Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Salchent ja tam wolę Hallanda.
0
XDD Griezmann coś ty zrobił.
1
@KacperVEB Uważaj, bo ktoś Ci zaraz napisze że się mylisz.
1
Martin Braithwaite zawodnikiem meczu. Fakt nie opinia.
0
Dobra, mamy 1-0. Teraz to utrzymać :)
0
@SinMistico Rey Manaj jest w Fc Barcelona B. Myślę że gorszy od Brathwaitea by nie był ;)
1
@macio_944 bardzo źle. Chłopaki wyglądają jakby im tam Koeman kazał biegać za karę. Choć biegać to chyba za dużo powiedziane.
1
@pacior95 Zamieniłbym Fonta na Laportę i było by ok ;)
0
@BarcaInfo oj +1, pełna zgoda.
0
@puyol_presidend5 nie wiem, ale ja tam wolę załatwiać takie sprawy jak urząd, bank stacjonarnie.
0
@barcelonaLM już samą w sobie kuriozalną sytuacją jest to że doszło do upolitycznienia trybunału konstucyjnego, który ma dbać aby konstytucją była przestrzegana, a w praktyce zabiera on ludziom ich konstytucyjne prawa które w dalszym ciągu w konstytucji widnieją.
6
@gryfiT. Oj takiego Collado to też bym dzisiaj zobaczył
0
@barcelonaLM trochę szkoda bo bym posłuchał. Z drugiej strony która partia lub opcja polityczna nigdy nie zaliczyła jakiegoś politycznego potknięcia. Z tego co wiem ruch Hołowni ma narazie trzy posłanki także tak.
0
@pele1282 Font to lisa narysował :)
2
@konrad1661 otóż nie można. On jest w tym wyjątkowy ( tak apropo masz jakąś konkretną wypowiedz na myśli czy tak poprostu)
0
@PatrykBarca Moriba ma chyba jakiś uraz.
2
@LS 4-3 miejsce. Może Superpuchar Hoszpani.
4
@Stefinho Laporta najlepiej narysował. Wiadomo już kto zostanie prezydentem :)
0
@BarcaInfo Co znaczy to powiedzenie, no nie wiem.
1
@Nano22 może nie mają talentu plastycznego. Podejrzewam że ja bym lepiej nie narysował. Co nie zmienia faktubże Font narysował zdziwionego lisa.
1
@Pilka_jest_okragla złote myśli.
3
@Kettger jak on lisa narysował. Nie wiem czemu się go ludzie czepiają.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@mr_robot Ten herb wygląda jak zdziwiony lis. :)
3
@Zoker szkoda, wolałbym go w Angli
3
@BarcaInfo wszystko jasne. Font to agent Madrycki :)
0
@amanter niby Koeman chciał mieć Moribe na to spotkanie więc jest szansa
0
@tobiasson92 niestety nasz rząd nie za bardzo lubi Holandię, więc raczej przykładh nie weźmie.
5
@Hosh lasy są najgorsze.
0
@Avatarr to już lepiej żeby Moriba się ogrywał.