0

Jakbus nie wiedzial o czym mowie.czy naprawde kazdy tu tylko szuka byle sie dowalic...

0

Boze ,co ten zarzad zrobil z Barca.a podobno nikt nie moze byc ponad klubem :/

0

Wazne by uraz byl doleczony.potrzebujemy Luisa chocby i do rotacji z Paco i na odwrot.

0

Kazdy moze mowic co mysli.to ze kiedys sie nie sprawdzil nie znaczy ze teraz nie moze mowic prawdy.to ze przeplacamy pilkarzy to fakt ale to ze Cou sie nie sprawdzi....nikt tego nie wie wiec moglby sobie glupot takich oszczedzic.

12

Ch....z tym;).niech robia co chca,Pique i tak ma to w d...

2

Spoko ze kogos kupilismy ale ze nie sprzedalismy jeszcze nikogo zbednego to juz spoko nie jest.Arda i Rafa,oni na wyzszy poziom nie wejda i Braida moglby dupe ruszyc z laski swojej i troche pogonic takich co tylko biora pensje a nie graja

0

Dwa mankuty,a ja trzeci :)

0

Milito

0

Haha ,ile ViscaBarca ma polecen ;)

4

Obawiasz sie ?? Niby tego ze bedzie na lawce siedzial?

0

Nidzie ;)

0

A ja napisalem nieciekawa ciekawostke ktora nikogo nie ciekawi :)

0

No i przyznaje siei odszczekuje:
Denis moze byc dla nas zbawienny,a jesli Leo go szuka na boisku to cos musi w tym byc,a Andre?Tyle Cie k....bronilem a ty gasniesz zamiast odpalac

1

Ciekawostka po meczu:
To byl pierwszy mecz Barcy od cwiercfinalu LM z Atletico granym na wyjezdzie ,ktorego nie ogladalem :)

0

Jej,znowu trzeba trxymac kciuki za Valencie a bez Diego Alvesa ,mojego ulubionego zawodnika nietoperzy bedzie to trudne.szkoda ze odszedl

0

To mialo byc niby zabawne tak?pewnie jak lecialbys za Leo po autograf to by powiedzial,pomyslal :co on k...chce ...

0

Tak powiedzial czy masz taka bujna fantazje?

5

Nie obraz sie ale moglby ci zamknac jadaczke

0

Tez zauwazyles ze Leo go szuka jak sa obaj na boisku

0

Gramy tak se chyba .czytam komentarze bo nie moge ogladac.troche stresa mam ale chyba juz te 3 oczka beda.kiedy i z kim bialasy graja?

0

Powiem szczerze ze ten Rabiot to bedzie jeszcze wiekszy kawal pilkarza.

5

Jak taka kibicka bedzie trzymala kciuki to napewno da sobie rade;)

0

No to zobaczymy czy faktycznie taki kozak z niego.powodzenia mlody

0

Ja poprostu nie chwale jak nawet koszulki naszej nie zalozyl

0

Sie okaze czy lepiej miec czy nie miec 150 baniek

0

Oj zachwytow nad Dembele ciag dalszy a dla mnie to kolejny pilkarz ktory musi odpalic.takie moje zdanie

2

Bedzie ulozony zespol to i wzmocnienia personalne nie beda graly takiej roli.mysle ze Juventus nie jest super mocny,poprostu my bylismy slabi w tamtym sezonie,nierowno gralismy

0

Niom,chyba tak.Sorki

0

Obawiam sie ze z obecnym skladem ciezko byloby z niej wyjsc

0

Mysle ze ci co po nim jechali beda go wychwalac.nie sposob zapamietac nickow ale mam nadzieje ze bedzie wam to wypomniane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?