Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dodalem buzke na koncu nie?
20
No dobijaj jeszcze sadysto ;)
0
Kiedy to bylo...
5
Wole obecnosc sezonowcow bo oznacza to ze Barcy idzie :D
4
Glupie porownanie
0
Poczulem lekki wstyd widzac to i jest mi wstyd ze wstydze sie za wlodarzy Barcy,ale z kolei bo Real ma lepiej teraz...
0
Jak sie nie ma innej tv to jednak przy sobocie lipa bez telewizora
5
Jak mamy wydawac kase na jakies Pałlinjo to wezmy nikogo nie kupujmy i sprobujmy tym co mamy podbic swiat.Lucho nie dawal szans nikomu ze szkolki przez niemal caly sezon ,wiec mysle ze warto sprobowac.gwiazdy mlode nie sa ale grac umiu to tragedii nie bedzie.Valverde moze ma lepszy plan i da troche pograc mlodym zeby poczuli siw pewnie.
O i jeszcze widze to tak...przeciez jak teoretycznie slabsza Legia wyszla na Real u siebie i mogla ich prawie ograc ,to i my np.na taki Athletic tez mlodymi wyjsc mozemy.mlodzi niby slabsi zazwyczaj gryza trawe,choszi o ducha walki.rozegraja jeden mecz i taki Luis ,Ney czy Busi juz odpoczywaja.rozumiecie o co mi biega...chodzi o motywacje ktora mlodzi musza miec albo niech spadaja do okregowki (bez obrazy dla niektorych)
0
Polsat mi nie dziala...w stolicy pompa jakas czy co.rachunek niby zaplaxilem
6
Od nas by darli ze 40
0
Hej kibice.jest u kogos burza ,deszcz .pytanie do uzytkownikow z wojewodztw blisko lubelskiego
0
Juz w ta srode :)
0
A gdzie go nie ma ;)
0
Tak ,pewnie na 40 rat 0%...pewnie sie bierze ale nie na takie jakie pasowalyby Barcy czyli male
1
Szkoda ze transferow nie mozna splacac w ratach i brac pilkarzy na dowod jak euro agd...
0
Niemozliwe
0
Veratti nie fichado i Bartek nie out...pieknie k... pieknie
0
Moj komentarz ironia...dobrze wiem ze nie wszystko co od Leo pochodzi jest takie wspaniale i rozowe.
2
Naprawde wzruszyl mnie Teoj komentarz .Brawo
1
Oczywiscie.Moim zdaniem powinnismy korzystac,wprowadzac wychowankow do pierwszej druzyny i moze nawet nie wiemy ze Ci o ktorych sie nie mowi moga stanowic przyszlosc klubu.malo kto w to wierzy ,ale ja zdecydowanie wierze
0
Ciekawe co na to ten madrycki dziennik czy tygodnik...ABC zdaje sie
2
No wlasnie Busi.przeciez nikt od razu nie byl pewny i swietny,ale co tam,trzeba wydawac miliony bo przeciez na szczyt zaprowadzili nas Eto,Deco a nie Xavi czy Andres.nie umniejszajac innym pilkarzom rzecz jasna,ale kazdy wie ze la Masia to jedyny niepowtarzalny styl Barcy ktory zaprowadzil nas na pilkarskie wyzyny
10
Z listy Waszych transferowych zyczen i pomyslow obdarowalby kilka rodzin papierem do dupy na caly rok
0
Mam juz serdecznie dosc tego pierdo...a.Matko niech ida se gdzie chca byke juz sie to skonczylo
0
Dawac nowy sezon i koniec okienka.dla mnie to moze i Hamalainen przyjsc byle ten cyrk kibicow i zarzadu dobiegl konca
0
Jeden pewniak i tego sie trzymaj,a reszta mlodych z la masi niech kisnie i sie starzeje w drugiej i trzeceij lidze.
0
Ktory?a bury lubisz wydawac kase na cos co pozniej oddasz niemal za darmo, a zywiles i ubierales przez lata??kazdy kto ma DNA Barcy mogl sie sprawdzic i nie po to gra sie PK z ogorami zeby latal Paco,Alba czy Ney po boisku.co ,Xavi to od razu taki kozak byl??
Acha juz widze ...20 lat i pewnie wypilowane paznokcie i rodzice zywia.wszystko jasne
1
Jestes straszny filozof,ktorego kreci umoralnianie ale ma to gdzies.pisze szybko bo nie siedze tu godzinami zazwyczaj.mnie interesuje po co ci ktorym sie nie nalezy daje sie podwyzke??mam gdzies co sie dzieje z pieniedzmi klubu ,ale skoro masz tyle kontrargumentow na moj komentarz to moze powiedz co jest wazne??dobre imie klubu czy latajace nazwisko po murawie .nie ma wychowankow i nie ma ostatnio nikogo kto cos sensownego powiedzialby o Barcy.sa tylko ciagle przekrety wychodzace na jaw i dlatego wkurza mnie jak kazdy tu sra sie bo Varatti bo Eriksen .w dupie z nimi,gdzie Marco mial glowe jak przedluzal kontrakt w tamtym sezonie...teraz on by chcial a rok temu oddal sie $
0
Czlowieku ja mam w dupie kogo kupia.nie rozumiesz ze mam to gdzies.mam to gdzies odkad widze kogo za ile sprzedaja a mlodzi spieprzaja od nas w podskokach.
0
Usunales slowo palant z komentarza w pore panie madry.jeden, drugi rznie eksperta a nasi w zarzadzie smieja sie z cules i trenera ktroy zamiast mowic kogo chce i kto by sie przydal to przyjmuje kogo mu zarzad kupi.kpina,to jest kpina