1

@tristan87 Widać że boli go odpadnięcie Wielkiego Juventusu.

0

@Pietraszko A czemu nie ;) może być na spółę z Dembele

0

@Barca1922 o kim mowa ?

1

@eckov podatek od powietrza? Czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pietraszko Tu się nie zgodzę,Polska 2050 przedstawiła kilka założeń programowych jak naprzykład troska o ekologie, przywrócenie wolnych sądów itp. Poglądowo jest to centrum, na razie bardziej lewicowo-liberalne choć w planach jest rozwój prawego skrzydła. W lewicy przeszkadza mi najbardziej ich przeszesadna poprawność polityczna, socjalna gospodarka która polega na zasiłkach, i nie przepadam za niektórymi działaczami

0

@Pietraszko ja bym na ten moment głosował na Polskę 2050 lub w ostatecznoście PO. Najlepsza dla mnie by była koalicja Polska2050-PO-PSL

1

XD, Lewica zamierza bezkompromisowo poprzeć projekt funduszu odbudowy zgłoszonego przez PIS

1

@n3rni 8/10. Mi się podoba :)

0

@Joan_Laporta miłej lektury Panie prezydencie ;)

0

@Gappeq oby strata punktów przez Atletico.

4

@n3rni fajny szympans :)

1

@Herato 5/10. Przynajmniej mogli koszulek trochę na sprzedawać.

0

@FCBeSeM w obronie za Umtitiego gra De Jong :D

0

@Pioter chyba mimo wszystko de jong. Wiem że to blokuje mu możliwości ofensywne, ale jak dziwnie to nie zabrzmi jest dla mnie pewniejszy w obronie od Umtitiego

5

@AmigoBlancos Obudził się w tobie poeta ? ;)

0

@BarcaInfo jak ja nie lubię takich kiboli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@xBoMBoWiECx takie informacje bardzo przyjemnie się czyta, oby więcej takich ;)

0

@krefi10 Depay .

2

@BarcaInfo i to dobra wiadomość. Widać że ma jakieś pojęcie o piłce. Może jeszcze nam znajdzie jakiś talent ;)

0

@Pietraszko chodziło mi o reformę LM w której do gry w niej nie premiowały by miejsca na koniec sezonu tylko ranking UEFA, czyli Arsenal mógłby być nawet dwa sezony z rzędu na np.12 miejscu ale i tak by grali w LM bo są wysoko w rankingu za wcześniejsze sukcesy. A czy by pokonał Porto ? Trudno powiedzieć kiedy tylko zremisowali z Burnley i awansowali rzutem ma taśmę z Benficą

2

@Pietraszko lepsze to niż gdyby po reformie LM Arsenal miał grać za zasługi

0

7

0

@Janas11224 ale fajny małpioch :)

52

Tylko niech mu dadzą normalną pensję i może być.

6

@Yosemite co jak co, ale na trąbce to gra ładnie.

0

@horang ach, te transfery Bartomeu

0

@czółkovsky XDDD dobre. Oby nie prawdziwe ;)

2

@BarcaInfo Ale maszyna :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?