2

@pax ,,został skazany na 6-krotne dożywocie, wyszedł z więzienia w 1994r. " To niezłe dożywocie :)

3

@PatrychoO dzięki, zapomniałem o naszym Mateuszu. Jednakowoż zobaczyłbym go w innym klubie niż Barcelona.

6

@MESSIah16 Głos rozsądku. Brawo.

2

@MESSIah16 nieby tak, ale też nie dokońca. Testów nie zdał, ale mimo wszystko gra w Realu jest jednak wielką szansą i raczej wtedy sympatie klubowe często schodzą na dalszy plan. Gdyby zdał testy mógłby po prostu grać, ale czuł by że bliżej mu do barw bordowo-granatowych niż białych :)

0

@DLFCB Ciekawi mnie co tam wykombinuje Sousa z naszą kadrą.

0

@Majkel34 PANIE JANUSZU NIEEE!

2

@macio_944 gdyby była możliwość to brałbym Pfizera lub J&J, ale lepsza taka niż żadna. Być może kiedy już będą szczepienia dla mojego rocznika to będzie już możliwość jakiegoś wyboru.

3

@macio_944 Bardzo ładne, a już na pewno ładniejsze niż nasze domówki na nowy sezon.

1

Tak z ciekawości. Wiadomo który kraj woli reprezentować Moriba, Hiszpanię czy Gwinee ?

1

@Wossi61FCB tak to jest że zawsze jest ktoś najlepszy i najsłabszy.

0

@jeyx77x No dobra, po głębszej analizie tego wszystkiego ma to nawet sens, a napewno jest lepsze niż SuperLiga ( która raczej wykluczałaby ligi krajowe, oraz LM po reformie). Gdyby coś takiego powstało do tego Liga Mistrzów, Europy i ta nowa Liga Konfederacji była by zrobiona po prawnie wtedy mogłoby to być całkiem dobre.

1

@jeyx77x Dla mnie najlepiej jest tak jak. Z obecnym podziałem na ligi krajowe i z obecnym formatem ligi mistrzów. Nic w tej materii nie wymaga reform ( tak jak np. Reforma ligi mistrzów gdzie grało by się za zasługi z przeszłości, a nie za obecny poziom piłkarski). Choć pomysł ciekawy, choć np. do ligi Iberyjskiej nie dołączył by Gibraltar gdyż z tego co wiem Hiszpanie uznają je za swoje terytorium.

0

@Wossi61FCB Dlaczego Francje do ligi Iberyjskiej. Z tego co wiem to Francja nie mieści się na tym półwyspie. ( z resztą tak jak Grecja do ligi apenińskiej)

1

@GeneralXavi niestety nie było mi dane, ale jak była kampania ( chyba do wyborów parlamentarnych) to przyjechał do nas do miasta :)

0

@GeneralXavi występuję z szeregu :)

15

Hołownia brutalnie rozprawia się ze swoimi konkurentami:
https://zapodaj.net/d042363b8fe70.jpg.html

1

@FC1899Barca Lewandowski najważniejszą osobą w państwie ? Imię się zgadza, ale Lewandowski nie wygląda mi na Makłowicza.

9

@koziar Trzeba wierzyć gdyż jak powiedział Zibi Boniek: Sousa TOP

5

@Survier eksperci z wielu krajów dzięki badaniom stwierdzili że zdecydowanie Puig. Ponad to zawsze szuka wzrokiem kamery ;)

9

Tak swoją drogą to fajny prezent sprawili piłkarze Koemanowi wczoraj.

0

@ksobi no dobra racja, amputacja po odmrożeniu, choć amputować nogę mogą ci po np. poważnym złamaniu otwartym i to dla mnie jest już mniej drastyczne. No ale mój błąd, faktycznie opis dobrze nakreśla sytuacje :)

0

@Katalończyk 99 no dobra fakt, choć spodziewałem się czegoś lżejszego.

2

@Chakalaka Mam nadzieję że nie pomoże Porozumieniu zebrać dodatkowych % w następnych wyborach, chyba że Porozumienie nie będzie w koalicji z PIS-em i te % będą kosztem tej partii właśnie.

2

@kkbarca daj następnym razem jakieś ostrzeżenie.

1

@masq jeżeli nie są sine to powinno być ok, choć jak za parę dni nie będzie lepiej to spróbowałbym jakimś cudem dostać się do lekarza.

1

@tristan87 *Poparcie dla PIS zwiększa się* :/

9

Kurde szkoda tego rzutu rożnego z Liverpoolem :/

4

@xBoMBoWiECx Xaviemu też przydało by się potrenować większy klub.

2

@PatrykBarcelona byle nie na wypożyczenie.

0

@maatiixx Lenglet-Araujo-Mingueza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?