1

@BarcaInfo widać że Laporta to równy gość :)

0

@amanter Spokojnie, do końca kadencji dożyje ;)

1

@Kordian11 nie jestem na tyle kreatywny ale chętnie poczytam inne komentarze :)

10

@fcbarcafan19 no ładną siostrę ma Mingueza ;)

1

Pierwsza Panna z Vicovaro ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Barca1992 mi tam wszystko jedno, niech już w tej lidze mistrzów nie mieszają bo za dobrze im to nie wychodzi ( chodzi mi o reformę rozgrywek która ma wyglądać jak dla mnie fatalnie )

0

@Pietraszko To nie jest wysoki tylko niski polityk ;) Poza tym co ma jedno do drugiego, teraz jest prezesem klubu a nie jakimś radnym. A że ma bardzo dużą charyzmę działa już na jego korzyść. Już kiedyś wyprowadził klub z kryzysu więc czemu mam mu nie ufać ?

1

@BarcaInfo PAN PIŁKARZ!

0

@clyde on jak mi przykro hehe ;D

1

@AmigoBlancos bordowo-granatowy by mu pasował :D

2

@LeoMessiah mi tam się ta krata podobała, nawet sobie koszulkę kupiłem :/

0

@Homeopata8989 Porto musisz.

0

@tobiasson92 o sh*t here we go again

0

@tobiasson92 Mam nadzieję że opozycja się nie złamie.

5

3

@macio_944 Oczywiście że jestem dumny z bycia Polakiem i z Polski. Dlaczego mam się wstydzić? Przez bandę idiotów z obecnej partii rządzącej ? Nasz kraj ma piękną historię, smutną ale pełną heroizmu. Uważam że mimo wszystko Polacy to bardzo mili i życzliwi ludzie. Oczywiście mamy w kraju proplem z nietolerancją, choć mimo wszystko uważam że jest to niejednokrotnie podkoloryzowywane przez media ( żeby nie było nie uważam że nietolerancji u nas nie ma, tylko że nie jest ona na tyle wysoka że co chwila kogoś pobiją na ulicy)

1

@Rewolucja123 I love democracy :)

1

@Bykunn A jednak XD

2

@VeB 1899 nie powinno gdyż ten uraz to było po prostu skręcenie kostki, a czas się wydłuża bo Koeman dał mu zagrać gdy nie był w pełni gotowy

0

@masq to fajny ten gwałt był w bajkach dla dzieci XDD

6

@MesQueUnClub96 nadzieja zawsze umiera ostatnia.

94

I to jest bardzo dobra wiadoność

0

@lucca87 chyba prawy pomocnik/prawy skrzydłowy

0

@BarcaInfo I to jest bardzo dobra wiadomość.

0

@barcelonaLM No tak, to opozycja jest ta zła, a PIS taki wspaniały.

1

@barcelonaLM będzie gdzieś stream ?

3

@Cwaniak4 lepiej żeby został u nas następcą Suareza ;)

2

@Rourke te też są dobre :)

3

@SteuerFreiMoney śmieszne, lubię takie memy, nawet takie jakie robiła Sevilla po naszym meczu z PSG

5

@Rewolucja123 bez przesady, Araujo nie miał poważnej kontuzji. Było to trochę nieodpowiedzialne bo wypadł nam stoper na mecz z PSG, ale mecz z Sevilla też był bardzo ważny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?