22

Veratti zastąpił CR i grzmot tego nie mógł znieść to puścił hit newsa i znów jest pirszy; )

3

Nie wierzę że CR opuści real choć powody ma.podatki i do tego zakaz wstawienia jego zdjęć w koszulce realu w madryckich gazetach.to jak wyrzekniecie się CR 14.7

1

To syn Antonio? Kurffa ale się opalil; )

0

A Ty skąd wiesz?co oni nam dali w porównaniu do kasy która biorą i u nas za sezon to można ich nazwać darmozjadami

1

Hajto,on tyle wie o futbolu...

0

Chodziło o zmianę z Hazard na Eden.lepiej to brzmi...

0

Jakoś mnie to nie dziwi.rezerwowi w Barcy wydają się leniwi,szczególnie taki Arda.mysle że ambitni piłkarze mają większe wzięcie niż tacy co im się wydaje że jak grają w Barcy to już są nie wiadomo kim.tak patrząc z zewnątrz to dla nie chciałbym Ardy ,Vermy czy Munira czy któregokolwiek innego,no może ewentualnie Tello.reszta miała się rozwinąć a stoi w miejscu.

0

Eden w Barcelonie....od razu lepiej to wygląda i brzmi ;)

0

La Rambla ,ale już pewnie wiesz

0

Nie zrozumiałeś.tam wpadki Barcy są naglasniane dużo bardziej niż białych.

0

Na meczykach nic nie ma o zarzutach dla CR.zazwyczaj tam szybko pokazują takie newsy a tu cisza.

6

Ogłoszenia duszpasterskie:
Co poniedziałek z portu lotniczego Lublin będzie odlatywal samolot.Koncowy -Barcelona.
Rozpoczynam rozmowy z żoną i spróbuje ja namówić na pierwsze zagraniczne wakacje :)

1

Fuck, kiedy to Veratti fichado. Ileż można czekać.miejmy nadzieję że nie w nieskończoność.

0

Narobimy sobie nadziei tym Marco a on do nas nie dołączy i będzie lament,ale Oby,oby nie było lamentu

11

Oby został z nami.pilkarz z takim sercem do gry to skarb,tak samo jak Dani daje z siebie wszystko na boisku .

0

Idź spać, już dawno po wieczorynce

20

Nudz się i nie zadawaj głupich pytań. Nawet nie można sobie wyobrazić takiej bzdurnej sytuacji

4

Poogladalem trochę na YT naszego Sergio.ten to naprawdę ładnie umie w ch...robic .fajnie patrzy sie na jego inteligentna grę.

0

Widzę skład jakiś nie taki jak zwykle.dopiero włączyłem i szok bo nie ma Glika

0

Nie rozumie .....

0

Chyba Ty ;)

0

Dla Hiszpanii nie chciał grać to dla Rosji zagra ?;)

0

Jak mecz?kurde a miałem dziś mieć wolne i obejrzeć.biega trochę Argentyna?

0

Tylko wk.....ze nie biorą

0

Szczerze to nie słyszałem .myślę że to tak samo jak z rozpuszczalnym workiem na zanete.jesli planujesz często jeździć i wciąga Cię to ,to powoli inwestować możesz,ale to nie tanie hobby .ja raczej łowie drapieżniki na spinning albo żywca. Teleskopy tanie nie są a byle gowno na duże ryby szkoda kupować

0

Właśnie miałem jeść kanapkę

0

Ja lubię łowić ale nie jestem jakimś znawcą no ale może pomoge

0

Dzięki.chociaz jedna odpowiedź.widze nieźle nabroilem wpisem o Ardzie. Póki co Samsung śmiga aż milo

0

Wziąłem dziś Samsung Galaxy j7.telefon mógłby mieć lepszą pamięć ram ale cóż żona wzięła sobie droższy,więc oszczedzilem na swoim .jej to Lenovo k6.jak myślicie będziemy zadowoleni?

1

Dziękuję za skrócenie mi bana. Przepraszam za swój głupi żart odnośnie Ardy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?