0

Mam nadzieje ze Ney sie obudzi.

0

Rakitic na rozne .on powinien wrzucac

2

Espanyol gra ostro i kartki sie powinny pojawic szybciej.wcale zle nie gramy,gramy spokojnie i nie ma co naazie panikowac

0

Ale beda nerwy,w sumie juz sa.

0

Sampaoli jeszcze nie poprowadzil zadnego meczu reprezentacji Argentyny,a juz tak wiele wygral wg niektorych.spokojnie ludzie,to ze nadzieje sie pojawiaja to normalka,ale poczekajmy do pierwszych spotkan,bez Leo,zobaczymy jak to bedzie wygladalo.

0

Ta,dobrze ze piszesz bo nie wiedzialem,choc mysle ze bardziej chodzilo o ryzyko kartek.szkoda ze Masche,Busi albo Ivan nie odpoczeli

0

Ladnie pieknie tylko zmian nie ma.Masche rozciera udo,a Busi i Rakieta powinni poprostu odpoczac.

1

Piekna historia,piekny obrazek.Vamos Szefunciu.

0

Moglby Rakitic bic rozne na stale a nie Ney

0

CCialbym zeby Masche dzis strzelil i Paco.Mysle ze nic zlego nie moze nam sie stac,ale mam nadzieje ze na reszte meczow wyjada z takimi checiami do gry.Galowa jedenastka musi grac do konca sezonu jak z bialymi zebysmy mogli wywierac presje na przescieradlach.

1

Dobre.warto skomentowac a jutro przeczytac wspolpracownikom

0

Obejrze chetnie w domu.

0

A ch...wie :D.a fryzjer wiesz kto to?;)

0

Nie wyobrazam sobie dzis meczarni jak z leganes,za to mocno licze ze Depor wypompuje real i ten drugi garnitur tez bedzie ociazaly jak pierwszy w meczu z nami.strata punktow na Riazor wchodzi w gre wiec dzis mam nadzieje ze sedzia nie pomoze bialym i bedziemy zalezni tylko od siebie.dniowka niech szybko leci,o 18 frzyjer i mecz .zapowiada sie pieknie i oby Barca dala czadu a real dal plame

0

To nie byl wzlixg.on wskoczyl dwoma wyprostowanymi nogami w Leo.nie trafil bo Leo zabral prawa noge.nie trzeba powtorek by to dojrzec

0

Dudek-Isco dwa bratanki i do kasy i do lawki ;)

0

Olac go.niech se klaszcze obok Zidana na cala Barce,byle tytul przegrali,bo sedziowie duzo im pomogli,a jak cos nie pomoga i nie przymknal oka to juz sa zli.po mistrzosteo Barco!!

1

Oni czuja sie bezkarni dlatego sa bezczelni.gdyby media glosno roznosily takie nowinki o druzynie bialych tak jak roznosza o Barcy to te Ramosy i inne Carvajale by troszke pokory mieli.mysle ze na kare dla Ramosa nie ma co liczyc,moze 2 mecze dostanie,bo real zostanie bez obroncow a to niedopuszczalne dla Tebasa.Marcelo tez powinien byc zawieszony bo w prxyszlym sezonie beda kopali tak samo jak w tym.no i cosamiro,czy tylko mnie iryytuje jego bezkarnosc i szyderczy usmiech?

0

Zebys sie nie zdziwil.

1

Po meczu na miejscu Luisa powidzialbym ze nie wystawil dzis Zizou Kassaia to baty zebrali i to tegie

8

Czego na mecz z kims slabszym nie dali nam takiego sedziego kurde,a biali znow pana Manzano i to na Valencie.Tebas robi co moze zeby Madryt zostal mistrzem

0

Gdzie poczytac o tych zartach z realu po klasyku?

0

Lubie Marcelo,ale za ten lokiec na Tobie powinien dostac chociaz 2 mecze odpoczynku.nie spieszno mi do ogladania zakonczenia kariery Leo,ale jestem tez ciekaw czy te sukcesy Barcy sa bo jest z nami najlepszy pilkarz w historii czy pokolenie wybitne ktore powoli odchodzi czy w koncu trenerzy

0

Dobrze ze jest takim Vidalem dla Zizou bo dzis moglby znow byc bajeczny i nas uspic,choc dzis to my bylismy fantastyczni

1

I powinien miec asyste do Pique.dzis wszyscy byli mega nabuzowani moca.a Ramos powinien byc zawieszony bo mogl polamac nogi Leo.lekko go cochnal ale czerwo zasluzone.

0

Bylismy duzo lepsi od realu choc skutecznosc to nie nasza mocna strona teraz,ale oczywisxie nie marudzimy bo po takim dolku z ostatnich tygodni lejwmy real na bernabeu.taktyka Lucho na maksymalne wylaczenie skrzydel realu przyniosla efelty.brawo Barca

1

Sergi,Gomes,Alba iiiii gooool Messsiii!!!Sergi jak bohater jak z Psg

2

Oszalalem!!!!!!!!

0

Ale czarnula przeszla przed Miroslawskim i krukiem

0

Co bedzie kluczem?Skutecznosc!!ktorej tak nam brak w ostatnich meczach.juz mscily sie niewykorzystane sytuacje,tu bedzie bolec kazda niewykorzystana sytuacja.oby bylo ich maksymalnie jak najwiecej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?