0

@DonMatteo901 Mam nadzieję że nie. Na razie jest dobrze :)

1

@BlackJack66 transfer do PSG

0

@Nano22 Tak, tylko już limit zamieniłem na 50 zł, ale środków nie pobrało a z konta można korzystać. Chyba powinno zostać zawieszone przez brak płatności. Co do kraty to może być to akurat spowodowane że próbuję przypisać tę samą a nie inną. Piszę bo może ktoś miał podobnie.

0

Witam, mam pytanie. Wchodząc na Netflixa wyświetla się komunikat ,,Nie udało się prztworzyć ostatniej płatności. Aby nadal korzystać z serwisu Netflix, zaktualizuj dane płatności". Problem w tym że pieniędzy z konta Nie pobrało, ale dostęp mam nadal. Przy próbie ponownego przypisania tej samej karty wyskakuje ,,Wygląda problem z metodą płatności której chcesz użyć". Następny termin rozliczeniowy to 7 kwietnia. Wie ktoś o co chodzi ? dodam że może to być spowodowane bo limit dzienny miałem ustawiony ja 20 zł a płace 43 zł.
https://zapodaj.net/48b2bc4296bbf.png.html

2

@Jacu327 coraz bardziej ,,bombowe" te informacje dotyczące Messiego :O

8

@pele1282 nie ma to jak płacenie olbrzymich pieniędzy rodzinie zamordowanego kryminalisty tylko dlatego że był czarny. Jestem ciekaw czy gdyby Floyd był biały to sąd równie chętnie wyznaczył by te 27 milionów dolarów odszkodowania.

5

@Colon Całkiem realistycznie działa ten filtr.

3

@Pietraszko A myślałem że mamy tu tylko jednego fanatyka Fonta

0

@Criss18Barca wcale nie musi to być zależeć od rocznika. Wszystko zależy jak dziecko zostanie wychowane.

26

@paweldunajecfcb bo wyszły taśmy z których wynika że w momencie kiedy był wójtem Pcimia prowadził działalność gospodarczą, czego prawo zakazuje a do tego skłamał w sądzie i teraz ma ciepłą posadkę jako prezes Orlenu, a sam Orlen jest przez niektórych hejtowany za wykupienie Polska Press

1

Wspaniała wiadomość. Fajnie że z kolanem jest już ok, zawsze to Fati pomoże w końcówce sezonu, a i na Euro fajnie by było go zobaczyć

6

@Allbi Chyba też zacznę swoją karierę w Pcimiu. To miasto kształci ludzi sukcesu ak widzę.

20

@Pietraszko w lecie Messi ma 34 lata , a nie 35. Poza tym Aguero to póki co są zwykłe plotki. Laporta jeszcze pożądnie nie zaczął rządzić a już go ludzie hejtują.

6

@Criss18Barca Neymara.

0

@wojopancer z tego co wiem to on chce dwuletni a Real chce roczny i to jest kością niezgody, a nie poziom gry.

9

@Bykunn Nie, ponieważ:
1. To książę
2. Mogliby przewieźć go autem ale tak jest bardziej eko
3. Zapewne im zapłacili więc w czym problem.

0

@koksik2700 oj tam, zwykli pracownicy zatrudnieni przez pałac ;)

1

@nieprzysiadalnosc dodam że prawdopodobnie jest to spowodowane bo limit dzienny miałem ustawiony ja 20 zł a płace 43 zł. Ale zobaczymy i tak w kwietniu będę musiał podpiąć nową kartę, ale najwyżej ustawie limit większy żeby wrazie czego pobrało zaległą kwotę za kwiecień. Dzięki.

0

@mrboom wszystko zależy jak zachowało by się NATO. Gdyby nam pomogli to byśmy walczyli, gdyby nie pomogli to byśmy się poddali.

0

Witam, mam pytanie. Wchodząc na Netflixa wyświetla się komunikat ,,Nie udało się prztworzyć ostatniej płatności. Aby nadal korzystać z serwisu Netflix, zaktualizuj dane płatności". Problem w tym że pieniędzy z konta Nie pobrało, ale dostęp mam nadal. Przy próbie ponownego przypisania tej samej karty wyskakuje ,,Wygląda problem z metodą płatności której chcesz użyć". Następny termin rozliczeniowy to 7 kwietnia. Wie ktoś o co chodzi ?

24

@tomek8756 Z tego co wiem na sekcji chyba wyszło że był pod wpływem narkotyków czyli na interwencji mógł zachowywać się agresywnie, co utrudniało by interwencje policji w rezultacie doprowadziło do jego śmierci z jego winy. Ale co tam, to był rasizm i zapłaćmy im miliony dolarów w imię walki z nietolerancją

1

@MESSIah16 Jak najbardziej

0

@Nano22 Potwierdzam byłem obok, było tam paru czarnoskórych więc zrobili losowanie. Padło na Floyda.

0

@MESSIah16 Z jednej strony szkoda typa, z drugiej z tego co wiem na sekcji chyba wyszło że był pod wpływem narkotyków czyli na interwencji mógł zachowywać się agresywnie, co utrudniało by interwencje policji w rezultacie doprowadziło do jego śmierci z jego winy.

0

Witam w związku z tym że interesuję się polityką postanowiłem zrobić sondaż, aby sprawdzić z którym ugrupowaniem sympatyzuje La Rambla
1. PIS
2. PO
3. Polska2050
4. Lewica
5. Konfederacja
6. Psl
Wybór, najlepiej uzasadnić paroma argumentami.

0

@FC1899Barca zobaczę jak koszulka będzie wyglądać na piłkarzu, ale na ten moment strasznie mi się nie podoba

5

@BarcaInfo Akurat Planes wydaje się całkiem porządnym fachowcem. Druga sprawa, fajnie że Koeman obserwuje też innych zawodników Barcy B

0

@Janas11224 wszystko fajnie, tylko zawodnik chyba nie powinien decydować czy trener zostaje czy odchodzi. Nawet Messi.

0

@RobiS wszystko fajnie. I tak nie zamierzam czegoś takiego używać.

1

@Encore na ławce lub w innym klubie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?