Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Veratti zastąpił CR i grzmot tego nie mógł znieść to puścił hit newsa i znów jest pirszy; )
3
Nie wierzę że CR opuści real choć powody ma.podatki i do tego zakaz wstawienia jego zdjęć w koszulce realu w madryckich gazetach.to jak wyrzekniecie się CR 14.7
1
To syn Antonio? Kurffa ale się opalil; )
0
A Ty skąd wiesz?co oni nam dali w porównaniu do kasy która biorą i u nas za sezon to można ich nazwać darmozjadami
1
Hajto,on tyle wie o futbolu...
0
Chodziło o zmianę z Hazard na Eden.lepiej to brzmi...
0
Jakoś mnie to nie dziwi.rezerwowi w Barcy wydają się leniwi,szczególnie taki Arda.mysle że ambitni piłkarze mają większe wzięcie niż tacy co im się wydaje że jak grają w Barcy to już są nie wiadomo kim.tak patrząc z zewnątrz to dla nie chciałbym Ardy ,Vermy czy Munira czy któregokolwiek innego,no może ewentualnie Tello.reszta miała się rozwinąć a stoi w miejscu.
0
Eden w Barcelonie....od razu lepiej to wygląda i brzmi ;)
0
La Rambla ,ale już pewnie wiesz
0
Nie zrozumiałeś.tam wpadki Barcy są naglasniane dużo bardziej niż białych.
0
Na meczykach nic nie ma o zarzutach dla CR.zazwyczaj tam szybko pokazują takie newsy a tu cisza.
6
Ogłoszenia duszpasterskie:
Co poniedziałek z portu lotniczego Lublin będzie odlatywal samolot.Koncowy -Barcelona.
Rozpoczynam rozmowy z żoną i spróbuje ja namówić na pierwsze zagraniczne wakacje :)
1
Fuck, kiedy to Veratti fichado. Ileż można czekać.miejmy nadzieję że nie w nieskończoność.
0
Narobimy sobie nadziei tym Marco a on do nas nie dołączy i będzie lament,ale Oby,oby nie było lamentu
11
Oby został z nami.pilkarz z takim sercem do gry to skarb,tak samo jak Dani daje z siebie wszystko na boisku .
0
Idź spać, już dawno po wieczorynce
20
Nudz się i nie zadawaj głupich pytań. Nawet nie można sobie wyobrazić takiej bzdurnej sytuacji
4
Poogladalem trochę na YT naszego Sergio.ten to naprawdę ładnie umie w ch...robic .fajnie patrzy sie na jego inteligentna grę.
0
Widzę skład jakiś nie taki jak zwykle.dopiero włączyłem i szok bo nie ma Glika
0
Nie rozumie .....
0
Chyba Ty ;)
0
Dla Hiszpanii nie chciał grać to dla Rosji zagra ?;)
0
Jak mecz?kurde a miałem dziś mieć wolne i obejrzeć.biega trochę Argentyna?
0
Tylko wk.....ze nie biorą
0
Szczerze to nie słyszałem .myślę że to tak samo jak z rozpuszczalnym workiem na zanete.jesli planujesz często jeździć i wciąga Cię to ,to powoli inwestować możesz,ale to nie tanie hobby .ja raczej łowie drapieżniki na spinning albo żywca. Teleskopy tanie nie są a byle gowno na duże ryby szkoda kupować
0
Właśnie miałem jeść kanapkę
0
Ja lubię łowić ale nie jestem jakimś znawcą no ale może pomoge
0
Dzięki.chociaz jedna odpowiedź.widze nieźle nabroilem wpisem o Ardzie. Póki co Samsung śmiga aż milo
0
Wziąłem dziś Samsung Galaxy j7.telefon mógłby mieć lepszą pamięć ram ale cóż żona wzięła sobie droższy,więc oszczedzilem na swoim .jej to Lenovo k6.jak myślicie będziemy zadowoleni?
1
Dziękuję za skrócenie mi bana. Przepraszam za swój głupi żart odnośnie Ardy.