Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napewno daliby wiecej niz jeden Cou za 160 baniek
0
Przeczytalem polowe i mnie cofa .to sa klamcy i pasozyty.caly zarzad do wywalenia a Leo jak ten zarzad zostanie
0
Dobranoc uzytkownicy.spokojnych snow Leo.on napewno martwi sie ta sytuacja w klubie a jeszcze ta repra...
0
Nie usune bo tak jest.5 msc.w rankingu??nas to nie rusza ale w glowie moze zaszumiec
0
Barcainfo
2
Bartomeu niszczy Barcelone ,ktora kochamy .czuje niemoc i zastanawiam sie jak mozna widzac co sie dzieje w klubie dalej rozbierac go na drobne czesci.gdy uslyszalem o Braidzie pomyslalem ok,pies go drapal ,moze cos zdziala ,ale on tylko wyplate bierze i czasem wpadnie na mecz.przeciez nie widac radosci w Fernandezie tylko takiego cwaniaka bez historii ktory liczy wylacznie na kase.Bartomeu zniszczyl szybko Barce i oby szybko ktos znalazl na niego haka i wsadzil go do kicia bo na pasiaki zasluguje
0
No na zime jakies plany sa.
0
160 baniek za Cou??powalilo ich jak go kupia.
0
No, i Ney odszedl
0
Cholera a jesli tak Polacy grali bo tez ciagle mieli info o transferach Barcy...
0
Zdecydowanie tak.ciagle odswoezam strone a mecz jest bo jest.sory marny ze mnie patriota
0
Ze jest do dupy i odchodzi .pies drapal,grajmy tymi co mamy poki co
1
Cos jak Xavi Hernandez kurfa!slyszysz Bartek i roebert i soler wy tepe fi!!!ty
0
Jesli ja bym mial szukac do Barcy pilkarzy na pierwszy ogien wzialbym niemieckich pilkarzy bo futbol naszych zachodnich sasiadow bazuje na grze inteligentnej i sadze ze taki Goretzka czy inny Werner mogliby grac u nas.ciezko na juz wymieniac ale mlodych pilkarzy maja swietnych i naprawde dobrych technicznie
0
Kolega Masche
0
Och2&ec idzie z tymi newsami
2
A jestes cycata laska?;)
0
Nie placze nad wynikiem Polakow bo jakos ostatnio gwiazdorza.zauwazcie ze jak tylko pojawiaja sie w reklamach to im sie siano w lbach robi,nawet trener dorabia w Play.nie ta mentalnosc zeby sie takich glupot czepiac.po co gwiazdorzyc jak sie jeszcze nic nie wygralo procz meczu z Niemcami
0
Dzieki za potwierdzenie
0
No,ale on woli takie cycki jak masz w avatarze
2
Jutro chyba Hiszpania -Wlochy tak?
0
Plakac mi sie chce jak bartomeu rujnuje Barce :(.
0
Podczas ostatniego klasyka na SB nasz astrona padla.mam nadzieje ze juz do tego nie dojdzie w tym sezonie.co do meczu Polakow ...oj dobry taki zimny kubel
0
Jeszcze nie wiadomo czy fajnie
0
Licze ze te niby gowno warte transfery przebija ten natlok transferow z ubieglego letniego okna.szkoda tylko ze nie pozbylismy sie balastu typu Arda
17
Pique prezydent a Xavi trener.bardzo bym chcial zeby tak sie stalo.strasznie brakuje takiego pilkarza u nas.
0
Kulejemy taktycznie.wydaje mi sie ze za daleko od siebie sa nasi.mamy kim grac ,ale dunczycy dobrze ustawieni
0
A co ,po roznym nie moze?
0
No,brakuje go kurde:/
0
Hajto mnie wkurza .byl cienki jak dupa weza ,jest beznadziejnym trenerem , czy tam byl a fachowca rznie ,co za ku...cw#k