5

Moriba nie lubi tego.

1

@Dani13 1 wybory prezydenckie
2 grudzień, styczeń

1

@FC1899Barca meczu nie oglądałem , ale jeżeli tak było to z miejsca czerwona i zawieszenie na conajmnie kilka meczy.

0

@Janas11224 Stracony, już po nim.

1

@Sulimo nawet się wciągnołem w te wulkany :)

0

@FC1899Barca Amigos Roberta to powołanie musi dostać ;)

1

@jakub1906 no o to mi chodziło, że pierwotnie miał być trenerem rezer, ale stało się tak że po zwolnieniu Sarriego został trenerem pierwszego zespołu :)

0

@Pietraszko A co mają zrobić. Firmy też muszą zarabiać, a bezpośrednią krytyką Chin narażają się na duże spadki. Eksterminację ujgurów prowadzi komunistyczny rząd Chińskiej Republiki Ludowej.

0

@Kettger wiem że w założeniach dzieła Marksa różniły się od znanego nam komunizmu, ale nie zmienia to faktu że posłużyły ludziom do stworzenia tego ustroju. Chociaż akurat lubię w historii zastanawianie się ,,co by było gdyby" np. Przyjęli Hitlera na akademię w Wiedniu.

9

@Pietraszko nie zgodziłbym się. Korporacje nie zamykają ludzi w łagrach, nie łamią praw człowieka oraz nie rozdają cudzych pieniędzy innym leniom i nierobom. Nie uważam że jest to dobre ale napewno nie jest to na poziomie komunizmu czy jakiejkolwiek innej ideologi totalitarnej.

2

@kaamil1910 lepsza jest opcja 2 bo chociaż dostajemy jakąś solidną 9

0

@kaamil1910 nie, nie i jeszcze raz nie dla takiej wymiany.

13

@Pietraszko jego prace i osoba zainspirowały ludzi do stworzenia jednego z najobrzydliwszych ustrojów w historii - komunizmu.

0

@Kapitan_SW moim zdaniem tak powinni zaczynać piłkarze którzy zaczynają trenować np. Pirlo. Najpierw objąć np. rezerwy i z czasem awansować wyżej.

1

@Popitek12 myślę że jest po prostu dobrze oceniany. Bardzo dobry pomocnik.

6

@amanter biedny Depay że mu tak rodzice dali na imię. Niezły trolling :/

1

@MESSIah16 Dla mnie też 2+2, choć jeżeli byłbym wstanie zapewnić godziwe warunki do życia rodzinie to wtedy 2+3 było by również ok.

3

@PatrychoO czy chociaż przez 5 minut mógłbyś nie dawać oznak życia. 5 MINUT !

1

@PatrychoO znajdź sobie jakieś twórcze zajęcie :D

0

@inViNcibl3 ,,Mój Panie. Populacja LGBT zwiększa się" ;)

6

Przynajmniej Barcelona będzie Eco

2

@Pietraszko Bo Messi > Ronaldo. Ma immunitet ;)

2

@Quavosk nie no tryplet. Liga, puchar króla i puchar Gampera

1

@kubix05 galaretka :)

0

@tomek256 nie noszę, po prostu nie widzę takiej potrzeby. Wrazie czego do obrony mogą posłużyć ręce lub najlepszy sposób: w długą przed siebie ;) inna sprawa że z obecnymi przepisami gdybyś się bronił mogliby co postawić zarzuty o zrobieniu krzywdy napastnikowi.

2

@xBoMBoWiECx Jestem za, jak na Barcelonę to młody talent.

5

@Trepyveb Jeżeli Fati będzie grał dobrze po kontuzji to zdecydowanie Fati

2

@Michael24 Przecież da druga wersja jest dużo lepsza. Nie wiem co ludzie w Nike mieli w głowach kiedy projektowali oryginał.

29

@xBoMBoWiECx Mam nadzieję że Laporta posłucha się trenera.

1

@MESSIah16 akurat model rodziny 2+2 jest ok. Co do zakładania rodziny, to wszystko zależy czy jest się odpowiedzialną osobą, i czy nie kieruje się wartością: muszę zrobić wielką, karierę po co mi dzieci one tylko przeszkadzają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?