Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Moriba nie lubi tego.
1
@Dani13 1 wybory prezydenckie
2 grudzień, styczeń
1
@FC1899Barca meczu nie oglądałem , ale jeżeli tak było to z miejsca czerwona i zawieszenie na conajmnie kilka meczy.
0
@Janas11224 Stracony, już po nim.
1
@Sulimo nawet się wciągnołem w te wulkany :)
0
@FC1899Barca Amigos Roberta to powołanie musi dostać ;)
1
@jakub1906 no o to mi chodziło, że pierwotnie miał być trenerem rezer, ale stało się tak że po zwolnieniu Sarriego został trenerem pierwszego zespołu :)
0
@Pietraszko A co mają zrobić. Firmy też muszą zarabiać, a bezpośrednią krytyką Chin narażają się na duże spadki. Eksterminację ujgurów prowadzi komunistyczny rząd Chińskiej Republiki Ludowej.
0
@Kettger wiem że w założeniach dzieła Marksa różniły się od znanego nam komunizmu, ale nie zmienia to faktu że posłużyły ludziom do stworzenia tego ustroju. Chociaż akurat lubię w historii zastanawianie się ,,co by było gdyby" np. Przyjęli Hitlera na akademię w Wiedniu.
9
@Pietraszko nie zgodziłbym się. Korporacje nie zamykają ludzi w łagrach, nie łamią praw człowieka oraz nie rozdają cudzych pieniędzy innym leniom i nierobom. Nie uważam że jest to dobre ale napewno nie jest to na poziomie komunizmu czy jakiejkolwiek innej ideologi totalitarnej.
2
@kaamil1910 lepsza jest opcja 2 bo chociaż dostajemy jakąś solidną 9
0
@kaamil1910 nie, nie i jeszcze raz nie dla takiej wymiany.
13
@Pietraszko jego prace i osoba zainspirowały ludzi do stworzenia jednego z najobrzydliwszych ustrojów w historii - komunizmu.
0
@Kapitan_SW moim zdaniem tak powinni zaczynać piłkarze którzy zaczynają trenować np. Pirlo. Najpierw objąć np. rezerwy i z czasem awansować wyżej.
1
@Popitek12 myślę że jest po prostu dobrze oceniany. Bardzo dobry pomocnik.
6
@amanter biedny Depay że mu tak rodzice dali na imię. Niezły trolling :/
1
@MESSIah16 Dla mnie też 2+2, choć jeżeli byłbym wstanie zapewnić godziwe warunki do życia rodzinie to wtedy 2+3 było by również ok.
3
@PatrychoO czy chociaż przez 5 minut mógłbyś nie dawać oznak życia. 5 MINUT !
1
@PatrychoO znajdź sobie jakieś twórcze zajęcie :D
0
@inViNcibl3 ,,Mój Panie. Populacja LGBT zwiększa się" ;)
6
Przynajmniej Barcelona będzie Eco
2
@Pietraszko Bo Messi > Ronaldo. Ma immunitet ;)
2
@Quavosk nie no tryplet. Liga, puchar króla i puchar Gampera
1
@kubix05 galaretka :)
0
@tomek256 nie noszę, po prostu nie widzę takiej potrzeby. Wrazie czego do obrony mogą posłużyć ręce lub najlepszy sposób: w długą przed siebie ;) inna sprawa że z obecnymi przepisami gdybyś się bronił mogliby co postawić zarzuty o zrobieniu krzywdy napastnikowi.
2
@xBoMBoWiECx Jestem za, jak na Barcelonę to młody talent.
5
@Trepyveb Jeżeli Fati będzie grał dobrze po kontuzji to zdecydowanie Fati
2
@Michael24 Przecież da druga wersja jest dużo lepsza. Nie wiem co ludzie w Nike mieli w głowach kiedy projektowali oryginał.
29
@xBoMBoWiECx Mam nadzieję że Laporta posłucha się trenera.
1
@MESSIah16 akurat model rodziny 2+2 jest ok. Co do zakładania rodziny, to wszystko zależy czy jest się odpowiedzialną osobą, i czy nie kieruje się wartością: muszę zrobić wielką, karierę po co mi dzieci one tylko przeszkadzają.