1

@olsen ok, dzięki za odpowiedź. Co prawda ja nie uważam takich lekcji za konieczne, a jeżeli już to za obowiązkowe, ale dzięki że przybliżyłeś temat.

1

@olsen dlaczego brak edukacji seksualnej prowadzi do samobójstw. Pytam gdyż ja nie widzę powiązania ale może takowe jest.

0

@Foton ta kobieta najlepsza, chłop mówi coś ,nawet niepersonalnego do niej, a ta ryczy

0

@BartqRKO w sumie też chciałbym wiedzieć.

2

@BarcaInfo niech na spokojnie doleczy kolano żeby później nie miał z nim poważnych problemów.

1

@Krzychu83924 też bym chętnie poczytam:)

0

@barcelonaLM Ziobro, weź zagłosuj przeciwko.

0

@Quavosk 8 godzin

14

@Chakalaka to czekać aż któryś z nowych ,,dyplomatów" wywoła jakiś międzynarodowy skandal.

7

@pele1282 no to czekać aż któryś z nowych ,,dyplomatów" wywoła jakiś międzynarodowy skandal.

0

@masq absolutnie, nie.

0

@kimpanjest Nobla za to.

2

@xBoMBoWiECx
Kaczyński: nie przegrasz wyborów, jeżeli się nie odbędą.

2

@maatiixx A czemu mam nie wierzyć. Hołownia ma spore poparcie wśród społeczeństwa, a większość sondaży były do tej pory rosnące. Co prawda zastanawiające jest że na poprzednim sondażu PIS miało 37%, a teraz 27% może zastanawiać, choć po działaniach partii rządzącej jest to całkowicie prawdopodobne że tak strasznie im poparcie spadło.

8

@pele1282 Brawo Polska 2050, byle tak dalej.

8

@Majsteer A co on Robocop ?

0

@Gaz Racja, faktycznie jest to rozrysowane i wygląda to już lepiej. Natomiast ten fakt powtarzania w kółko Xavi,Xavi,Xavi Fontowi nie pomaga gdyż jest kojarzony przez to tylko/ głównie z jego osobą.

0

@Rewolucja123 taktyczny, też sobie chętnie opinie poczytam

11

@BarcaInfo czy kary się kumulują?

3

@Rewolucja123 jak byś mógł i piszę bez złośliwości wytłumaczyć jaki projekt sportowy ma Font odnośnie piłki nożnej, bo z tego co wyczytałem na stronie to chce rozwoju wszystkich sekcji, ( nie żeby było to niepotrzebne), bo jest potrzebne) ale o piłce nożnej za dużo nie powiedział, chce aby wszystkie zarządzał mityczny Xavi oraz chce stworzyć sekcje szachów. Jak dla mnie taki słaby program sportowy

0

@tobiasson92 ktoś tu ma ból czterech liter jak widzę ;)

0

@Faun I jeszcze to:
Mężczyzna: Kłamca!
Naćpany policjant: Pan mnie obraża?
Oj żeby mu się przykro nie zrobiło przypadkiem.
Ci ludzie nie mają prawa zwać się policjantami.

1

@BarcaInfo Ivan to legenda.

1

@VamosRakieta Laporta idzie po zwycięstwo.

0

@Striker nie wiem, zapewne tak ale może było by taniej niż 50 zł. Zobaczymy co będzie. Ja i tak LM oglądam tylko jak w TVP jest za darmo.

0

@cules100pro Serio ? Jak tak to nie wiedziałem, i tak bym ich wolał bo na razie sobie pakiet kupujesz na Player za 15 zł i jest dobrze, a nie jakieś Canal + za 50 zł

1

@cules100pro mi tam wszystko jedno, chyba że przetarg wygrałoby Eleven, ale tak się nie stanie

1

@KORTIS beznadziejny pomysł, ale niestety nowy model ligi mistrzów również dla mnie jest beznadziejny.

0

@BarcaInfo ciekawe czy miał tam wygodnie ?

1

@david89 stadion im remontują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?