Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co sadze o Floydzie.a mam nadzieje ze Conor mu wpieprzy :D
0
Ktora czesc ?;)
0
Dybala nawet koszulke ma bardziej biala.Facjata bardziej madrycka moim zdaniem
3
Ciezko wybrac lepszego .mnie przekonuje Holender bo widzialem jak broni gdy robi to regularnie.Mats jeet dobry i w dodatku potrsfi zawalic focha woec Valverde ma bol glowy troche.napewno nie puscilbym Cilesena chyba ze kupimy Rulliego.
22
Tak myslisz czy sie łudzisz?
1
Nom,ja tez .mlody i jak jeszcze pogra to calkiem moze buc kozak.dobry strzal i wydaje sie byc mocny psychicznie,zna swoje umiejetnosci i je wykorzystuje bardzo fajnie.
0
Dobrze ze tys taki madry
0
Wejdz na YT i obejrzyj genialne zagrania CR i Messiego,wtedy zobaczysz roznice.
0
Nigdy nie bluznij i nie mow ze CR byl blisko geniuszu Leo.on jest goleadorem nie geniuszem chlopie.
0
Mi sie wydaje niezly ten ranking poza pierwszym miejscem.Leos jest zdecydowanie przed wszystkimi ze wzgledu na wylacznie futbol ,nie medialnosc.medialnosc dalaby mu miejsce pod koniec stawki
0
Mi tez w sumie jest obojetne czy odchodzi czy co tam innego pewnie do pierwszego meczu w ktorym nasza lewa flanka nie bedzie istniala...
0
Nie chodzi o aktualne tylko na nich wodze tylko Gomesa , byly mecze gdzie grali podstawa bardziej .dobra wyjasnione ,mnie to zaskoczylo
0
Zgadza sie tyle ze ja najpierw zobaczylem naszywki i od razu popatrzylem na te niby nowe nabytki i widze Gomesa.pomyslalem od razu ze mogli dac jak juz bardziej rezerwowy sklad i bez naszywek.dobra ,niewazne
0
Widzisz jeden soe znalazl
0
Tak zgadza sie ,coz widocznie chyba tylko ja takiego zdjecia bym nie wsadzil bo gdyby na fioletowej tak zrobili to tu by dudnilo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ok,ale po co dodali taki fotomontaz?przeciez to nie Barca wygrala.
0
W artykule o transferach na glownej na koszulkach z tamtego sezonu jest naszywka KMS .nieladnie troche redakcjo popelniac takie bledy celowe,niecelowe.to troche dziecinne
0
Dybala??nie wydaje mi sie by taki pilkarz byl nam potrzebny.oprocz ofensywy trzeba pomagac w defensywie a on niewiele ma z tym wspolnego
0
Plan wydaje sie byc genialny ale to pewnie tylko plotki niewarte uwagi
0
Zdecydowanie jestem antyDybalowy.to nie jest walczak ani wirtuoz dryblingu ,w dodatku po kilku rajdach wyglada jak detka.Griezman...niby ok ale mysle ze w Barcelonie wyszloby ze jakis wybitnie dobry to on nie jest.
3
No nie chrzan ze Ney nie pomaga w obronie.Atletico to cala wielka obrona i caly wielki atak.teraz juz kazdy zapomni ile Ney nam pomogl.odchodzi ale ludzie nie odbierajcie mu zaslug.
0
Umiesz czytac do konca?
0
SPH zweryfikuje ktora druzyna teoretycznie powinna weksc sezon z pelna piz....:).takie mecze ,gdzie biali nie motywacji 100% niewiele znacza, wiec proponuje ochlonac i poczekac na dwumecz o tytul.a na lewe skrzydlo za Neya ustawic Arde.dobrze tam gral i trzeba probowac ale pewnie Lucho wie lepiej....oh wait ;)
3
Planujecie zakupy Barcy a zarzad sie po trochu podzieli ,da podwyzki,splaci troche dlugow i kupi Pałlinjo ,a zima bedziemy mieli okragle 20mln na transfery to kupimy se SamCiongPługa z Glanogzhu Everrange ;)
0
Jakby to chodzilo o mnie to moglbym chciec 200mln i Antonelle na 2 tygodnie ;D
1
No a ogolnie to beda jaja jak jego kariera skonczy sie wczesniej niz planowal bo imprezy wezma gore
3
Dzieki Ney,a mialem cicha nadzieje ze to gowno prawda.mysle ze juz go nie ma w Barcy
0
Dokladnie .juz moze sobie ten pan isc
0
A niech idzie ,przynajmniej skonczy sie jego cwaniakowanie.jednym strzalem by go wiekszosc rozwalila a burzy sie jak dres z osiedla.do Paryza niech idzie i pajacuje to go biegusiem usadza