Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo względnie zagra 6 meczy.
11
@mat32 Tak po ludzku szkoda mi jest chłopa.
0
@kamilop oczywiście:
5
To niech już Atletico bierze tego mistrza, zamiast Realu.
3
@Przemek2323 Generalnie PIS pod pozorem walki z komunistycznymi wzorcami i przeszłością lubią używać komunistycznych rozwiązań. ( z tej wypowiedzi dowiedziałem się że PIS już kiedyś rządził. Nie wiedziałem.)
0
@DaPi na tam piekę w piekarniku.
0
@paweldunajecfcb nie ma ich/jej.
0
@lukaszmatusiewicz uważam, że jest duża szansa, że nie.
9
@itmustbejoke Messi GOAT
5
@macio_944 Problem w tym, że osoby oglądające TVP raczej nie zapoznają się z tym materiałem, a w TVP go nie puszczą.
0
@cules100pro mam nadzieję że nie.
5
@DonMatteo901 zgadzam się, w Manchesterze City ma większe szanse na trofea :D
0
@BarcaInfo Laporta moim prezydentem.
2
@barcamember ja bym chciał zobaczyć Collado. Myślę że byłoby sobie poradził.
9
Ale ważna jest jedność w drużynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@Zoker Niby trener dobry, ale ostatnio zaczął mnie irytować tym, że co drugi mecz szuka jakieś wymówki.
0
@arasz1819 Najbardziej prawdopodobny wydaje się być Xavi, choć jakby udało się przyszłemu prezydentowi ogarnąć Nagelsmanna to by było cudownie, choć to jest raczej sfera marzeń.
8
Powiem wam, że bym sobie zobaczył takie PSG w Lidze Europy w przyszłym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@puyol_presidend5 Araujo - Glik. To by było piękne.
2
@Kettger chyba że znowu przełożą, ale oby nie. #Laportamusisz
1
@BarcaInfo Lenglet sabotażysta. Może to jakaś ukryta opcja Madrycka :D
0
@Avatarr nie wiem czy by to coś zmieniło niestety.
8
@Batys wniosek jest prosty: As Monaco --> Fc Barcelona.
3
@th@les oj coś czuję że do 2023 można będzie jeszcze z dobrych kilka pozycji dopisać.
0
Mam takie pytanie. Czy jest możliwe żeby Fc Barcelona B awansowała do La liga?
1
@Kamilos84 było by świetnie chociaż lepiej żeby to trener dobiera sobie asystenta, a wątpię żeby Nagelsmann chciał Xaviego :)
0
@marcin62 Polski rząd lubi to.
3
@barcelonaLM szczególnie, że wybory do katalońskiego parlamentu jakoś odbyć się mogły.
0
@Nicko DNA im zakazuje.
1
@AmigoBlancos z karnego to nie sztuka :D