Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Chaoss Wiadomo że młody nie był, ale jednak umarł mąż Królowej Elżbiety. Jest to ważne wydarzenie i nie wątpliwie smutne dla Brytyjczyków i osób sympatyzujących z monarchia brytyjską.
1
@AlicjaFCB Mnie interesuje.
6
@BarcaInfo Wszystkie lepsze od tego co wymyśliła Nike
11
@Zoker Czy powiedział coś niestosownego, śmiem wątpić. Szkoda, że nie żyje. A astronauta nie powinien być gruby, więc nie rozumiem tego chłopca :)
4
@Cwaniak4 Messi tam.
7
@Quavosk Zapewne powiedzą, że wina Tuska.
6
@elmayakos Szkoda, prawie dożył 100 lat. Oby mu się wiodło po tej drugiej stronie.
12
Nie żyje mąż królowej Elżbiety, książę Filip. Zmarł w wieku 99 lat, dożywając prawie 100.
0
@barcelonaLM Oczywiście, że powrót. Nie handlowe niedziele są bezsensu.
0
Fajny byłby taki skład na Real:
Mingueza-Araujo-Lenglet
Dest-Busquets-De Jong-Pedri-Alba
Messi-Dembele/Griezmann
1
@Chakalaka bym obejrzał, ale nie mam TVN 24
0
@BarcaInfo Błagam, niech Pique nie gra
2
@AmigoBlancos Ochrona go wyniosła jak tego gościa co wbiegł wczoraj na stadion w meczu Granada - Man UTD :D
0
@MeMyselfAndI A to ciekawe, nie wiedziałem, dziędzi z anakreślenie sytuacji.
1
@AmigoBlancos myślę że coś po między. Do meczu z Sociedad byli w mega formie, a później nadeszła przerwa reprezentacyjna, i po powrocie zagrali gorzej, szczególnie że i Messi i De Jong grali zachowawczo żeby nie wyłapać kartki. Na Real powinni być w optymalnej dyspozycji, ale jak będzie to zobaczymy jutro :)
1
@MisterGuardiola No tak jakby :)
1
@AmigoBlancos ja już by wolał Lahoza od Manzano
4
@hoeniker Już bardziej to miano należy się Lahozowi niż jemu
0
@LuisSalvano Właśnie szkoda. Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich :)
6
@Barca1922 Dla Realu i owszem :)
0
@Messibestplayerintheworld Dobrze, że to nie szatnia podejmuje decyzje. Inna sprawa że Laporta zapewne będzie brał ich zdanie pod uwagę, szczególnie że Messi nie podpisał kontraktu, a tak miałby amigosa.
1
@szkutnik91 No to gramy 11:12, ale co zrobisz. Trzeba zagrać tak żeby nie mógł anulować żadnej bramki. Po 3 punkty !
16
@Kengo skoro słyszy głosy w głowie, to nie jest z nim dobrze :)
2
@MESSIah16 To miłe, że przeprasza :)
1
@mientusek1407 różowa też spoko się prezentuje jako sama koszulka. ( bez spodenek i getrów)
10
@Mat_Cat Powinien dostać karę za bezpodstawne oskarżenia. Może dożywotnią dyskwalifikację to nie, ale takie 3-4 mecze odpoczynku dobrze by mu zrobiły. By się zastanowił następnym razem zanim zacznie kogoś oskarżać i robić sceny na boisku.
54
@DonMatteo901 Teraz Diakhaby powinien dostać karę za bezpodstawne oskarżenia
0
@mientusek1407 czarną
7
Ale to nie szatnia podejmuje decyzje. Choć niestety Laporta może kierować się tym kryterium w niektórych sprawach.
1
@martin3131 dlatego najlepiej jak Halland pójdzie do City, czy innego zespołu z Anglii