0

Suarez to zawsze jakas pape strzeli

0

Rakitic to obcial wlosy i obnizyl loty ,ale ja tam jeszcze sezon bym go potrzymal bo nie wiadomoco bedzie z nowych nabytkow i ubieglorocznych.on choc wolny to pracowity w przeciwienstwie do mlodych.

1

Chyba ,no wez zmien ta praca,zaciagnij kredyt ,to ABC kibica i bankruta ;)

11

To jego firmowe zagranie jak u CRa nur

0

Zebys sie nie zdziwil co jesli chodzi o jakosc gry,zaangazowanie,a juz samo zobaczenie wszystkich naboisku po trochu bedzie mega ciekawe.kto jak sie spisze,wsord mlodych szczegolnie.

3

Byly oceny za mecz z Juve?wiadomo to towarzyski mecz ale grali wszyscy prawie to warto by wystawic noty

0

Bo ona klapsa w dupe chciala a nie kwiatkow.kobieta nie lubi stac w miejscu chyba ze jest dewota

0

Cos czuje ze znow Pep nic nie zwojuje w tym sezonie a kasy nawydaje do bolu .to moze byc jego ostatni sezon w City jesli nic nie wygra

0

Nowy sezon i juz sie zaczynaja pomowienia (ale prawdy tez sporo) :D

0

Bakayoko,Bernardo,Mendy.Te nazwiska nie byly glosne poki ich Jardim nie ulozyl wiec mocno licze na Monaco w tym sezonie.no Bernardo to oczywiscie imie

4

Sytuacja z Neymarem jest z zycia wzieta.jak ojciec czy matka wpieprzaja sie w zycie , w pewnego rodzaju zwiazek jak Ney z Barca to dobrze nigdy nie bedzie.jesli ojciec tak wypromowal Neymara to ten bedzie sluchal go, chcoby nie wiem kto go przekonywal ze znow tata noe musi miec racji.

0

Moze i nie mialby lekko na poczatku ale jako pilkarz bylby godnym nastepca Neya

3

Niemal kazdy mecz z udzialem Barcy to wielkie widowisko bo oni graja nie tylko dla wynikow ale dla kibicow by mogli cieszyc sie piekna gra.

0

Di Maria moze przyjsc za Neya ,Matuidi tez.jak juz chce sluchac taty to niech idzie ale ktorus z tych panow jak dla mnie moze przyjsc.

0

Kto wie moze w meczu z Betisem mialo byc albo nasze zwyciestwo bezsprzeczne,ale jak sie uda to zrobic cos zeby Barca punkty zgubila i bedzie po mistrzostwie ;/

0

Ja tam watpie ze Ney leci na kase.zgarnia i tak grube miliony,ale to pilkarz ktory chce blyszczec a w Barcy choc kochany to zawsze bedzie drugi,moze nawet trzeci bo jeszcze Andres.zachwycamy sie jego gra ale to zazwyczaj Messi jest tym ktory daje nam tytuly.Remontada to popis Neya ale czy o Roberto bylo malo napisane...wczorajszy mecz tez pokazal ,choc sparingowy,kto jest na szczycie hierarchi w Barcy.Ney strzelil ale kto mu to wypracowal?Leos i wszystko.zawsze wiec gdzies bedzie wielki Neymar i jeszcze wiekszy Messi.mysle ze glownym balaganiarzem w zyciu Neya jest jego stary ktpry kocha syna i syna kase.taki agent przelicza nie patrzac na szczescie syna,niestety zaslepionego syna.

1

Albo;warto przypomniec liste gosci ze slubu Agnieszki :)

0

Messi moglby grac na kazdej pozycji bo swietnie czyta gre i jest silny mimo ze jest drobny

4

To co,dzisiaj pierwsze w sezonie pomeczowe komentarze pt.Boze z taka gra to moze Puchar Krola zdobedziemy ,Valverde tylko chodzi i nic nie podpowiada albo ta druzyna bedzie miala tryplet i przescieradla zrownamy z ziemia... ;)

1

Dragonki,cale gomowane za ta kase.moze nawet 2 pary :D

1

Tak to tez

1

Jesli Ney odszedlby nie zdziwilbym sie ,jesli zostanie bede sie bardzo cieszyl.mam nadzieje ze przygotowal nowe sztuczki i dryblingi na ten sezon

0

Tak,juz wiem tylko nie chcialo mi sie zmieniac :)

0

Conajmniej sie razem pisze :)

0

Oj dobra nie kazdy wiedzial i mnie wydales ;)

6

A Veratti gral z Roma a ma do nas przyjsc :D

0

Dwa zdjecia ,dwie inne fryzury ,dwa inne nastroje.mysle ze nasze tridente ma niezly ubaw z tej szopki i Ney specjalnie podsyca atmosfere.

0

Jak robisz to nieswiadomie to nie jest straszne dla tego co to robi.zona kolegi zostawila tak jego i dzieci bo miala deprsje.nie upilnowali jej.nie byla nikim slawnym i jak ja ocenisz?

3

Zona kolegi miala depresje.powiesila sie w ich garazu w ubieglym roku bo myslala ze on ja zdradza i wiele innych glupot sie jej czepialo...

1

Wielu moich idoli zmarlo,ale nie sadzilem ze ta smierc bedzie dla mnie tak smutna.az sie plakac chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?