Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonMatteo901 nawet śmieszne :D
2
@MesQueUnClub96 A Zielu dla Włocha.
1
@messi564 zaliczył straszny zjazd. Thiago w Bayernie > Thiago w Liverpoolu.
0
@AmigoBlancos Krychowiak ma przywileje, bo to nasz Polak rodak :)
0
@XaviHeart ja w Polsce, a co :)
6
@SinMistico nie klęczeli.
0
Polska to tak religijny kraj, że nawet Jezus pomaga naszym piłkarzom :D
7
Brawo Polacy ! .
9
Kurcze, myślałem że powie coś więcej.
1
@Pioter szkoda że nie dostaje ostatnio dużo szans bo kiedy zaczynał już grać bardziej regularnie to grał nieźle.
0
@MaziFCB legitne to źródło ? ;)
4
@FanKFC jeżeli nie będzie chciał wypożyczenia, to ja bym mu podziękował i wziął te 20 milionów
2
@Pawel13sz buty jak buty. Nic nadzwyczajnego :)
6
@lucas/catalan no i mądrze napisał
0
@obiektywny12 Pochetino jest w PSG
28
Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.
3
@msmsms Dziwne. Nie czuję się żebym był foliarzem. Ja nie neguję istnienia tego wirusa i tego że zabija. Po prostu to co obecnie się dzieje to jest paranoja. Do tego jeżeli będę potrzebował leczenia na inną chorobę lub operacji to takiej pomocy mi nieudziełą gdyż wszędzie jest ten śmiercionośny COVID
14
@Avernand Mogą w nich grać w przyszłym sezonie ? Było by cudownie.
0
@AmigoBlancos odnośnie aborcji to tak jak było przed ustawą TK, a eutanazja powinna dozwolona względnie po 18 życia kiedy człowiek może sama za siebie podejmować decyzje. Co mnie powstrzyma np. kiedy zachoruję na ciężką i nieuleczalną chorobę żeby wskoczyć pod pociąć. Nic. Efekt ten sam, a ludziom którzy np. przez chorobę nie mogą chodzić by to pomogło.
2
@koziar I tak być powinno, a nie jakieś miłe słówka żeby przypadkiem ktoś nie poczuł się urażony.
0
@Rewolucja123 Ale słodkie kitki :D
1
@Zoker Biedni ludzie. Mam nadzieję że wyciągną wobec tych kiboli konsekwencje.
0
@DonMatteo901 tak z ciekawości ? Ile zarabia Ter Stegen ?
0
@msmsms Nie, nie dociera. Jakby nam pozwolili to życie normalnie jak najbardziej byłoby możliwe, tylko obecnie to nie jest w niczyim interesie. Poza tym jak napisał kolega wyżej, oczywiście jeżeli napisał prawdę, "Niech ten NIBY covid trwa jak najdłużej, bo pracy tyle samo o zarabiam 3 razy więcej niż wcześniej"
1
@MesQueUnClub_87 nie strasz że w 2040 PIS jeszcze będzie rządził.
4
@msmsms Napisałem, że po prostu ludzie mają dosyć i chcą normalne żyć. Jest rekord zachorować bo robią po prostu więcej testów, jakby ich nie robili to by było mniej chorych. Ludzie chorowali i chorować będą i trzeba nauczyć się z tym żyć tak jak z innymi chorobami.
1
@TheNekro94 co ty gadasz, jeszcze tylko 2 lata. Wytrzymamy ;)
5
@msmsms z czekaniem do maja lub czerwca mówiłbym rok temu, teraz po prostu lockdowny wprowadzane przez nasz rząd są lekceważone gdyż ludzie tracą pracę, do tego obostrzenia są wprowadzane na kolanie. Mają zwyczajnie dość. Mam nadzieję że w badaniach klinicznych okaże się że ta Amantadyna jest skuteczna tak jak mówi Dr. Bodnar i dopuszczą ją do użytku. Ja tym młodym ludziom się nie dziwię i nie oceniam ich zachowania negatywnie. Młodzi ludzie też mogą zachorować ? No mogą. Mogą tak samo zachorować na Covid, jak i na grypę i inne choroby.
2
@AmigoBlancos Bardzo ładny gest.
8
@tobiasson92 materiał o gangu sutenerów ? A co tam, pochwalmy rząd za tarczę antykryzysową i pohejtujmy opozycję.