1

@Salchent ja tam wolę Hallanda.

0

XDD Griezmann coś ty zrobił.

1

@KacperVEB Uważaj, bo ktoś Ci zaraz napisze że się mylisz.

1

Martin Braithwaite zawodnikiem meczu. Fakt nie opinia.

0

Dobra, mamy 1-0. Teraz to utrzymać :)

0

@SinMistico Rey Manaj jest w Fc Barcelona B. Myślę że gorszy od Brathwaitea by nie był ;)

1

@macio_944 bardzo źle. Chłopaki wyglądają jakby im tam Koeman kazał biegać za karę. Choć biegać to chyba za dużo powiedziane.

1

@pacior95 Zamieniłbym Fonta na Laportę i było by ok ;)

0

@BarcaInfo oj +1, pełna zgoda.

0

@puyol_presidend5 nie wiem, ale ja tam wolę załatwiać takie sprawy jak urząd, bank stacjonarnie.

0

@barcelonaLM już samą w sobie kuriozalną sytuacją jest to że doszło do upolitycznienia trybunału konstucyjnego, który ma dbać aby konstytucją była przestrzegana, a w praktyce zabiera on ludziom ich konstytucyjne prawa które w dalszym ciągu w konstytucji widnieją.

6

@gryfiT. Oj takiego Collado to też bym dzisiaj zobaczył

0

@barcelonaLM trochę szkoda bo bym posłuchał. Z drugiej strony która partia lub opcja polityczna nigdy nie zaliczyła jakiegoś politycznego potknięcia. Z tego co wiem ruch Hołowni ma narazie trzy posłanki także tak.

0

@pele1282 Font to lisa narysował :)

2

@konrad1661 otóż nie można. On jest w tym wyjątkowy ( tak apropo masz jakąś konkretną wypowiedz na myśli czy tak poprostu)

0

@PatrykBarca Moriba ma chyba jakiś uraz.

2

@LS 4-3 miejsce. Może Superpuchar Hoszpani.

4

@Stefinho Laporta najlepiej narysował. Wiadomo już kto zostanie prezydentem :)

0

@BarcaInfo Co znaczy to powiedzenie, no nie wiem.

1

@Nano22 może nie mają talentu plastycznego. Podejrzewam że ja bym lepiej nie narysował. Co nie zmienia faktubże Font narysował zdziwionego lisa.

1

@Pilka_jest_okragla złote myśli.

3

@Kettger jak on lisa narysował. Nie wiem czemu się go ludzie czepiają.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@mr_robot Ten herb wygląda jak zdziwiony lis. :)

3

@Zoker szkoda, wolałbym go w Angli

3

@BarcaInfo wszystko jasne. Font to agent Madrycki :)

0

@amanter niby Koeman chciał mieć Moribe na to spotkanie więc jest szansa

0

@tobiasson92 niestety nasz rząd nie za bardzo lubi Holandię, więc raczej przykładh nie weźmie.

5

@Hosh lasy są najgorsze.

0

@Avatarr to już lepiej żeby Moriba się ogrywał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?