1

@Cwaniak4 Hołownia moim prezydentem. On też umie w transfery ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@xBoMBoWiECx mimo wszystko trener dobry, aczkolwiek nie chciałbym go u nas bo ostatnio zaczął mnie denerwować tym że prawie co przegrany mecz szukał jakiejś wymówki.

1

@Barca1992 ,,Robotnicza myśl socjalistyczna jest głęboko obecna w filozofii Prawa i Sprawiedliwości" - Mateusz Morawiecki, Premier Rzeczpospolitej Polskiej.

10

@Zoker I nie poniósł za to żadnych konsekwencji.

0

@clyde obstawiałbym Mingueze.

1

@Tomo1989 Ale pamiętaj, to dla naszego zdrowia eh...

0

@michaleu Ja nie zamierzam tego kupować. Tylko Eleven za 15zł na Playerze i jest wspaniale.

4

@szkutnik91 ja Levante-Atletic bo za darmo w TVP.

0

@aldewir jeżeli to prawda to Pan Kurski ma dobry gust :)

0

@zakazskretuwlewo ciekawe czy Liverpool dziś po raz kolejny straci punkty. Ja jestem za wygraną Chelsea, ale zapewne skoro to ,,Hit Premier League" to będzie 0-0

0

@aldewir Serio ????

5

@vangoor A ludzie tak hejtują to biedne TVP ;D

2

@Deeespacito Ja tu kibicem Levante jestem.

16

@BarcaInfo Myśle że jeden z największych wygranych tego sezonu ;)

6

@eltores ze względu na sytuacje w tabeli jestem za remisem. Niby lepiej żeby Atletico straciło pełne 3 punkty, ale tracąc 2 zbyt daleko od Barcy się nie oddalają a i Real za bardzo się nie zbliża. Tylko dobrze by było gdyby remis był bramkowy np. 2-2

0

@AlexDark00 XDDD, dobre.

3

@AmigoBlancos To co Vinicius, Rodrygo o Asensio w ataku ? :D

3

@tobiasson92 i to jest bardzo dobra informacja, gdyż opozycja i tak by głosowała za, a wszelkie poważne tarcia w rządzie są na wagę złota.

0

@Serek U mnie jest to centrum, ale ciężko mi określić odchylenie gdyż i jedna i druga strona ma dobre pomysły.

1

@Denver Prawie w ogóle. Jedynie szkoda że są E-lekcje.

5

@Rourke Team Spirit :)

1

@FC1899Barca nie wiem dlaczego, ale mnie trochę przeraża ten rozwój technologiczny.

1

@BorzyKrzys dlatego ja mam tylko Eleven z Playera a LM oglądam jak za darmo w TV puszczają.

1

@Szpenser A dziękuję bardzo

2

La Rambla --> Cafe Bernabeu
Fakt nie opinia

1

@Pawel13sz jeżeli nie będzie innej alternatywy w postaci Nuneza, Isak ( Halland to marzenie) myślę że tak tylko żeby dostał sensowny kontrakt z rozsądną pensją.

3

@Bamboleo Nasz Pique jest lepszy.

0

@jakub1906 jakie wycofanie gotówki ? ja lubię płacić tymi kolorowymi papierkami.

0

@pele1282 Trzymaj się Żerart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?