3

@AmigoBlancos co może pójść nie tak :)

0

@joloskyy PIS sprawia że restauracje są nielegalnie zamknięte, mimo iż wcześniej z ich tabelek wynikało że niektóre regiony powinny być w strefie żółtej, a nawet zielonej. Ale nie ma tego złego bo jeżeli restaurator dostanie mandat z dużym prawdopodobieństwie sąd go unieważni.

1

@BarcaInfo jakie tam padają pytania ?

0

@BarcaInfo Laporta najlepiej narysował. Wybór jest jasny.

0

@Grubson06 niestety, ale nas nie stać

14

@Fe3 czy to ze wzory Hajty?

25

@RobiS wybór wyborem, demokracja demokracją, ale ja się zgadzam że TVP powinno zostać usunięte bo nie tylko puszczana jest tam najzwyklejsza propaganda, a nie obiektywne informacje, to do tego na to idą olbrzymie dofinansowania z budżetu państwa, kiedy wiele innych rzeczy jest poprostu niedofinasowanych.

0

@Witekk10 jest szansa, bo Koemann go na zgrupowanie kadry Hiszpanii u-19 nie puścił bo chciał go mieć chyba na ten mecz.

2

@fcbarcafan19 niezapominaj kto jest jego Argentyńskim amigosem :)

2

@ObiektywnyKibic121 ja żałuje że Barca zamiast kupić Felixa wzieła Griezmana

0

@Wilczeq Smutne. Przynajmniej umarł robiąc to co kochał.

1

@leonek160 Lewandowski jest najlepszym Polskim piłkarzem ever, Messi jest najlepszym piłkarzem w całej historii. Tu jest ta różnica :)

0

@Colon Słowenia.

2

@BarcaInfo Z jednej strony było by smutno bo Leo by odszedł, z drugiej było by fajnie bo Halland by przyszedł.

0

@Rust_Cohle Cii, już poprawione :)

3

Jesteście dzisiaj za Atletico Madryt czy Chelsea. Ja za Atletico bo chyba jak dojdą do 1/4 to muszą nam 2 miliony zapłacić za Suareza ;)

1

@Pawel13sz Darwin Nunez

1

@Yosemite mam nadzieję, że to Atletico przejdzie dalej bo chyba wtedy nam zapłacą więcej za Suareza :)

2

@tomek8756 ,,W niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się opodatkowania wszystkich, którzy zarażą innym, nie Polskim i nie Narodowym koronawirusem." [Rząd Polski]

15

Idealny mecz na przełamanie :)
Pytanie czy przełamanie Barcelony czy Elche.

0

@PawkoFCB raczej nie wprowadzą bo było by to raczej złamanie konstytucji ( tak wiem że nasz rząd jest w tym dobry ). Względnie to każdy mógłby ci zakazać w stępu do swojej restauracji jeżeli niebyłbyć zaszczepiony, ale wątpię.

0

@erix10 ja tam optymistycznie sądzę, że w przyszłym roku powinno być już w miarę normalnie ( nie biorąc pod uwagę tempa szczepień)

1

@FDJ szczególnie, że można zrozumieć tłumaczenia że kadra nie pełna( gdzie ja akurat uważam że nie mamy aż tak słabej). Ale jeżeli Koeman wygrałby chociaż jeden puchar i gra wyglądała by poprawnie to dałbym mu jeszcze szansę w drugim sezonie. Tymczasem Koeman jest już jedną nogą za ligą mistrzów i pucharem króla, a w Superpucharze Hiszpanii odpadł z Atleticiem Bilbao z którym pokazał że jakoś da się wygrać dwa razy w lidze.

5

@Janiama co do więzienia się zgadzam. Powinna ponieść maksymalną karę przewidzianą w polskim kodeksie karnym. Natomiast takie rzeczy jak oko za oko, ząb za ząb nie jest dobrym rozwiązaniem. Gdyby takim było to zamiast prawa dalej mielibyśmy kodeks Hammurabiego.

5

@matirix20 prawdopodobnie Chelsea.

10

@Majkel34 Pan Wojciech Cejrowski mądrze rzecze.

3

@xBoMBoWiECx niechciałby w ogóle czegoś takiego jak Superliga czy nowy format ligi mistrzów. Najlepiej by było gdyby została obecna Liga Mistrzów, liga Europy i ta nowa Liga Konfederacji.

0

@kamiVeB ciężko, ale nie niemożliwie.

2

Fc Barcelona: mam plan
Juan Miranda: jaki?
Fc Barcelona: kurde sprytny

0

@AmigoBlancos myślę że można Ter Stegena za takiego uznać. Niby ostatnio dużo się go chwali za to jak bronii aczkolwiek mam wrażenie że w ciągu całego sezonu nidocenia się obecności Niemca w bramce tak jak się powinno, ponieważ trudno mi sobie wyobrazić które miejsce w tabeli obecnie Barcelona by zajmowała. Niestety niezabardzo orientuję się w zawodnikach Realu( nie oglądam ich za dużo meczy) więc się nie wypowiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?