Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@pauletaa #GriezOUT, #CouOUT oraz #KaneIN
1
@vangoor A najlepiej nikogo.
3
@Nihas Absolutnie, niech sobie zostanie w Paryżu.
0
@Gregsky10 gra w Fenerbahce
2
@BarcaInfo Jak mu tak dobrze było w tym Paryżu to niech sobie teraz tam zostanie.
1
@Ghotti w sumie te 80 mln + oddać kogoś od nas i może ny poszło
1
@Wossi61FCB Vamos Real Sociedad !
1
@Pawel13sz Mój też jeden z bardziej lubianych, po za tym ma fajną brodę :)
4
@Pawel13sz Oj tak, następcą Linekera :D
0
@Janas11224 stawiam że jego przeciwnik wygrał w pierwszej rundzie. Taktyczne duszenie ;)
1
@Denver PIS kolego, PIS
1
@Rewolucja123 mimo wszystko bardziej widziałbym De Jonga klasycznie w pomocy. Gra tam bardzo dobrze a wtedy w obronie nie zajmuje miejsca dla nominalnego obrońcy.
0
@Rewolucja123
Ter Stegen
Mingueza Araujo Lenglet
Dest Roberto Busguets Alba
Messi Griezmann
Dembele
Mam nadzieję że De Jong odpocznie cały mecz żeby przypadkiem się nie wykarykował przed klasykiem.
0
@Kengo trudno się nie zgodzić :)
6
Noah Green, zwolennik radykalnego ruchu ,,Naród Islamu" staranował dwójkę policjantów, w tym jednego ze skutkiem śmiertelnym, przed wjazdem na kapitol oraz szedł z nożem w stronę innych. Po tym jak kilkukrotnie kazano mu się zatrzymać został postrzelony. Zginął na miejscu.
Szkoda tego policjanta.
3
@Pawel13sz fajnie by było gdyby udało się z Kane'em. Halland jest wspaniałym napastnikiem, ale jego cena ( tak, wiem że Kane w podobnej) i wysoka pensja w młodym wieku jakoś mnie do tego pomysłu zniechęcają. Kane to bardzo wszechstronny i również bardzo dobry napastnik. Do tego mógłby być takim symbolicznym następcom Linekera ;)
8
Chyba już bym wolał żeby spróbowali sprowadzić Kanea, niż Hallanda.
0
@mextexperu lepiej wierzyć, że jednak tak nie jest i życzyć im żeby Ukraina dalej była oddzielnym państwem, a nie sukcesywnie się zmniejszała.
0
@amanter jak tak dalej myślę, to nie wiem czy ten Kane nie byłby bardziej sensowną opcją.
1
@Wossi61FCB tak, jak dostanie kartę to nie zagra w El Clasico.
3
No to chociaż jakaś żółta kartka dla Nacho i będą jakieś pozytywy z tego meczu.
1
@svensonFCB Tortex pikantny.
0
@obiektywny12 to była forma żartu ;) Absolutnie nie kwestionuję dokonań Zidanea, bo jest on lepszym trenerem. Tak jak napisałem, żart/ironia.
5
@tomek8756 nie lubię majonezu :p
2
@MESSIah16 +1, większość zasiłków jest bezsensu.
3
@333tricampeones333 Zidane próbuje naśladować lepszego trenera od niego ;)
0
@MESSIah16 czy ja wiem czy inne myślenie na dany temat można nazwać zaściankiem ? Jeżeli ktoś ma poglądy bardziej konserwatywne to może uważać że na takie żeczy trzeba zapracować. Skoro dziecko do pracy iść nie może to takie rzeczy powinni zapewnić rodzice którzy mogą pracować. Nie wchodzę tutaj w dyskusje czy to słuszna inicjatywa czy nie, tylko po prostu ludzie mogą mieć różne zdanie na dany temat, i nie powinno się kogoś szufladkować.
1
,,Ukraińska armia jest zdolna do tego, by stawić opór komukolwiek, ale Ukraina wybrała dyplomatyczną ścieżkę reintegracji swoich terytoriów" - Wołodymyr Zeleński, prezydent Ukrainy.
Oby miał rację, i oby Ukraina nie musiała się o tym przekonywać.
0
@Barca1992 u mnie nie wiem, i tak się w tym roku nie wybierałem :P
1
@KierownikLucas myślę że oni to doskonałe wiedzą tylko mało ich to obchodzi. Dodatkowo są durne plany wprowadzenia banknotu 1000 zł. Po co, w takim razie, była ta reforma monetarna ja się pytam.