Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech on lepiej nie bierze rad od tego lekarza bo u Fekira chyba nie najlepiej z kolanem.
1
@Pawel13sz wywalił się, a ty nigdy się nie przewróciłeś ?
3
@avanes socjal kolego, socjal.
9
@MaxiLopez_84 Może teraz VAR będzie działał poprawnie ;) ( z przymrużeniem oka )
7
@Gonzo349 to lepiej żeby Wijnaldum szukał sobie innego pracodawcy.
8
@Sulimo bardzo się cieszę że udało nam się go kupić :)
0
@Yosemite już nikt jej nie zatrzyma ;)
3
@BarcaInfo jak się cieszę że udało ma się go kupić :D
15
Rząd nakłada ograniczenia na sport:
https://zapodaj.net/caa94f303da59.png.html
35
@BarcaInfo Nasza legenda.
0
@PershingFanatykLMFCB tak z 4 lat temu, jak byłem w drugim gimnazjum. Miałem wtedy 15 lat. ( teraz zbliża się 18)
1
@Barca1992 ja akurat polityką zacząłem się interesować tak w 2 gimnazjum ;)
3
@Cochise nie zamykałbym otwartych obiektów sportowych na które chodzą głównie młodzi ludzie i są na świeżym powietrza, maseczki jak już tylko w pomieszczeniu, a resztę obostrzeń mógłbym zostawić, ale wprowadziłbym STAN WYJĄTKOWY żeby wszystko było zrobione zgodnie z prawem
0
@musli1989 Wszystko będzie dobrze byq. Nie obawiaj się na zapas :) Też chętnie się zaszczepię, ale raczej sobie trochę poczekam, rocznik 2003.
4
@VenoM ,,It's how Lewica works"
0
@PawkoFCB zależy jakie gatunek gier lubisz. Jeżeli lubisz strategie to polecam serię gier Total War.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@tobiasson92 To po co było obalać ten PRL. Tam wszystko było państwowe i jak wiemy ,,działało doskonale"
0
@BarcaInfo z jednej strony liczby ma, z drugiej grał już kiedyś w La Liga i chyba nie poradził sobie najlepiej.
18
@Pilka_jest_okragla dajcie mi namiar na jego dilera.
0
@Cochise myślę że takie 2-1 dla Polski
0
@PanteraCule A banknot 1000 zł tuż za rogiem .
1
@Mathew16 ,,To by nic nie dało i tak" :)
0
@Blanco16 Dobra, masz rację. Trochę mi z treści nie wynikało, ale masz rację. Wiele osób tak mówi choć jak dla mnie partia jest skreślona w przedbiegach.
1
Wstawaj @Blanco16 , zesr...ałeś się ;)
Druga sprawa, czemu założyłeś, że to konfederacja wygrała by wybory :)
2
@Jakchcesz a na wyborach 30% ;) chociaż ostatnio w jakimś sondażu PIS miał 26%, a Polska 2050 23%. Do tego PO 16%.
3
@MysticCat tylko co mnie obchodzi że w Europie są otwarte. Mnie obchodzi w tej chwili co się dzieje w Polsce i co robi polski rząd. Jeżeli nielegalnie zamyka gospodarkę ( gastronomię, hotelarstwo, fryzjerstwo itp.) to dlaczego ma mi być obojętne czy kościoły są zamykane czy też nie. Skoro te branże są zamknięte bo zwiększają poziom zakażeń, ale kościół to już nie i można sobie iść na mszę.
0
@cubesnoop dzięki.
3
@rafik300010 a mieszkamy w Polsce czy w UK ?
2
@CatalanDream czyli zapewne nie wprowadzą.