17

@Chaoss Wiadomo że młody nie był, ale jednak umarł mąż Królowej Elżbiety. Jest to ważne wydarzenie i nie wątpliwie smutne dla Brytyjczyków i osób sympatyzujących z monarchia brytyjską.

1

@AlicjaFCB Mnie interesuje.

6

@BarcaInfo Wszystkie lepsze od tego co wymyśliła Nike

11

@Zoker Czy powiedział coś niestosownego, śmiem wątpić. Szkoda, że nie żyje. A astronauta nie powinien być gruby, więc nie rozumiem tego chłopca :)

4

@Cwaniak4 Messi tam.

7

@Quavosk Zapewne powiedzą, że wina Tuska.

6

@elmayakos Szkoda, prawie dożył 100 lat. Oby mu się wiodło po tej drugiej stronie.

12

Nie żyje mąż królowej Elżbiety, książę Filip. Zmarł w wieku 99 lat, dożywając prawie 100.

0

@barcelonaLM Oczywiście, że powrót. Nie handlowe niedziele są bezsensu.

0

Fajny byłby taki skład na Real:
Mingueza-Araujo-Lenglet
Dest-Busquets-De Jong-Pedri-Alba
Messi-Dembele/Griezmann

1

@Chakalaka bym obejrzał, ale nie mam TVN 24

0

@BarcaInfo Błagam, niech Pique nie gra

2

@AmigoBlancos Ochrona go wyniosła jak tego gościa co wbiegł wczoraj na stadion w meczu Granada - Man UTD :D

0

@MeMyselfAndI A to ciekawe, nie wiedziałem, dziędzi z anakreślenie sytuacji.

1

@AmigoBlancos myślę że coś po między. Do meczu z Sociedad byli w mega formie, a później nadeszła przerwa reprezentacyjna, i po powrocie zagrali gorzej, szczególnie że i Messi i De Jong grali zachowawczo żeby nie wyłapać kartki. Na Real powinni być w optymalnej dyspozycji, ale jak będzie to zobaczymy jutro :)

1

@MisterGuardiola No tak jakby :)

/photo/1

1

@AmigoBlancos ja już by wolał Lahoza od Manzano

4

@hoeniker Już bardziej to miano należy się Lahozowi niż jemu

0

@LuisSalvano Właśnie szkoda. Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich :)

6

@Barca1922 Dla Realu i owszem :)

0

@Messibestplayerintheworld Dobrze, że to nie szatnia podejmuje decyzje. Inna sprawa że Laporta zapewne będzie brał ich zdanie pod uwagę, szczególnie że Messi nie podpisał kontraktu, a tak miałby amigosa.

1

@szkutnik91 No to gramy 11:12, ale co zrobisz. Trzeba zagrać tak żeby nie mógł anulować żadnej bramki. Po 3 punkty !

16

@Kengo skoro słyszy głosy w głowie, to nie jest z nim dobrze :)

2

@MESSIah16 To miłe, że przeprasza :)

1

@mientusek1407 różowa też spoko się prezentuje jako sama koszulka. ( bez spodenek i getrów)

10

@Mat_Cat Powinien dostać karę za bezpodstawne oskarżenia. Może dożywotnią dyskwalifikację to nie, ale takie 3-4 mecze odpoczynku dobrze by mu zrobiły. By się zastanowił następnym razem zanim zacznie kogoś oskarżać i robić sceny na boisku.

54

@DonMatteo901 Teraz Diakhaby powinien dostać karę za bezpodstawne oskarżenia

0

@mientusek1407 czarną

7

Ale to nie szatnia podejmuje decyzje. Choć niestety Laporta może kierować się tym kryterium w niektórych sprawach.

1

@martin3131 dlatego najlepiej jak Halland pójdzie do City, czy innego zespołu z Anglii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?