5

@Trepyveb Jeżeli Fati będzie grał dobrze po kontuzji to zdecydowanie Fati

2

@Michael24 Przecież da druga wersja jest dużo lepsza. Nie wiem co ludzie w Nike mieli w głowach kiedy projektowali oryginał.

29

@xBoMBoWiECx Mam nadzieję że Laporta posłucha się trenera.

1

@MESSIah16 akurat model rodziny 2+2 jest ok. Co do zakładania rodziny, to wszystko zależy czy jest się odpowiedzialną osobą, i czy nie kieruje się wartością: muszę zrobić wielką, karierę po co mi dzieci one tylko przeszkadzają.

0

@FCB24 Neto, Firpo, Umtiti, Alena

0

@Katalonbar oczywiście.

2

@PatrychoO Ładna ta jego siostra.

0

@itmustbejoke nr. 1 jest kozak, ale tak naprawdę wszystkie są ładne i spokojnie mogły by to być koszulki meczowe w następnych sezonach

0

@svensonFCB A o co chodzi ?

3

@xBoMBoWiECx Za Betisem całym sercem :)

8

@socha jeżeli Atletico nie wygra mistrza w tym sezonie to będą frajerami roku.

6

@eckov dodać można że był to gol z rzutu karnego.

1

@Bruttal ja też, gorzej że z Aguero jest taka nie wiadomo że więcej może spędzać czasu u lekarza niż na boisku.

0

@Volcano 24 h .

2

@don'T.R.I.P.e poszukiwanie Avallacha z Keirą. Może nie najgorsze, ale jak dla mnie wątek Velen jest strasznie nudny. Dużo bardziej wolę wątek Novigradu i Sekellige. Co do gwinta to super ministra i szkoda że osobną grę o gwincie przebudowali że nie przypomina już gwinta.

2

I to jest dobra wiadomość.

2

@Sulimo Czas postawić sobie pytanie. Czy Poland can into space?

0

@Sulimo @barcelonaLM No nic, pozostaje mieć nadzieję że nie zechce się takiemu wulkanowi wybuchnąć.

1

@Sulimo takie pytanie skoro interesujesz się tematyką. Czy gdyby jakiś wulkan zagrażał życiu na ziemi to hipotetycznie dało by się coś z tym zrobić ? Np. Zalać wodą czy coś

0

@patryk97 nieważne, ślepy jestem :) nie zauważyłem tego ,,by"

0

@!34RC3!_0N4 brzmi jak fake, choć jeżeli to prawda to faktycznie zabawny i śmieszny fakt.

4

@Sulimo mam nadzieję że to nie jest jeden z tych wulkanów z kategorii ,,Powtórka z Dinozaurami"

3

@BarcaInfo ile wtedy Barcelona musi zapłacić Las Palmas ? 5 milionów euro ?

1

@contowsky arachnofobem nie jestem, ale gdybym zobaczył pająka wielkości małego psa to momentalnie bym to zatłukł .

7

@MesQueUnClub96 tak, kibicuję im w lidze angielskiej głównie przez Guardiolę

0

@tomek8756 choroba psychiczna. Innej możliwości nie widzę.

0

@clyde koszulka domowa z poprzedniego sezonu.

3

@AmigoBlancos akurat drugi gol ładny.

0

@AmigoBlancos jak było zbliżenie na niego to się trzymał za kolano na ławce , więc może być różnie :/

1

@Mns21 Każdy ma swoje zdanie, ja akurat twierdzę że na ten moment jest ok. Jest to partia centrowa co mi odpowiada ( tak wiem że na ten moment ruch ma 3 posłanki o to bardziej lewicowe, ale niewykluczone że w przyszłości dołączą politycy prawicowi). Poza tym innych opcji za bardzo nie widzę. Na PIS głosować nie ma co. Na skrajnie nacjonalistyczną konfederacja czy socjalistyczną lewicę nie zamierzam a w PSL przeszkadza mi ich priorytetowe traktowanie rolnictwa. Najlepsza dla mnie by była koalicja Polska2050-PO-PSL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?