Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Chlopaki sie ciesza bo pierwszy raz do nich dzwoni fajna laska ;) to sie chwala
0
Bylo oczekiwanie na Veratti fichado,potem bomba transferowa a nagle Ney out.moze teraz Iniesta albo Luis out ?;)
0
Dobrze ze my dalismy 40mln i 2 funty ;)
45
A to zjadl cos i ma rozwolnienie?;)
0
Dzisiaj jest?
0
Dembele jak Ney.strat sporo ,ale mial asyste :).
0
A jak mozna miec inne zdanie niz Ty w ogole??
1
No,czerwo dla Arturo powinno byc.lubie go ale nieladnie zrobil
0
Wlasnie na takie podania od Leo do wlasnie Dembele czy Cou bede liczyl najbardziej
1
Kiedys Mandzukic,teraz Sergio R. zwany Czerwonym Ramosem
0
To nie wsadzales w krokwie welny i nie przykrecales bodaj plyt osb??;)
1
Co to Leo za okulary reklamuje?moze w koncu innego jezyka sie uczy ;p
0
Dokladnie.ja bardziej licze ze pomoze przy kontrach albo wlasnie do wejsc zza plecow obroncow.klepka?cinka u niego jak dupa weza
1
Bardzo lubie chlopa.jest totalnie wyluzowanym sportowcem-celebryta.ze swoim talentem do robienia show nie musialby rozbijac sobie geby w oktagonie.podziwiam takich ludzi jak on i mam nadzieje ze posle swoj precyzyjny,bity w pore lewy prosty i pokona Floyda
0
Dembele nawet jak sie nie sprawdzi to mozna sprzedac za gruby hajs pozniej
0
Oszczedza sie na SPH.chce strzelic przesciradlom ;).a tak serio to pare meczow Borussi widzialem w tamtym sezonie i jakos srednio go widzialem na boisku.byl bo byl choc mysle ze do naszego stylu bardziej pasune niz do BVB.wolne przestrzenie i jego szybkosc.moga sie przypomniec wjazdy Alvesa w pole karne.
0
Na glownej Antonio Ci odpowiedzial :)
1
Nalcacer ;)
0
Ciekawe czy w pucharze Gampera Barca troche odpusci czy MSN ich rozniesie?...oj zapomnialem :D
0
Jasniej prosze :).Nicea dzis gra?
0
ile zonglerek zrobil?
0
Jakos wierze w niego .powiem ze gdyby nie biegal ,nie pomagal druzynie to niech spada ale przeciez to ze jest wielki i nieco sztywny nie swiadcxy ze jest gowno wart.ilez razy pokazywal sie do gry ale brak mu luzu bylo i szlo jak szlo.pamoetam jego babole ale i pamietam ile blokowal strzalow ,ile mial przechwytow i potrafil ladnie podac .brak zgrania i wypalenie trenera byly przyczyna nieco slabszego sezonu a nie osoba Gomesa.
0
Co z tego ze legenda?to jak legenda to nie sredni?
0
Chyba ze w wieku ok.40 lat jak juz nie bedzie mial tej szybkosci co jeszcze jednak ma.
0
Messi nie potrzebuje rodakow by dobrze czuc sie w klubie,to pewne i nie sadze by mu zalezalo na jakims transferze.
0
Mam nadzieje ze to nieprawda.jesli juz to Rafe bym oddal mimo wszystko a Andre niech pogra chociaz pol sezonu i zobaczymy co pokaze.
0
Pilkarze tacy sredni to sobie chociaz pare zloty zarobia :)
0
Kompletnie nie czaje twojej wypowiedzi.troche zamotana.Denis gra na alibi.tyle mam do powiedzenia.
0
Ja pamietam co roku i uwierz mi w tym roku mielismy 10 rocznice i tak sie scieliamy ze nie bylo nawet buziaka.ot takie to pozycie bywa
1
Ten afrykanski Anglik jest niesamowity