0

niech on lepiej nie bierze rad od tego lekarza bo u Fekira chyba nie najlepiej z kolanem.

1

@Pawel13sz wywalił się, a ty nigdy się nie przewróciłeś ?

3

@avanes socjal kolego, socjal.

9

@MaxiLopez_84 Może teraz VAR będzie działał poprawnie ;) ( z przymrużeniem oka )

7

@Gonzo349 to lepiej żeby Wijnaldum szukał sobie innego pracodawcy.

8

@Sulimo bardzo się cieszę że udało nam się go kupić :)

0

@Yosemite już nikt jej nie zatrzyma ;)

3

@BarcaInfo jak się cieszę że udało ma się go kupić :D

15

Rząd nakłada ograniczenia na sport:
https://zapodaj.net/caa94f303da59.png.html

35

@BarcaInfo Nasza legenda.

0

@PershingFanatykLMFCB tak z 4 lat temu, jak byłem w drugim gimnazjum. Miałem wtedy 15 lat. ( teraz zbliża się 18)

1

@Barca1992 ja akurat polityką zacząłem się interesować tak w 2 gimnazjum ;)

3

@Cochise nie zamykałbym otwartych obiektów sportowych na które chodzą głównie młodzi ludzie i są na świeżym powietrza, maseczki jak już tylko w pomieszczeniu, a resztę obostrzeń mógłbym zostawić, ale wprowadziłbym STAN WYJĄTKOWY żeby wszystko było zrobione zgodnie z prawem

0

@musli1989 Wszystko będzie dobrze byq. Nie obawiaj się na zapas :) Też chętnie się zaszczepię, ale raczej sobie trochę poczekam, rocznik 2003.

4

@VenoM ,,It's how Lewica works"

0

@PawkoFCB zależy jakie gatunek gier lubisz. Jeżeli lubisz strategie to polecam serię gier Total War.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@tobiasson92 To po co było obalać ten PRL. Tam wszystko było państwowe i jak wiemy ,,działało doskonale"

0

@BarcaInfo z jednej strony liczby ma, z drugiej grał już kiedyś w La Liga i chyba nie poradził sobie najlepiej.

18

@Pilka_jest_okragla dajcie mi namiar na jego dilera.

0

@Cochise myślę że takie 2-1 dla Polski

0

@PanteraCule A banknot 1000 zł tuż za rogiem .

1

@Mathew16 ,,To by nic nie dało i tak" :)

0

@Blanco16 Dobra, masz rację. Trochę mi z treści nie wynikało, ale masz rację. Wiele osób tak mówi choć jak dla mnie partia jest skreślona w przedbiegach.

1

Wstawaj @Blanco16 , zesr...ałeś się ;)
Druga sprawa, czemu założyłeś, że to konfederacja wygrała by wybory :)

2

@Jakchcesz a na wyborach 30% ;) chociaż ostatnio w jakimś sondażu PIS miał 26%, a Polska 2050 23%. Do tego PO 16%.

3

@MysticCat tylko co mnie obchodzi że w Europie są otwarte. Mnie obchodzi w tej chwili co się dzieje w Polsce i co robi polski rząd. Jeżeli nielegalnie zamyka gospodarkę ( gastronomię, hotelarstwo, fryzjerstwo itp.) to dlaczego ma mi być obojętne czy kościoły są zamykane czy też nie. Skoro te branże są zamknięte bo zwiększają poziom zakażeń, ale kościół to już nie i można sobie iść na mszę.

0

@cubesnoop dzięki.

3

@rafik300010 a mieszkamy w Polsce czy w UK ?

2

@CatalanDream czyli zapewne nie wprowadzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?