0

@BarcaInfo Program karty+ [Joan Laporta]

1

@Bartolomeoxx Bartulek czy to ty m

1

@macio_944 jak sąd nic mu nie zrobi, a pewnie Rydzyk jeszcze ich pozwie o zniesławieni i wygra.

0

@Isso89 7 marca to podadzą że zostały przełożone na za dwa tygodnie za względów sanitarnych ;)

9

@Mathew16 tak nie wolno bo to by był seksizm XD

1

@fcbheroes Mancgester City, albo RB Lipsk jeżeli odrobią straty z Liverpolem

1

@xSZYMONOx zdecydowanie Halland

20

W sumie z tej debaty nie dowiedzieliśmy się niczego nowego.

1

@barcelonaLM no i jak miałem dylemat czy głosować na Hołownia czy PO, tak raczej teraz wybór dla mnie jest jasny. Polska2050

23

@BarcaInfo Ale 25 lutego to już na pewno.

3

@Ghotti Zadzwonią do bociana i będą mieli pieniądze ;)

3

@krefi10 Oczywiście że Barcelone :D

4

@konrad1661 Oj nie nie. Halland już dom w Barcelonie kupuje.

2

@KacperVEB Jak on miał Barcelone na myśli. Ładniejsze miasto ;)

26

@MESSIah16 Aha, czyli krytykują go bo wyraził swoje zdanie, nikomu niczego nie zabraniając. Co za czasy.

12

@KrystianR co takiego zrobił Halland bo nie wiem?

1

@KacperVEB ja również, nawet po prostu z ciekawości bo jak dla mnie tylko Laporta jest sensowną opcją. Najbardziej mnie ciekawi co teraz sądzi o Superlidze do której nas ,,wprowadził" Bartomeu.

0

@DonMatteo901 no i jak miałem dylemat czy głosować na Hołownia czy PO, tak raczej teraz wybór dla mnie jest jasny. Polska2050

0

@MESSIah16 wcześniej czy później upadnie każda dyktatura.

1

@zadafcb trzeba liczyć, że za rok będzie podobnie choć wątpię niestety.

0

@Dardanel tak .

1

@KacperVEB zacznijmy od tego, że przynajmniej dla mnie, Griezmann w Atletico nie był warty 120 milionów, szczególnie że nie widzę jaki oni mieli ma niego pomysł. Był to po prostu transfer dla nazwiska.

1

@Barca1992 no niestety, ale co zrobisz. W tym tolerancyjnym świecie są równi i równiejsi.

2

@BarcaInfo tak się robi interesy. Potencjalna sprzedaż: od 75 milionów do ponad 100 milionów euro.

1

@Robert1603 wszystko fajnie tylko Xaviego zamieniłbym na Nagelsmanna i było by już w ogóle dla mnie super.

0

@PanPatrykk
1. Alba, ma doświadczenie w machaniu łapami
2. Ibrahimović, bo to mistrz kung-fu.
3.Myślę że Łukasz pokonałby Ronaldo masą.

7

@KacperVEB jak najbardziej.

7

@Gappeq jak najbardziej i to z pocałowaniem ręki.

0

@KacperVEB Laporta zadzwoni do Bociana i będą pieniądze na Hallanda ;)

0

@BARCA1899Messi zobaczymy co to będzie. Jakieś plotki go z Barcą łączą więc trzeba mieć nadzieję ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?