0

@clyde smutne, ale prawdziwe.

14

@BarcaInfo jest szansa dla Atletico .

13

@BarcaInfo i słusznie.

0

@MysticCat no tu co człowiek to opinia. Ja bym raczej poszedł w reformy przepisu o ochronie koniecznej.

1

@amanter raczej nie, za zużo Amerykanów by się oburzyło. Po za tym nie wiem czy prawo do posiadania broni nie jest u nich wpisane w konstytucje. ;)

7

@DonMatteo901 nie wiem nad czym tu się zastanawiać. Tylko opcja 2

0

@Encore Griezmann

1

@Rewolucja123 nie tylko ty.

0

@don'T.R.I.P.e i tak Geraltowi bliżej materiałowi źródłowemu niż niektórym postaciom w tym serialu.

1

@Chakalaka a hot-dog z jakim sosem do tego ?

0

@FCB24
Unai Simon
Roberto Ramos Torres Alba/Gaya
Busquets Koke Pedri
Torres Morata Oyarzabal

18

@Dawid66 na dwór .

1

@Ingiel Są dwie strony medalu. Jeżeli wcześniejsze wybory były by teraz to nowy rząd miał by dużo problemów do rozwiązani, a jeżeli w 2022 roku to niewiadomo co rząd PIS-u jeszcze wymyśli.

3

@MarFan Druku, Druku. Muszą przecież mieć na wspaniałe 13 i 14 emerytury i 500 +

5

@don'T.R.I.P.e Fringilla Vigo w książce: ,,cerę miała bladą jak śnieg"
https://zapodaj.net/74d4275a26bb4.png.html

1

@TheNekro94 być może podchodzę trochę bardziej że tak powiem osobiście do tego bo Wiedźmin to dla mnie świetne książki i gry i kiedy widzę że postać która ewidentnie była biała ( akurat bardziej chodzi mi o tą Fringillę, a nie o Filippe do której nie mam fragmentu który by to w 100% potwierdzał, ale wydaje mi się że czytając to bardziej sobie ją wyobrażałem że była bardziej biała niż ciemnoskóra) to jest to dla mnie trochę słabe. No ale co człowiek to inna opinia ;)

3

@Chakalaka Mnie przekonało.

1

@FIJI nie na podstawie książki, ale kilka kwiatków jak z Fringillą Vigo by się znalazło.

7

@TheNekro94 @FIJI Akurat znalazłem takiego screena, ale ten serial ma dużo takich niedociągnięć. Np. Postać Fringilli Vigo, która w książce była opisywana: ,,miała cerę bladą jak śnieg" gra ta aktorka
https://zapodaj.net/74d4275a26bb4.png.html

0

@tobiasson92 może ktoś wytłumaczyć o co dokładnie chodzi. Czy po prostu za trzymanie pieniędzy w koncie będą pobierali opłatę czy za trzymanie na lokacie? Pytam gdyż jestem nie w temacie.

1

W 2 sezonie Wiedźmina postać Filippy Eilhart ma odgrywać Cassie Clare. Podobna ?
https://zapodaj.net/c8ff22fea3b3a.jpg.html

4

@joloskyy Polska2050, lewica, konfederacja, PSL. Jest kilka opcji nikt nikogo nie zmusza żeby teraz głosował na PO.

0

@tobiasson92 gorzej jeżeli przedterminowe wybory także wygra PIS. Ale chociaż wirusa przez chwilę nie będzie.

3

@Quavosk A jak ktoś mieszka w innym mieście też ma rozliczać PIT w Warszanie ? ;)

2

@Whudi Koeman in

0

@tobiasson92 spokojnie wybory dopiero za dwa lata. Mogą sobie pozwolić na spadek poparcia ;)

5

@macio_944 tutaj akurat nie skupiałbym się na chrześcijaństwie jako religii tylko na poszczególnych ludziach. Ja sam jestem katolikiem ( co prawda na swój własny sposób, bo do kościoła nie chodzę, nie modlę się. Generalnie uważam że należy być w życiu dobrym człowiekiem). Wiadomo że znajdą się ludzie którzy będą innych szykanować za ,,inność'', ale nie wsadzałbym tego do wora z napisem: kościół, katolicyzm. Skrajności są w każdym środowisku i tym katolickim i w środowisku aktywistów i osób LGTB. Tam też można by było znaleźć osoby które szykanowały by osoby za to że chodzą do tych ogłupiających kościołów, są obojętne osobą LGBT lub niechętne się do nich odnoszą ale nikomu krzywdy nie czynią lub nie chcą uznawać wszystkich 76 płci.

0

@takisobiektos jak najbardziej.

2

@urbipl tak w mojej opinii też jest dobrze, ale jak usuwają ci to to komunizm oznacza mniej więcej to samo. ( Przynajmniej w szkole tak uczą że faszyzm to skrajna prawica, a komunizm to skrajna lewic. Oczywiście bardzo duże uogólnienie.)

3

@urbipl skrajnie lewicowe poglądy to komunizm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?