Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca grala dobrze ,niestety brak ostatniego podania i za duzo chaosu .pierwsza polowa na duzy plus a potem bledy indywidualne nas zabily.real byl i bedzie silny bo stale ktos odpoczywa.martwi mnie to ze Mats nigdy nie wiadomo kiedy zrobi babola.3 gol jest jego i Pique
1
Co ty pleciesz?Real strzelal z byle czego i wpadalo a my niestety tego nie robimy i sa plecy.oby trener uczyl sie na bledach.wiecej strzalow,mniej kombinacji.ach no i potwoerdza sie ze Cillesen powinien byc podstawowym bramkarzem.3 gol Pique i Ter stegen
0
Ja tez
0
Mysle ze real farfocla wsadzi.my gramy super tylko rotowac silami trzeba bedzie jak Valverde chce taki pressing robic.gramy dobrze ,poprostu jeszcze nie jestesmy zgrani dokladnie.zauwazylem ze robimy trojkaty do grania jak za czasow Pepa.
0
Bo u nich jest inna godzina :D
2
Bez sensu te kolory koszulek
0
A co nie ma??
0
Mam nadzieje ze Ivan nie obnizy lotow z klasykow w ktorych gra zawsze bardzo dobrze
2
Cholwrcia zaczynam sie stresowac.jeszcze zeby transmisji nie scielo bo zona oglada tv i na 403 nie przelacze chyba ze ja udob-rucham ;)
1
Ty szczesciarzu.tam dopinguj do zdarcia gardla
0
Jak dodales emotke?
0
Przelacz na 403.powninni tam zapowiadac ten mecz ;D
0
Tak mialo byc.ja dzis sprawdzalem i jest tam ten kanal a w ogolnym rozkladzie ze swiata na abu dabi sport jest ma byc ten mecz.przelacz i po klopocie
2
Wstales dopiero?;)
1
Myslalem ze tylko ja mialem takiego schiza.jednak ktos jeszcze ma takie przeczucie.
1
403 abu dabi costam
0
wow.ale egzotyczny kibic z Ciebie :)
0
To co sie stanie i tak jest kwestia godzin ;)
0
Jak bralem ,,odpowoedz" to odpowiedz szla pod komentarz innego uzytkownika wiec stad taka sytuacja.
1
Trzymaj sie kolego.ja z lubelskiego jestem i przed moja mijescowoscia wszystko sie rozmylo i pada ale burze byly dookola.
1
Sadze ze Xavi nie jest tak przekonany do Dembele jak wiekszosc kibicow z tej strony.ja tak samo....
0
Tak.kanal 403 w CP
2
Na taki mecz dalbym Sergiego na PO.boje sie ze Vidal padnie przy Marcelo.juz chyba wolalbym Semedo od poczatku
0
Do Quve
A jak zalata mega dziure w srodku pola i bedzie lacznikiem obrona -atak to tez bedzie zle bo stary?kupilismy mlodych i slamazarnych.chwala Bogu ze Sam i Luca sie sprawdzaja bo bylby wstyd ze nikt nie udzwignal gry w Barcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tak tylko przypomne ze w ostatnim klasyku oficjlanym nie bylo Neymara i dzis jedynie Deulofeu dodalbym do skladu wlasnie na LS.
Mats,Sergi,Gerard,Samuel,Jordi,Ivan,Sergio,Andres,Leo,Luis,Gerard.chetnie taki sklad zobacze
0
Andres nie podpisze nowej umowy.on teskni za Xavim,ale to nie znaczy ze dlatego opuscil trening,jesli w ogole opuscil
0
Ups,wybacz kolezanko :)
0
O no jest :D.nie bardzo czaje co mowia ale mozna zalozyc sluchawki z muzyka i ogladac.dzieki kolego