25 Nie, nawet jak będzie dla nas grał, strzelał, asystował itp. Będę miał go za pajaca.
1
@AV0CAD0 Hiszpania lub Czechy
0
@damiano996 Niedzielski coś mówił że niby nigdy już nie wrócimy do życia jak z przed covida, ale zapewne w lato znacznie wszystko poluzują
17
@Chaoss Wiadomo że młody nie był, ale jednak umarł mąż Królowej Elżbiety. Jest to ważne wydarzenie i nie wątpliwie smutne dla Brytyjczyków i osób sympatyzujących z monarchia brytyjską.
1
@AlicjaFCB Mnie interesuje.