Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Trepyveb Jeżeli Fati będzie grał dobrze po kontuzji to zdecydowanie Fati
2
@Michael24 Przecież da druga wersja jest dużo lepsza. Nie wiem co ludzie w Nike mieli w głowach kiedy projektowali oryginał.
29
@xBoMBoWiECx Mam nadzieję że Laporta posłucha się trenera.
1
@MESSIah16 akurat model rodziny 2+2 jest ok. Co do zakładania rodziny, to wszystko zależy czy jest się odpowiedzialną osobą, i czy nie kieruje się wartością: muszę zrobić wielką, karierę po co mi dzieci one tylko przeszkadzają.
0
@FCB24 Neto, Firpo, Umtiti, Alena
0
@Katalonbar oczywiście.
2
@PatrychoO Ładna ta jego siostra.
0
@itmustbejoke nr. 1 jest kozak, ale tak naprawdę wszystkie są ładne i spokojnie mogły by to być koszulki meczowe w następnych sezonach
0
@svensonFCB A o co chodzi ?
3
@xBoMBoWiECx Za Betisem całym sercem :)
8
@socha jeżeli Atletico nie wygra mistrza w tym sezonie to będą frajerami roku.
6
@eckov dodać można że był to gol z rzutu karnego.
1
@Bruttal ja też, gorzej że z Aguero jest taka nie wiadomo że więcej może spędzać czasu u lekarza niż na boisku.
0
@Volcano 24 h .
2
@don'T.R.I.P.e poszukiwanie Avallacha z Keirą. Może nie najgorsze, ale jak dla mnie wątek Velen jest strasznie nudny. Dużo bardziej wolę wątek Novigradu i Sekellige. Co do gwinta to super ministra i szkoda że osobną grę o gwincie przebudowali że nie przypomina już gwinta.
2
I to jest dobra wiadomość.
2
@Sulimo Czas postawić sobie pytanie. Czy Poland can into space?
0
@Sulimo @barcelonaLM No nic, pozostaje mieć nadzieję że nie zechce się takiemu wulkanowi wybuchnąć.
1
@Sulimo takie pytanie skoro interesujesz się tematyką. Czy gdyby jakiś wulkan zagrażał życiu na ziemi to hipotetycznie dało by się coś z tym zrobić ? Np. Zalać wodą czy coś
0
@patryk97 nieważne, ślepy jestem :) nie zauważyłem tego ,,by"
0
@!34RC3!_0N4 brzmi jak fake, choć jeżeli to prawda to faktycznie zabawny i śmieszny fakt.
4
@Sulimo mam nadzieję że to nie jest jeden z tych wulkanów z kategorii ,,Powtórka z Dinozaurami"
3
@BarcaInfo ile wtedy Barcelona musi zapłacić Las Palmas ? 5 milionów euro ?
1
@contowsky arachnofobem nie jestem, ale gdybym zobaczył pająka wielkości małego psa to momentalnie bym to zatłukł .
7
@MesQueUnClub96 tak, kibicuję im w lidze angielskiej głównie przez Guardiolę
0
@tomek8756 choroba psychiczna. Innej możliwości nie widzę.
0
@clyde koszulka domowa z poprzedniego sezonu.
3
@AmigoBlancos akurat drugi gol ładny.
0
@AmigoBlancos jak było zbliżenie na niego to się trzymał za kolano na ławce , więc może być różnie :/
1
@Mns21 Każdy ma swoje zdanie, ja akurat twierdzę że na ten moment jest ok. Jest to partia centrowa co mi odpowiada ( tak wiem że na ten moment ruch ma 3 posłanki o to bardziej lewicowe, ale niewykluczone że w przyszłości dołączą politycy prawicowi). Poza tym innych opcji za bardzo nie widzę. Na PIS głosować nie ma co. Na skrajnie nacjonalistyczną konfederacja czy socjalistyczną lewicę nie zamierzam a w PSL przeszkadza mi ich priorytetowe traktowanie rolnictwa. Najlepsza dla mnie by była koalicja Polska2050-PO-PSL