1

Co sadze o Floydzie.a mam nadzieje ze Conor mu wpieprzy :D

0

Ktora czesc ?;)

0

Dybala nawet koszulke ma bardziej biala.Facjata bardziej madrycka moim zdaniem

3

Ciezko wybrac lepszego .mnie przekonuje Holender bo widzialem jak broni gdy robi to regularnie.Mats jeet dobry i w dodatku potrsfi zawalic focha woec Valverde ma bol glowy troche.napewno nie puscilbym Cilesena chyba ze kupimy Rulliego.

22

Tak myslisz czy sie łudzisz?

1

Nom,ja tez .mlody i jak jeszcze pogra to calkiem moze buc kozak.dobry strzal i wydaje sie byc mocny psychicznie,zna swoje umiejetnosci i je wykorzystuje bardzo fajnie.

0

Dobrze ze tys taki madry

0

Wejdz na YT i obejrzyj genialne zagrania CR i Messiego,wtedy zobaczysz roznice.

0

Nigdy nie bluznij i nie mow ze CR byl blisko geniuszu Leo.on jest goleadorem nie geniuszem chlopie.

0

Mi sie wydaje niezly ten ranking poza pierwszym miejscem.Leos jest zdecydowanie przed wszystkimi ze wzgledu na wylacznie futbol ,nie medialnosc.medialnosc dalaby mu miejsce pod koniec stawki

0

Mi tez w sumie jest obojetne czy odchodzi czy co tam innego pewnie do pierwszego meczu w ktorym nasza lewa flanka nie bedzie istniala...

0

Nie chodzi o aktualne tylko na nich wodze tylko Gomesa , byly mecze gdzie grali podstawa bardziej .dobra wyjasnione ,mnie to zaskoczylo

0

Zgadza sie tyle ze ja najpierw zobaczylem naszywki i od razu popatrzylem na te niby nowe nabytki i widze Gomesa.pomyslalem od razu ze mogli dac jak juz bardziej rezerwowy sklad i bez naszywek.dobra ,niewazne

0

Widzisz jeden soe znalazl

0

Tak zgadza sie ,coz widocznie chyba tylko ja takiego zdjecia bym nie wsadzil bo gdyby na fioletowej tak zrobili to tu by dudnilo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ok,ale po co dodali taki fotomontaz?przeciez to nie Barca wygrala.

0

W artykule o transferach na glownej na koszulkach z tamtego sezonu jest naszywka KMS .nieladnie troche redakcjo popelniac takie bledy celowe,niecelowe.to troche dziecinne

0

Dybala??nie wydaje mi sie by taki pilkarz byl nam potrzebny.oprocz ofensywy trzeba pomagac w defensywie a on niewiele ma z tym wspolnego

0

Plan wydaje sie byc genialny ale to pewnie tylko plotki niewarte uwagi

0

Zdecydowanie jestem antyDybalowy.to nie jest walczak ani wirtuoz dryblingu ,w dodatku po kilku rajdach wyglada jak detka.Griezman...niby ok ale mysle ze w Barcelonie wyszloby ze jakis wybitnie dobry to on nie jest.

3

No nie chrzan ze Ney nie pomaga w obronie.Atletico to cala wielka obrona i caly wielki atak.teraz juz kazdy zapomni ile Ney nam pomogl.odchodzi ale ludzie nie odbierajcie mu zaslug.

0

Umiesz czytac do konca?

0

SPH zweryfikuje ktora druzyna teoretycznie powinna weksc sezon z pelna piz....:).takie mecze ,gdzie biali nie motywacji 100% niewiele znacza, wiec proponuje ochlonac i poczekac na dwumecz o tytul.a na lewe skrzydlo za Neya ustawic Arde.dobrze tam gral i trzeba probowac ale pewnie Lucho wie lepiej....oh wait ;)

3

Planujecie zakupy Barcy a zarzad sie po trochu podzieli ,da podwyzki,splaci troche dlugow i kupi Pałlinjo ,a zima bedziemy mieli okragle 20mln na transfery to kupimy se SamCiongPługa z Glanogzhu Everrange ;)

0

Jakby to chodzilo o mnie to moglbym chciec 200mln i Antonelle na 2 tygodnie ;D

1

No a ogolnie to beda jaja jak jego kariera skonczy sie wczesniej niz planowal bo imprezy wezma gore

3

Dzieki Ney,a mialem cicha nadzieje ze to gowno prawda.mysle ze juz go nie ma w Barcy

0

Dokladnie .juz moze sobie ten pan isc

0

A niech idzie ,przynajmniej skonczy sie jego cwaniakowanie.jednym strzalem by go wiekszosc rozwalila a burzy sie jak dres z osiedla.do Paryza niech idzie i pajacuje to go biegusiem usadza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?