0

Przybij piatke kolego.ja tez tylko Edena bym chcial no i Cou i Martinez

0

Moze byc a moze nie byc.za 2 lata bym go probiwal kupic.i tak pojda wszyscy pilkarze w gore z cenami i tak

0

Ale Barca to nie Polaki!coz ony chca!?;)

0

Po cichu licze ze zamknie buzie zniesmacoznym kibicom:).jak ten sezon przespi to out.

1

Powalilo ich.odpuscilbym taki transfer.nie jest wart poki co 100 mln.moim zdaniem 90 to max.

0

Zgadza sie.w dodatku ja widze ze coraz slabiej wuglada nasz sklad z roku na rok.prawda jest tez taka ze rynek transferowy jest skapy i dobrzy mlodzi pilkarze traca glowe dla kasy albo zwyczajnie pekaja,nie daja rady.mysle ze w realu jak magia Zizou sie skonczy to i mlodzi pilkarze pogubia sie.wiara w siebie jest najwazniejsza,upor i ambicja.takich pilkarzy jest niewielu a w Barcy trzeba by kilku mlodych o charakterze Puyola.stad biora sie zmartwoenia normalne dla kibica.

2

Bylebys mundrze rzundzil ;)

0

Zaczynaly sie jakies rozmowy z The Reds od ok .70 baniek.to malo za Cou ale 120 moim zdaniem zdecydowanie za duzo.

16

Kuzwa ale nas chca wydoic :/

0

No ,a jak nie awansujemy do finalu to przez niego

0

Chyba sie zaczerwinilem jak to czytalem choc nikt na mnie nie patrzyl,jakby troche wstyd.

0

A czego sobie nie chca Denisa.mlodszy i taki wielki ,wieldzynki talent.Nie mozna patrzec na Gomesa jak na naszego zbawce ale pilkarza ktory biega i pomaga na boisku.trseba powiedziec wprost ze tamten sezon spieprzyla cala druzyna a nie jak to niektorxy mowia bo Gomes,bo Rakieta czy wreszcie po cichu bo Andres.cala ekipa dala dupy a dowodzil nia wypalony Lucho ktorego nadal uwielbiam mimo wszystko.nie oddawalbym Gomesa a takiego Denisa i nawet Arde niech sobie wezma

0

Nie mowie ze odpali ale chociaz koledzy chca z nim grac i strzelic potrafi albo gdzies noge dostawic.dla mnie pewni do sprzedania to Arda i Denis.mlody nic na MME nie gral i sezon u nas tez nie gral.

0

Aleni bym nie wypozyczal bo sie znow go zmarnuje jak Sampera.czuje ze z Sampera wlasnie juz nie urosnie pilkarz przez te wypozyczenia.

0

Ja bym zdecydowanie trzymal sie 3 4 3 atak ,4 3 3 obrona

0

Akurat transfer Inigo jest najpewniejszy.to mimo wszystko nie jakis hit zeby sie z nim czaic.

0

No to jego na LO a Albe wyzej jak kolega nizej proponowal

3

Dokladnie ale z Dignem juz nieco lepiej to wygladaloby.

0

Biorac pod uwage kogo kupujemy to strach kogos sprzedawac.chodzi mi o linie pomocy bo na dobra sprawe nie wiadomo kto odpali w tym sezonie.dla mnie jedynie Arda i Denis mogliby odejsc a reszta niech czuwa bo mozemy potrzebowac sporego wsparcia od chociazby Aleni czy Rafinhi

0

Prawda jest taka ze juz Xaviego nie mozemy zastapic,potem bedzie Andres,Leo i Busi.to pilkarze wielcy,najlepsi na swiecie a takich zastapic na juz sie nie da.to samo bedzie z Neyem.nie da sie zastapic takiego pilkarza z marszu.nowi musza poznac jak gra Barca

0

Tak,wiem,za rok bedzie za free do wziecia.moglby do nas przejsc jak kontraktu nie podpisze,ale pewnie podpisze

0

Za niego warto dac tyle.

0

Nie wierze poki nie bedzie oficjalki.wolalbym Hazarda ale to nie koncert zyczen

0

Dzieki stary.zeby nie robota w domu to bym odpoczal ale niepatrzenie na znajome twarze z pracy ,bezcenne.no i udanego wypoczynku

0

Dlugo sie do niego chcialem przekonac i nawet gole mnie nie wzruszaly bo dla mnie pilkarz ktory biega do tylu ,do przodu bez pilki i schowany za przeciwnika nie powinien u nas byc

0

Beda jaja jak teraz Ci sie to przysni.Dobranoc :)

1

Hihi :D

0

Sadze ze w ciemnej dupie zostanie Denis i Arda dalej bedzie sie obijal

0

Podac zrodlo?:D

4

Dokladnie ,on i Umtiti to nazwiska ktore sie sprawdzily

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?