13

Chlopaki sie ciesza bo pierwszy raz do nich dzwoni fajna laska ;) to sie chwala

0

Bylo oczekiwanie na Veratti fichado,potem bomba transferowa a nagle Ney out.moze teraz Iniesta albo Luis out ?;)

0

Dobrze ze my dalismy 40mln i 2 funty ;)

45

A to zjadl cos i ma rozwolnienie?;)

0

Dzisiaj jest?

0

Dembele jak Ney.strat sporo ,ale mial asyste :).

0

A jak mozna miec inne zdanie niz Ty w ogole??

1

No,czerwo dla Arturo powinno byc.lubie go ale nieladnie zrobil

0

Wlasnie na takie podania od Leo do wlasnie Dembele czy Cou bede liczyl najbardziej

1

Kiedys Mandzukic,teraz Sergio R. zwany Czerwonym Ramosem

0

To nie wsadzales w krokwie welny i nie przykrecales bodaj plyt osb??;)

1

Co to Leo za okulary reklamuje?moze w koncu innego jezyka sie uczy ;p

0

Dokladnie.ja bardziej licze ze pomoze przy kontrach albo wlasnie do wejsc zza plecow obroncow.klepka?cinka u niego jak dupa weza

1

Bardzo lubie chlopa.jest totalnie wyluzowanym sportowcem-celebryta.ze swoim talentem do robienia show nie musialby rozbijac sobie geby w oktagonie.podziwiam takich ludzi jak on i mam nadzieje ze posle swoj precyzyjny,bity w pore lewy prosty i pokona Floyda

0

Dembele nawet jak sie nie sprawdzi to mozna sprzedac za gruby hajs pozniej

0

Oszczedza sie na SPH.chce strzelic przesciradlom ;).a tak serio to pare meczow Borussi widzialem w tamtym sezonie i jakos srednio go widzialem na boisku.byl bo byl choc mysle ze do naszego stylu bardziej pasune niz do BVB.wolne przestrzenie i jego szybkosc.moga sie przypomniec wjazdy Alvesa w pole karne.

0

Na glownej Antonio Ci odpowiedzial :)

1

Nalcacer ;)

0

Ciekawe czy w pucharze Gampera Barca troche odpusci czy MSN ich rozniesie?...oj zapomnialem :D

0

Jasniej prosze :).Nicea dzis gra?

0

ile zonglerek zrobil?

0

Jakos wierze w niego .powiem ze gdyby nie biegal ,nie pomagal druzynie to niech spada ale przeciez to ze jest wielki i nieco sztywny nie swiadcxy ze jest gowno wart.ilez razy pokazywal sie do gry ale brak mu luzu bylo i szlo jak szlo.pamoetam jego babole ale i pamietam ile blokowal strzalow ,ile mial przechwytow i potrafil ladnie podac .brak zgrania i wypalenie trenera byly przyczyna nieco slabszego sezonu a nie osoba Gomesa.

0

Co z tego ze legenda?to jak legenda to nie sredni?

0

Chyba ze w wieku ok.40 lat jak juz nie bedzie mial tej szybkosci co jeszcze jednak ma.

0

Messi nie potrzebuje rodakow by dobrze czuc sie w klubie,to pewne i nie sadze by mu zalezalo na jakims transferze.

0

Mam nadzieje ze to nieprawda.jesli juz to Rafe bym oddal mimo wszystko a Andre niech pogra chociaz pol sezonu i zobaczymy co pokaze.

0

Pilkarze tacy sredni to sobie chociaz pare zloty zarobia :)

0

Kompletnie nie czaje twojej wypowiedzi.troche zamotana.Denis gra na alibi.tyle mam do powiedzenia.

0

Ja pamietam co roku i uwierz mi w tym roku mielismy 10 rocznice i tak sie scieliamy ze nie bylo nawet buziaka.ot takie to pozycie bywa

1

Ten afrykanski Anglik jest niesamowity

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?