0

@Elosek nie mówię że w obronie gra źle, ale jakoś mi on bardziej pasuje do gryvw pomocy niż w obronie. I wtedy gra 3-5-2

1

@BarcaInfo czyli za pewne de jong w obronie. Nie podoba mi się to.

4

@tomek8756 Absolutnie przeciwko liberalizacji prawa aborcyjnego, ale też przeciwko jej całkowitego zakazania. Dla mnie najlepszy był nasz Polski kompromis i wypadało by go przywrócić w przyszłości.

0

@BarcaInfo A byłem załamany naszymi domówkami. No ale jednak oni będą w tym występować od czasu do czasu, a my jednak w naszych ok. pół sezonu

2

@macio_944 Ja tak mam tylko z jadowitymi pająkami ( m. in. takimi z australii )( nie mam arachnofobii), a ogólnie uwielbiam płazy i gady (żółwie, węże( najlepiej nie jadowite), jaszczurki, kameleony itp.) :D

1

@ViscaBarca123 Ale fajna jaszczura :) A może tego Warana do Realu na obronę dać :D

3

@Mr8lack nie wiem skąd przeświadczenie to sprawa tylko i wyłącznie kobiety. Na aborcję szły by podatki wszystkich więc każdy ma się prawo w tej kwestii wypowiadać. A w kwestii aborcji nie ze względu na gwałt tym bardziej.

2

@Quavosk też nie za bardzo to dla mnie moralnie dobre, bo jeżeli dziecko rozwija się prawidłowo i będzie zdrowe to dlaczego mamy zabierać mu szansę na życie. Ale w sprawie aborcji należy zawrzeć pewien kompromis, tak jak my mieliśmy nasz kompromis w Polsce.

1

@Quavosk Pamiętaj, trzeba dziecko sprzedać. Dziecko kosztuje 25 tysięcy złotych :D

0

@MESSIah16 Za liberalną aborcją absolutnie nie jestem, ale takie całkowite zakazywanie lub znaczne ograniczanie także nie jest dobre.

1

@TheNekro94 Było, ale i tak świetne :D

1

@Rewolucja123 powiem to co mi kiedyś w-f-stka. Jego postawa. Jakby był chociaż na ugiętych nogach to mógłby w ogóle zareagować, a tak stoi jak ten słup soli i się gapi

4

@Rust_Cohle Cicho, superpuchar Francji ugrał :D

2

@pele1282 Skoro tak, to podziękujmy lekarzom, którzy przez ostatni rok, pracują ponad siły dbając o nasze zdrowie.

1

@chosenone co do buforu bezpieczeństwa się zgodzę. Do taniej siły roboczej również, choć nie jest to najchlubniejsze. Lepiej żeby Polacy mieli pracę, a jeżeli Ukraińcy mają u nas pracować to na uczciwych warunkach i wynagrodzeniach, a nie na czarno. ( nie ma to podtekstu prawicowego, ksenofobicznego oraz antyemigracyjnego)

1

@fcbarcafan19 mam nadzieję że Ukraina pozostanie w takim stanie terytorialnym jak ma to miejsce obecnie, a może w przyszłości odzyska Krym. Putin nie powinien w ogóle mieszać się w sprawy wewnętrzne Ukrainy

9

@macio_944 pomijając że powinni się zajmować pandemia, to z tego co czytałem to dziadek Tuska nie wstąpił do Wermachtu dobrowolnie, tylko z przymusowego poboru. Ale wiadomo. Tusk to wina wszelkiego zła na tej planecie.

8

@kaamil1910 Sancho

0

@nieprzysiadalnosc a taki zdolny napastnik, ale jednak wolę tego na jakiego poprawiłem ;)

1

@Medrzakoo01 Hallanda bym wymienił na Kane'a i było by genialnie ;)

1

@masq Lągle ostatnio gra fajnie. Inna sprawa że za bardzo nie ma kogo wystawić, a moim zdaniem miejsce De Jonga jest w pomocy.

1

@Janas11224 ja nie szanuję instytucji, ale indywidualnie policjantów szanuję bo jednak mimo wszystko narażają dla obywateli swoje życie. Inna sprawa że policja to służba mundurowa i mają swojego przełożonego który wydaje rozkazy, ale to już jak wspomniałem obecnie wina instytucji że policja robi to co jej każą zamiast działać zgodnie z prawem.

1

@JANEK777 cicho, Horban mówi że działa, to działa. W czym problem :D

0

@speed1 Pedriego ogarnął Planes, Bartomeu tylko podpisał co musiał

0

@ranger3120 do końca czerwca ma być większość obostrzeń zniesionych. Jednak u nich jest zaszepionych bardzo dużo obywateli.

1

@tomek8756 mam nadzieję że do końca roku będzie podobnie jak w Wielkiej Brytanii, ale nigdy nie wiadomo co wymyslą

73

@Quavosk Zależy jakie jest działanie lockdownu, bo jeżeli ma za zadanie niszczenie gospodarki, to spełnia swoją funkcję
#NieDlaLockdownu

0

@MaziFCB Spoiler: nie będzie :)

2

@tomek8756 To nie wyłapałem, zdarza się :)

0

@tomek8756 Surowy ? Powinien dostać te 17 lat, tak jak chciał tego prokurator.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?