Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trochę niepokoi mnie treść tego artykułu.
https://wiadomosci.onet.pl/politico/czy-wladimir-putin-moze-porwac-sie-na-kolejna-inwazje-analiza/z7zj788
34
I bardzo dobrze. Jeżeli dyrektorem sportowym rzeczywiście miałby być Jordi Cruyff to zdecydowanie wolę Planesa.
0
@masq 5 bramek .
4
Jak Lewandowski zachwile ten rekord pobije jeszcze w tym meczu.
3
@deesu420 Ładnie :)
1
@socha Po tym sezonie to będzie rekord Roberta Lewandowskiego.
2
Oj tylko żeby Lewandowski nie zachorował na kadrze, a rekord Gerda Müllera raczej na pewno zostanie przez niego pobity.
0
@Gronek oby im się udało.
4
@tomek8756 ubieram tylko maseczkę do sklepu.
0
@Walker A Gdańsk przed 2 Wojną Światową był niemiecki.
0
@Katalonbar jeżeli to prawda to fajny dobór
1
@barteq Hołownia lubi to.
13
@ShinobiQWE i to jest Fakt.
4
@mextexperu wiem o tym, ale samo to że przypisuje się to premierowi to kuriozum.
1
@ksobi Wywalczył u Merkel wyjaz Lewego na mecz z Anglią ;)
1
@Bykunn ach nasz biedny premier. Stara się, robi coś dobrego a hejterzy i tak powiedzą że beznadziejny :(
0
@MaziFCB z tego co wiem to nie ma godzin dla seniora.
1
@Barca1992 Dokładnie. Kwarantanny po przylocie z Anglii ? A po co to komu. Znaczy ty byś musiał, ale Lewandowski to PAN PIŁKARZ i on nie musi.
2
@kubix05 Dobranoc, miłych snów ;)
19
@LeoMessi1994 PANIE JANUSZU NIEEEE!
1
@BarcaInfo Będą pieniążki na Hallanda :)
0
@ksobi możesz streścić bo nie miałem okazji oglądać dzisiaj ,, najrzetelniejszej" telewizji w Polsce
2
@mielniczas Man City
0
@MaxiLopez_84 tu chyba akurat Bayern go nie chce puścić gdyż FIFA na takie coś pozwala, choć nie wiem co Lewandowski o tym sądzi.
32
@itmustbejoke na liście transferowej.
3
@MNSbEstEver Pedri, Araujo. To ich sprowadził Planes, a są to obecnie piłkarze którzy bardzo wiele dają zespołowi.
2
@elmayakos Sousa TOP
0
@ChampagneMex Polecam Allegro. Ja sobie tam kupiłem domówkę 2019/2020
0
@martin3131 mi w tym wszystkim bardziej chodzi o zakup Polska Press przez Orlen. Gdyby chodziło tylko o Obajtka wtedy dalej pewnie bym tam chodził, szczególnie że mam po drodze ze szkoły.
4
@Chakalaka FIDESZ left the chat.