Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cwaniak4 Hołownia moim prezydentem. On też umie w transfery ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@xBoMBoWiECx mimo wszystko trener dobry, aczkolwiek nie chciałbym go u nas bo ostatnio zaczął mnie denerwować tym że prawie co przegrany mecz szukał jakiejś wymówki.
1
@Barca1992 ,,Robotnicza myśl socjalistyczna jest głęboko obecna w filozofii Prawa i Sprawiedliwości" - Mateusz Morawiecki, Premier Rzeczpospolitej Polskiej.
10
@Zoker I nie poniósł za to żadnych konsekwencji.
0
@clyde obstawiałbym Mingueze.
1
@Tomo1989 Ale pamiętaj, to dla naszego zdrowia eh...
0
@michaleu Ja nie zamierzam tego kupować. Tylko Eleven za 15zł na Playerze i jest wspaniale.
4
@szkutnik91 ja Levante-Atletic bo za darmo w TVP.
0
@aldewir jeżeli to prawda to Pan Kurski ma dobry gust :)
0
@zakazskretuwlewo ciekawe czy Liverpool dziś po raz kolejny straci punkty. Ja jestem za wygraną Chelsea, ale zapewne skoro to ,,Hit Premier League" to będzie 0-0
0
@aldewir Serio ????
5
@vangoor A ludzie tak hejtują to biedne TVP ;D
2
@Deeespacito Ja tu kibicem Levante jestem.
16
@BarcaInfo Myśle że jeden z największych wygranych tego sezonu ;)
6
@eltores ze względu na sytuacje w tabeli jestem za remisem. Niby lepiej żeby Atletico straciło pełne 3 punkty, ale tracąc 2 zbyt daleko od Barcy się nie oddalają a i Real za bardzo się nie zbliża. Tylko dobrze by było gdyby remis był bramkowy np. 2-2
0
@AlexDark00 XDDD, dobre.
3
@AmigoBlancos To co Vinicius, Rodrygo o Asensio w ataku ? :D
3
@tobiasson92 i to jest bardzo dobra informacja, gdyż opozycja i tak by głosowała za, a wszelkie poważne tarcia w rządzie są na wagę złota.
0
@Serek U mnie jest to centrum, ale ciężko mi określić odchylenie gdyż i jedna i druga strona ma dobre pomysły.
1
@Denver Prawie w ogóle. Jedynie szkoda że są E-lekcje.
5
@Rourke Team Spirit :)
1
@FC1899Barca nie wiem dlaczego, ale mnie trochę przeraża ten rozwój technologiczny.
1
@BorzyKrzys dlatego ja mam tylko Eleven z Playera a LM oglądam jak za darmo w TV puszczają.
1
@Szpenser A dziękuję bardzo
2
La Rambla --> Cafe Bernabeu
Fakt nie opinia
1
@Pawel13sz jeżeli nie będzie innej alternatywy w postaci Nuneza, Isak ( Halland to marzenie) myślę że tak tylko żeby dostał sensowny kontrakt z rozsądną pensją.
3
@Bamboleo Nasz Pique jest lepszy.
0
@jakub1906 jakie wycofanie gotówki ? ja lubię płacić tymi kolorowymi papierkami.
0
@pele1282 Trzymaj się Żerart.