0

@marcin000019 Jeżeli to prawda, to wyjątkowo obrzydliwy czyn. Zlatan powinien się wstydzić i jeżeli przewidziane są za to jakieś sankcje, czy to prawne, czy finansowe to powinien je ponieść. I wszyscy związani z tym procederem.

0

Wow, sędzia gwizdnął. Nie wierzę.

1

@LoTo11 mnie tylko ta druga część. Dzwięki jak dla mnie są ok i bez nich dziwnie się ogląda.

2

@Comentateiro do Hiszpańskiego sanepidu

0

@AmigoBlancos byłem na tym z przymusu w kinie. Film średni.

1

@Rokita Nie, i raczej nie odejdzie. Visca El Capitano.

1

@tristan87 jak można wypowiadać takie brednie.

0

@Rewolucja123 myślę, że takie 3-0. Dublet Messiego i jedna bramka Pedriego

1

@dorkizos to prawda, takie wydarzenie nie powinno mieć miejsca. Ale sam koncert ładny.

0

@gryfiT. Może, mam nadzieję że niedługo wróci na stałe do wyjściowej 11.

1

Się zastanawiam dlaczego Araujo kolejny mecz zaczyna na ławce. Jest już sporo po kontuzji, mam nadzieję że nie stracił miejsca w pierwszym składzie na długo.

0

@FCBparasiempre W sumie jest Rey Manaj, to można chociaż w pre-sezonie go sprawdzić. Zawsze to jakaś ostateczna opcja jest.

0

@amanter Najlepszy, bo jeden z nielicznych:)

1

@Ojciec5tkidzieci Zależy. W kontekście tego że świat będzie się Rosji obawiać to tak, choć chyba w Rosji nie jest tak kolorowo gospodarczo jak to przedstawiają rządzący. Mam jednak nadzieję, że nie będzie mu dane pełnić tego urzędu tak długo.

0

@AmigoBlancos To prawda, te 5 punktów boli.

0

@szela1899 Jeżeli to prawda, to wyjątkowo obrzydliwy czyn. Zlatan powinien się wstydzić i jeżeli przewidziane są za to jakieś sankcje, czy to prawne, czy finansowe to powinien je ponieść. I wszyscy związani z tym procederem.

0

@Dayan016 ok, dzięki za informację.

0

@Szpenser w tamtych czasach to było normalne. Japończyk wolał popełnić Sepuku i uratować swój honor. ( Tak, wiem że w tamtym okresie Japonia była już bardziej ,,zachodnia", ale wciąż było wielu tradycjonalistów np. oficerowie w japońskiej armii)

0

Czy nie było mowy że podobną operację może przejść Fati, co wiązało by się z problemami z kolanem w przyszłości ?

8

0

@DonMatteo901 Piękna okolica.

8

@Mathew86 jaki był powód to nie wiem, ale jego żona zaprzecza że to przez Covid-19

0

@marcin62 Otóż to.

2

@Adamski69 mam nadzieję że nie będzie mu to dane.

2

@Dertinho użytkownikowi @LuisSalvano

0

@jordus100 A, skąd wiesz ? Nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji. Może będzie w takiej jak w tym sezonie.

1

@Quavosk Zdecydowanie nie. Niech zostaje sobie w PSG, lub niech idzie do innego klubu.

0

@donleo12 Oby, ani jedno, ani drugi

0

@eckov czy ja wiem, już jest sporo po kontuzji. Myślę że może dostać większość meczu i względnie w 70 minucie zmiana.

1

@BarcaInfo no i fajnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?