Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo widać że Laporta to równy gość :)
0
@amanter Spokojnie, do końca kadencji dożyje ;)
1
@Kordian11 nie jestem na tyle kreatywny ale chętnie poczytam inne komentarze :)
10
@fcbarcafan19 no ładną siostrę ma Mingueza ;)
1
Pierwsza Panna z Vicovaro ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Barca1992 mi tam wszystko jedno, niech już w tej lidze mistrzów nie mieszają bo za dobrze im to nie wychodzi ( chodzi mi o reformę rozgrywek która ma wyglądać jak dla mnie fatalnie )
0
@Pietraszko To nie jest wysoki tylko niski polityk ;) Poza tym co ma jedno do drugiego, teraz jest prezesem klubu a nie jakimś radnym. A że ma bardzo dużą charyzmę działa już na jego korzyść. Już kiedyś wyprowadził klub z kryzysu więc czemu mam mu nie ufać ?
1
@BarcaInfo PAN PIŁKARZ!
0
@clyde on jak mi przykro hehe ;D
1
@AmigoBlancos bordowo-granatowy by mu pasował :D
2
@LeoMessiah mi tam się ta krata podobała, nawet sobie koszulkę kupiłem :/
0
@Homeopata8989 Porto musisz.
0
@tobiasson92 o sh*t here we go again
0
@tobiasson92 Mam nadzieję że opozycja się nie złamie.
5
@ProMILs Lewica w tym momencie:
https://zapodaj.net/26d8f3a40c509.jpg.html
3
@macio_944 Oczywiście że jestem dumny z bycia Polakiem i z Polski. Dlaczego mam się wstydzić? Przez bandę idiotów z obecnej partii rządzącej ? Nasz kraj ma piękną historię, smutną ale pełną heroizmu. Uważam że mimo wszystko Polacy to bardzo mili i życzliwi ludzie. Oczywiście mamy w kraju proplem z nietolerancją, choć mimo wszystko uważam że jest to niejednokrotnie podkoloryzowywane przez media ( żeby nie było nie uważam że nietolerancji u nas nie ma, tylko że nie jest ona na tyle wysoka że co chwila kogoś pobiją na ulicy)
1
@Rewolucja123 I love democracy :)
1
@Bykunn A jednak XD
2
@VeB 1899 nie powinno gdyż ten uraz to było po prostu skręcenie kostki, a czas się wydłuża bo Koeman dał mu zagrać gdy nie był w pełni gotowy
0
@masq to fajny ten gwałt był w bajkach dla dzieci XDD
6
@MesQueUnClub96 nadzieja zawsze umiera ostatnia.
94
I to jest bardzo dobra wiadoność
0
@lucca87 chyba prawy pomocnik/prawy skrzydłowy
0
@BarcaInfo I to jest bardzo dobra wiadomość.
0
@barcelonaLM No tak, to opozycja jest ta zła, a PIS taki wspaniały.
1
@barcelonaLM będzie gdzieś stream ?
3
@Cwaniak4 lepiej żeby został u nas następcą Suareza ;)
2
@Rourke te też są dobre :)
3
@SteuerFreiMoney śmieszne, lubię takie memy, nawet takie jakie robiła Sevilla po naszym meczu z PSG
5
@Rewolucja123 bez przesady, Araujo nie miał poważnej kontuzji. Było to trochę nieodpowiedzialne bo wypadł nam stoper na mecz z PSG, ale mecz z Sevilla też był bardzo ważny.