0

Napewno daliby wiecej niz jeden Cou za 160 baniek

0

Przeczytalem polowe i mnie cofa .to sa klamcy i pasozyty.caly zarzad do wywalenia a Leo jak ten zarzad zostanie

0

Dobranoc uzytkownicy.spokojnych snow Leo.on napewno martwi sie ta sytuacja w klubie a jeszcze ta repra...

0

Nie usune bo tak jest.5 msc.w rankingu??nas to nie rusza ale w glowie moze zaszumiec

0

Barcainfo

2

Bartomeu niszczy Barcelone ,ktora kochamy .czuje niemoc i zastanawiam sie jak mozna widzac co sie dzieje w klubie dalej rozbierac go na drobne czesci.gdy uslyszalem o Braidzie pomyslalem ok,pies go drapal ,moze cos zdziala ,ale on tylko wyplate bierze i czasem wpadnie na mecz.przeciez nie widac radosci w Fernandezie tylko takiego cwaniaka bez historii ktory liczy wylacznie na kase.Bartomeu zniszczyl szybko Barce i oby szybko ktos znalazl na niego haka i wsadzil go do kicia bo na pasiaki zasluguje

0

No na zime jakies plany sa.

0

160 baniek za Cou??powalilo ich jak go kupia.

0

No, i Ney odszedl

0

Cholera a jesli tak Polacy grali bo tez ciagle mieli info o transferach Barcy...

0

Zdecydowanie tak.ciagle odswoezam strone a mecz jest bo jest.sory marny ze mnie patriota

0

Ze jest do dupy i odchodzi .pies drapal,grajmy tymi co mamy poki co

1

Cos jak Xavi Hernandez kurfa!slyszysz Bartek i roebert i soler wy tepe fi!!!ty

0

Jesli ja bym mial szukac do Barcy pilkarzy na pierwszy ogien wzialbym niemieckich pilkarzy bo futbol naszych zachodnich sasiadow bazuje na grze inteligentnej i sadze ze taki Goretzka czy inny Werner mogliby grac u nas.ciezko na juz wymieniac ale mlodych pilkarzy maja swietnych i naprawde dobrych technicznie

0

Kolega Masche

0

Och2&ec idzie z tymi newsami

2

A jestes cycata laska?;)

0

Nie placze nad wynikiem Polakow bo jakos ostatnio gwiazdorza.zauwazcie ze jak tylko pojawiaja sie w reklamach to im sie siano w lbach robi,nawet trener dorabia w Play.nie ta mentalnosc zeby sie takich glupot czepiac.po co gwiazdorzyc jak sie jeszcze nic nie wygralo procz meczu z Niemcami

0

Dzieki za potwierdzenie

0

No,ale on woli takie cycki jak masz w avatarze

2

Jutro chyba Hiszpania -Wlochy tak?

0

Plakac mi sie chce jak bartomeu rujnuje Barce :(.

0

Podczas ostatniego klasyka na SB nasz astrona padla.mam nadzieje ze juz do tego nie dojdzie w tym sezonie.co do meczu Polakow ...oj dobry taki zimny kubel

0

Jeszcze nie wiadomo czy fajnie

0

Licze ze te niby gowno warte transfery przebija ten natlok transferow z ubieglego letniego okna.szkoda tylko ze nie pozbylismy sie balastu typu Arda

17

Pique prezydent a Xavi trener.bardzo bym chcial zeby tak sie stalo.strasznie brakuje takiego pilkarza u nas.

0

Kulejemy taktycznie.wydaje mi sie ze za daleko od siebie sa nasi.mamy kim grac ,ale dunczycy dobrze ustawieni

0

A co ,po roznym nie moze?

0

No,brakuje go kurde:/

0

Hajto mnie wkurza .byl cienki jak dupa weza ,jest beznadziejnym trenerem , czy tam byl a fachowca rznie ,co za ku...cw#k

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?