Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 Jeżeli to prawda, to wyjątkowo obrzydliwy czyn. Zlatan powinien się wstydzić i jeżeli przewidziane są za to jakieś sankcje, czy to prawne, czy finansowe to powinien je ponieść. I wszyscy związani z tym procederem.
0
Wow, sędzia gwizdnął. Nie wierzę.
1
@LoTo11 mnie tylko ta druga część. Dzwięki jak dla mnie są ok i bez nich dziwnie się ogląda.
2
@Comentateiro do Hiszpańskiego sanepidu
0
@AmigoBlancos byłem na tym z przymusu w kinie. Film średni.
1
@Rokita Nie, i raczej nie odejdzie. Visca El Capitano.
1
@tristan87 jak można wypowiadać takie brednie.
0
@Rewolucja123 myślę, że takie 3-0. Dublet Messiego i jedna bramka Pedriego
1
@dorkizos to prawda, takie wydarzenie nie powinno mieć miejsca. Ale sam koncert ładny.
0
@gryfiT. Może, mam nadzieję że niedługo wróci na stałe do wyjściowej 11.
1
Się zastanawiam dlaczego Araujo kolejny mecz zaczyna na ławce. Jest już sporo po kontuzji, mam nadzieję że nie stracił miejsca w pierwszym składzie na długo.
0
@FCBparasiempre W sumie jest Rey Manaj, to można chociaż w pre-sezonie go sprawdzić. Zawsze to jakaś ostateczna opcja jest.
0
@amanter Najlepszy, bo jeden z nielicznych:)
1
@Ojciec5tkidzieci Zależy. W kontekście tego że świat będzie się Rosji obawiać to tak, choć chyba w Rosji nie jest tak kolorowo gospodarczo jak to przedstawiają rządzący. Mam jednak nadzieję, że nie będzie mu dane pełnić tego urzędu tak długo.
0
@AmigoBlancos To prawda, te 5 punktów boli.
0
@szela1899 Jeżeli to prawda, to wyjątkowo obrzydliwy czyn. Zlatan powinien się wstydzić i jeżeli przewidziane są za to jakieś sankcje, czy to prawne, czy finansowe to powinien je ponieść. I wszyscy związani z tym procederem.
0
@Dayan016 ok, dzięki za informację.
0
@Szpenser w tamtych czasach to było normalne. Japończyk wolał popełnić Sepuku i uratować swój honor. ( Tak, wiem że w tamtym okresie Japonia była już bardziej ,,zachodnia", ale wciąż było wielu tradycjonalistów np. oficerowie w japońskiej armii)
0
Czy nie było mowy że podobną operację może przejść Fati, co wiązało by się z problemami z kolanem w przyszłości ?
8
No tak było:
https://zapodaj.net/6b4c877cdc381.jpg.html
0
@DonMatteo901 Piękna okolica.
8
@Mathew86 jaki był powód to nie wiem, ale jego żona zaprzecza że to przez Covid-19
0
@marcin62 Otóż to.
2
@Adamski69 mam nadzieję że nie będzie mu to dane.
2
@Dertinho użytkownikowi @LuisSalvano
0
@jordus100 A, skąd wiesz ? Nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji. Może będzie w takiej jak w tym sezonie.
1
@Quavosk Zdecydowanie nie. Niech zostaje sobie w PSG, lub niech idzie do innego klubu.
0
@donleo12 Oby, ani jedno, ani drugi
0
@eckov czy ja wiem, już jest sporo po kontuzji. Myślę że może dostać większość meczu i względnie w 70 minucie zmiana.
1
@BarcaInfo no i fajnie.