0

Benzema?? No CR chyba?

0

Ronaldo i Messi na pustaka tez nie trafiali,a Igla czysciochow nie mial.troszke obiektywniej.

1

Nie tylko Ty kolego byles za bia....yyyhhyy...nawet przez gardlo nie przechodzi

0

Byle Juve ,ktore wg mnie zagra w finale nagle nie dopadla jakas plaga kontuzji to real powioza moim zdaniem.Igla wsadzi bialym gola jak nic

0

Sanchez i Umtiti to stoperzy na lata.Gomes jakby jeszcze bardziej sie riozluznil tez moze byc bardzo waznym ogniwem w pomocy,ale co dalej?Denis moim zdaniem moze jiz odejsc i z mlodszych zostaje nam swietny Roberto.to odlegla przyszlosc ,ale trzeba szukac juz nastepcow jesli Barca ma byc znow wielka przez dekady.

5

Jak dla mnie obecnie najlepsza realna opcja.Valverde mnie jakos nie przekonuje,a Unzue boje sie ze nie podola zadaniu.Sezon jest dlugi i mysle,ze ktos pokroju Blanca bylby odpowiedni.a moze trener rezerw Barcy,ktore w koncu zaczely grac.

0

Mieszane mam uczucia co do tej decyzji.Bez niego Argentyna raczej nie awansuje na Mundial,woec wszystko trzeba zrobic by mogl zagrac.Z drugiej strony kara sprawiedliwa nie jest moim zdaniem i dawac soba pomiatac nie mozna.

8

Jak Leo bedzie konczyl kariere w Barcy to mam nadzieje ze bedzie jakas transmisja z tego wydarzenia tlumaczona na j.polski.to wydarzenie dla fanow Barcy bedzie tak jak odejscie Jana Pawla II dla chrzescijan.Z jednej strony smutek bo go nie ma,z drugiej radosc bo zylismy w jego epoce.takie moje pokosciolowe przemyslenie.

0

Gratulacje dla realu i Zidana.wygrali zasluzenie.nie mam boku dupy na szczescie,a balem sie ze mnie dopadnie.chyba sie tego spodziewalem.i jak sobie pomysle ze Barca ograla real bedac w slabej formie to jestem tylko dumny patrzac na wasze jakze przykre komentarze.dajcie spokoj.nawet jak obronia LM to nie beda dla mnie najlepsi bo jest przeciez Barca

0

Buffon wyga LM.Barca w sezonie 14/15 byla nie do zatrzymania.z kolei ten sezon to pech Barcy ale i solidna gra Juve.oni zgarnal LM dla Buffona.czuje to odkad wygrali z nami.nie sadze by na Juventus wrzutki byly recepta,a w babole obrony Wlochow watpie.napewno inaczej wyjdzie real na taki Jiventus.a Atletico na final nie zasluguje.

10

CR za kazdym razem pada tak samo.sylwetka tak samo ulozona jak przy pamietnym nurze z Celta.

0

No tak i stad ta straszna wtopa...chlopie i real i atletico gowno gra.nudny mecz ,a patrze bo ciekaw jestem czy Atletico w ogole moze u siebie powalczyc.

0

Atletico jakby umialo cos zagrac w ofensywie to mialoby szanse,a tak to wejda na polowe bialych i maja pusto w glowie.nie wiedza co grac,do kogo...szkoda,tymbardzien ze jeszcze real cos pewnie wsadzi.

3

Jak Cholo nimi nie telepnie i nie wpusci Torresa to dupa z tego bedzie,choc i tak pewnie bedzie dupa.trzymam kciuki za Juve bo tylko oni moga pokonac real,a Barca?kocham ja najbardziej na swiecie.

0

O Casemiro,nie szkoda mi go...

2

Nudny mecz.real nie wrzuca to i sytuacji nie ma.nie wiem czy z Juventusem sobie poradza,choc czort woe moze z Monaco?...Atletico jest sztywne,boi sie mocniej ruszyc bo zarqz wrzuta i gol moze byc.

0

Cicho badz bo zaraz cos wsadzi !

0

Cos czuje ze dzis biali zapewnia.sobie final.atletico moze byc mocno stremowane

0

Kurde,pomyslec ze dopiero za tydzien gra Barca :/

0

Ja to chyba nawet najbardziej licze na Celte.

3

Spokojnie,ale efektywnie.caly Leo

0

Busi mnie przeraza...

2

Dzis bylem spokojny o Gomesa,pierwszy raz.mial babole ale zdecydowanie wystep na plus.

4

Zmiany Lucho,nie spij.Paco za Luisa

0

I co Ney nie gwiazdorzy?po co tak dlugo?bo za dobrze szlo...

0

No ale Paco za Luisa...i co pisalem ze nie mozna Luisa jiz zdjac,a lepiej Neya ewentualnie

3

Ani Ney,ani Luis nie zejdzie.odpoczywali i wkurzyliby sie na Lucho.noestety taka smutna.prawda.

0

Nie gra swietnie,ale Ney troche za bardzo kombinuje.obym to odszczekal po meczu.Najlepszy Pique i Roberto

0

Ja to bym widxial dzis Paco ale chyba za Neya.za duzo gwiazdorzenia,tu trza prosty pilki...

0

Luis zrobil to swietnie tylko gdzie byli Messi i Ney,ktokolwiek...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?