Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Avernand Mi przeszkadza w nim jedna rzecz - jego pensja.
0
@clyde wypraszam sobie :)
0
@tomek8756 Pięknie zezłomowany.
0
@barcelonaLM kurna, zaraz Unia Europejska sama siebie pozwie :)
5
@BarcaInfo ten dziennikarz to połączenie Ronaldo i Braitwaitea czy o co chodzi ?
0
@AV0CAD0 dlaczego, chyba wszystkie ligi grają ?
1
@Azi na PO glosują ludzie którym odpowiada ta partia i to co zaprezentowała do tej pory. Ja sam miałem dylemat czy głosować na następnych wyborach na PO czy Hołownie, ale jednak wybieram tę drugą opcję.
2
@Michvl no Duda jest prezydentem więc nie ma się co dziwić.
2
@Jacu327 Chelsea się postawi ;)
1
@BarcaInfo Tylko żeby mu się nic na kadrze nie stało.
3
@takisobiektos Oby nie :)
0
@koksik2700 (zło)to :)
0
@pele1282 raczej tak :)
8
@Michal03 La Liga + puchar króla.
0
@amanter czemu dla mnie ten Chińczyk brzmi jakby był pijany ?
15
@BarcaInfo jeszcze niech zacznie strzelać bo, za samo nastawienie to bym nie przedłużał z nim kontraktu.
2
@zadafcb nie wiem akurat o co Kowalczyk się spina.
1
@Janiama Trzymaj się.
8
@Zoker tak się kończy ta wszechobecna tolerancja. Tolerancyjny jesteś kiedy zgadzasz się z ich poglądami, ale kiedy masz własne robią z ciebie przestępcę.
1
@lucca87
1. ---
2. Kubala, Kocsis, Czibor
3. ---
4. ---
5. Zarra
6. Valdes
7. ---
8. Ajax, Valencia, Everton
9. ---
10. ---
Jest już lepiej niż ostatnio :)
2
@msmsms albo jak w Simpsonach :)
9
@BarcaInfo można go nie lubić, ale za to akurat miłe z jego strony.
2
@tobiasson92 ale 30% na wyborach będzie ^^
4
@kkbarca a niech sobie wprowadzają. Ja i tak ostatnio z domu nie wychodzę bo zdalne lekcje są, a jak będę chciał to na rower sobie i tak pojadę do lasu bo mieszkam obok.
2
@Kondziubarca Obyś miał rację :)
1
@Quavosk warto znać jezyki obce, zwłaszcza język wroga ;)
1
@kubix05 ja bym wybrał narzeczoną Frankensteina ;)
0
@paweldunajecfcb Głosował bym .
3
@BarcaaVEB Ten kanał to jest złoto.
1
@lucca87 o Holender, trudny ten quiz