Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Benzema?? No CR chyba?
0
Ronaldo i Messi na pustaka tez nie trafiali,a Igla czysciochow nie mial.troszke obiektywniej.
1
Nie tylko Ty kolego byles za bia....yyyhhyy...nawet przez gardlo nie przechodzi
0
Byle Juve ,ktore wg mnie zagra w finale nagle nie dopadla jakas plaga kontuzji to real powioza moim zdaniem.Igla wsadzi bialym gola jak nic
0
Sanchez i Umtiti to stoperzy na lata.Gomes jakby jeszcze bardziej sie riozluznil tez moze byc bardzo waznym ogniwem w pomocy,ale co dalej?Denis moim zdaniem moze jiz odejsc i z mlodszych zostaje nam swietny Roberto.to odlegla przyszlosc ,ale trzeba szukac juz nastepcow jesli Barca ma byc znow wielka przez dekady.
5
Jak dla mnie obecnie najlepsza realna opcja.Valverde mnie jakos nie przekonuje,a Unzue boje sie ze nie podola zadaniu.Sezon jest dlugi i mysle,ze ktos pokroju Blanca bylby odpowiedni.a moze trener rezerw Barcy,ktore w koncu zaczely grac.
0
Mieszane mam uczucia co do tej decyzji.Bez niego Argentyna raczej nie awansuje na Mundial,woec wszystko trzeba zrobic by mogl zagrac.Z drugiej strony kara sprawiedliwa nie jest moim zdaniem i dawac soba pomiatac nie mozna.
8
Jak Leo bedzie konczyl kariere w Barcy to mam nadzieje ze bedzie jakas transmisja z tego wydarzenia tlumaczona na j.polski.to wydarzenie dla fanow Barcy bedzie tak jak odejscie Jana Pawla II dla chrzescijan.Z jednej strony smutek bo go nie ma,z drugiej radosc bo zylismy w jego epoce.takie moje pokosciolowe przemyslenie.
0
Gratulacje dla realu i Zidana.wygrali zasluzenie.nie mam boku dupy na szczescie,a balem sie ze mnie dopadnie.chyba sie tego spodziewalem.i jak sobie pomysle ze Barca ograla real bedac w slabej formie to jestem tylko dumny patrzac na wasze jakze przykre komentarze.dajcie spokoj.nawet jak obronia LM to nie beda dla mnie najlepsi bo jest przeciez Barca
0
Buffon wyga LM.Barca w sezonie 14/15 byla nie do zatrzymania.z kolei ten sezon to pech Barcy ale i solidna gra Juve.oni zgarnal LM dla Buffona.czuje to odkad wygrali z nami.nie sadze by na Juventus wrzutki byly recepta,a w babole obrony Wlochow watpie.napewno inaczej wyjdzie real na taki Jiventus.a Atletico na final nie zasluguje.
10
CR za kazdym razem pada tak samo.sylwetka tak samo ulozona jak przy pamietnym nurze z Celta.
0
No tak i stad ta straszna wtopa...chlopie i real i atletico gowno gra.nudny mecz ,a patrze bo ciekaw jestem czy Atletico w ogole moze u siebie powalczyc.
0
Atletico jakby umialo cos zagrac w ofensywie to mialoby szanse,a tak to wejda na polowe bialych i maja pusto w glowie.nie wiedza co grac,do kogo...szkoda,tymbardzien ze jeszcze real cos pewnie wsadzi.
3
Jak Cholo nimi nie telepnie i nie wpusci Torresa to dupa z tego bedzie,choc i tak pewnie bedzie dupa.trzymam kciuki za Juve bo tylko oni moga pokonac real,a Barca?kocham ja najbardziej na swiecie.
0
O Casemiro,nie szkoda mi go...
2
Nudny mecz.real nie wrzuca to i sytuacji nie ma.nie wiem czy z Juventusem sobie poradza,choc czort woe moze z Monaco?...Atletico jest sztywne,boi sie mocniej ruszyc bo zarqz wrzuta i gol moze byc.
0
Cicho badz bo zaraz cos wsadzi !
0
Cos czuje ze dzis biali zapewnia.sobie final.atletico moze byc mocno stremowane
0
Kurde,pomyslec ze dopiero za tydzien gra Barca :/
0
Ja to chyba nawet najbardziej licze na Celte.
3
Spokojnie,ale efektywnie.caly Leo
0
Busi mnie przeraza...
2
Dzis bylem spokojny o Gomesa,pierwszy raz.mial babole ale zdecydowanie wystep na plus.
4
Zmiany Lucho,nie spij.Paco za Luisa
0
I co Ney nie gwiazdorzy?po co tak dlugo?bo za dobrze szlo...
0
No ale Paco za Luisa...i co pisalem ze nie mozna Luisa jiz zdjac,a lepiej Neya ewentualnie
3
Ani Ney,ani Luis nie zejdzie.odpoczywali i wkurzyliby sie na Lucho.noestety taka smutna.prawda.
0
Nie gra swietnie,ale Ney troche za bardzo kombinuje.obym to odszczekal po meczu.Najlepszy Pique i Roberto
0
Ja to bym widxial dzis Paco ale chyba za Neya.za duzo gwiazdorzenia,tu trza prosty pilki...
0
Luis zrobil to swietnie tylko gdzie byli Messi i Ney,ktokolwiek...