Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnnyBarca Mogą grać w bluzach ?
46
Biedny las:
https://zapodaj.net/06d8031a7f3f1.jpg.html
0
@Xxxbarca4ever jak w 3-5-2 to pomoc może wyglądać tak: Alba-Pedri-Busquets-De Jong-Dest. Ale zobaczymy co wykombinuje Koeman.
2
@Xxxbarca4ever Araujo też jest szybki i chyba nie najgorzej operuje piłką.
2
@Barcza223 Nie, raczej za zmienieniem przepisów o ochronie koniecznej.
0
@LeoMessiah raczej wróci do pomocy i to by mi najbardziej odpowiadało. Wtedy obrona Lenglet-Araujo-Mingueza.
0
@FC1899Barca nie wiem czy zaściankowa. Po prostu taka mentalność narodu. Tak jak japończycy są pracowici tak polach lubią na wszystko narzekać.
0
@msmsms chciałeś powiedzieć o byłym premierze oraz byłym przewodniczącym rady Europy oraz obecnym przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej
10
@Pablit za wybitne osiągnięcia w sporcie i promowaniu Polski za granicą.
4
@VamosRakieta hmm, to mi nie za wiele mówi. Tak jakby rmf pisało o transferach do rakowa. No ale wolę wierzyć że słabe ;)
0
@Kapsel12 Dobre to źródło ?
3
@l0Messini chodziło mi o sam fakt przyjmowania w młodym wieku hormonów. Jak będzie miało 18 lat niech sobie robi co chce. Inna sprawa dlaczego sąd się wtrąca w relacje ojciec-córka.
0
@MESSIah16 oj tam :)
Dawne wojny > obecne wojny
Oczywiście z przymrużeniem oka
3
@l0Messini raczej wtedy nie zaczynało się tego w wieku 11 lat i nie karano za odmienne zdanie na ten temat.
4
@MESSIah16 dlatego dla mnie najlepsze jest centrum, choć mimo wszystko bardziej oburzający jest 1 przykład, ale zapewne z tego względu że nie popieram liberalizacji aborcji u nas w kraju ( popieram kompromis) choć to co proponuje członek partii republikańskiej również uważam za złe.
0
@masq Pewnie przyklepią po przeprowadzeniu audytu finansowego.
2
@pax ,,został skazany na 6-krotne dożywocie, wyszedł z więzienia w 1994r. " To niezłe dożywocie :)
3
@PatrychoO dzięki, zapomniałem o naszym Mateuszu. Jednakowoż zobaczyłbym go w innym klubie niż Barcelona.
6
@MESSIah16 Głos rozsądku. Brawo.
2
@MESSIah16 nieby tak, ale też nie dokońca. Testów nie zdał, ale mimo wszystko gra w Realu jest jednak wielką szansą i raczej wtedy sympatie klubowe często schodzą na dalszy plan. Gdyby zdał testy mógłby po prostu grać, ale czuł by że bliżej mu do barw bordowo-granatowych niż białych :)
0
@DLFCB Ciekawi mnie co tam wykombinuje Sousa z naszą kadrą.
0
@Majkel34 PANIE JANUSZU NIEEE!
2
@macio_944 gdyby była możliwość to brałbym Pfizera lub J&J, ale lepsza taka niż żadna. Być może kiedy już będą szczepienia dla mojego rocznika to będzie już możliwość jakiegoś wyboru.
3
@macio_944 Bardzo ładne, a już na pewno ładniejsze niż nasze domówki na nowy sezon.
1
Tak z ciekawości. Wiadomo który kraj woli reprezentować Moriba, Hiszpanię czy Gwinee ?
1
@Wossi61FCB tak to jest że zawsze jest ktoś najlepszy i najsłabszy.
0
@jeyx77x No dobra, po głębszej analizie tego wszystkiego ma to nawet sens, a napewno jest lepsze niż SuperLiga ( która raczej wykluczałaby ligi krajowe, oraz LM po reformie). Gdyby coś takiego powstało do tego Liga Mistrzów, Europy i ta nowa Liga Konfederacji była by zrobiona po prawnie wtedy mogłoby to być całkiem dobre.
1
@jeyx77x Dla mnie najlepiej jest tak jak. Z obecnym podziałem na ligi krajowe i z obecnym formatem ligi mistrzów. Nic w tej materii nie wymaga reform ( tak jak np. Reforma ligi mistrzów gdzie grało by się za zasługi z przeszłości, a nie za obecny poziom piłkarski). Choć pomysł ciekawy, choć np. do ligi Iberyjskiej nie dołączył by Gibraltar gdyż z tego co wiem Hiszpanie uznają je za swoje terytorium.
0
@Wossi61FCB Dlaczego Francje do ligi Iberyjskiej. Z tego co wiem to Francja nie mieści się na tym półwyspie. ( z resztą tak jak Grecja do ligi apenińskiej)
1
@GeneralXavi niestety nie było mi dane, ale jak była kampania ( chyba do wyborów parlamentarnych) to przyjechał do nas do miasta :)