Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje ze Ney sie obudzi.
0
Rakitic na rozne .on powinien wrzucac
2
Espanyol gra ostro i kartki sie powinny pojawic szybciej.wcale zle nie gramy,gramy spokojnie i nie ma co naazie panikowac
0
Ale beda nerwy,w sumie juz sa.
0
Sampaoli jeszcze nie poprowadzil zadnego meczu reprezentacji Argentyny,a juz tak wiele wygral wg niektorych.spokojnie ludzie,to ze nadzieje sie pojawiaja to normalka,ale poczekajmy do pierwszych spotkan,bez Leo,zobaczymy jak to bedzie wygladalo.
0
Ta,dobrze ze piszesz bo nie wiedzialem,choc mysle ze bardziej chodzilo o ryzyko kartek.szkoda ze Masche,Busi albo Ivan nie odpoczeli
0
Ladnie pieknie tylko zmian nie ma.Masche rozciera udo,a Busi i Rakieta powinni poprostu odpoczac.
1
Piekna historia,piekny obrazek.Vamos Szefunciu.
0
Moglby Rakitic bic rozne na stale a nie Ney
0
CCialbym zeby Masche dzis strzelil i Paco.Mysle ze nic zlego nie moze nam sie stac,ale mam nadzieje ze na reszte meczow wyjada z takimi checiami do gry.Galowa jedenastka musi grac do konca sezonu jak z bialymi zebysmy mogli wywierac presje na przescieradlach.
1
Dobre.warto skomentowac a jutro przeczytac wspolpracownikom
0
Obejrze chetnie w domu.
0
A ch...wie :D.a fryzjer wiesz kto to?;)
0
Nie wyobrazam sobie dzis meczarni jak z leganes,za to mocno licze ze Depor wypompuje real i ten drugi garnitur tez bedzie ociazaly jak pierwszy w meczu z nami.strata punktow na Riazor wchodzi w gre wiec dzis mam nadzieje ze sedzia nie pomoze bialym i bedziemy zalezni tylko od siebie.dniowka niech szybko leci,o 18 frzyjer i mecz .zapowiada sie pieknie i oby Barca dala czadu a real dal plame
0
To nie byl wzlixg.on wskoczyl dwoma wyprostowanymi nogami w Leo.nie trafil bo Leo zabral prawa noge.nie trzeba powtorek by to dojrzec
0
Dudek-Isco dwa bratanki i do kasy i do lawki ;)
0
Olac go.niech se klaszcze obok Zidana na cala Barce,byle tytul przegrali,bo sedziowie duzo im pomogli,a jak cos nie pomoga i nie przymknal oka to juz sa zli.po mistrzosteo Barco!!
1
Oni czuja sie bezkarni dlatego sa bezczelni.gdyby media glosno roznosily takie nowinki o druzynie bialych tak jak roznosza o Barcy to te Ramosy i inne Carvajale by troszke pokory mieli.mysle ze na kare dla Ramosa nie ma co liczyc,moze 2 mecze dostanie,bo real zostanie bez obroncow a to niedopuszczalne dla Tebasa.Marcelo tez powinien byc zawieszony bo w prxyszlym sezonie beda kopali tak samo jak w tym.no i cosamiro,czy tylko mnie iryytuje jego bezkarnosc i szyderczy usmiech?
0
Zebys sie nie zdziwil.
1
Po meczu na miejscu Luisa powidzialbym ze nie wystawil dzis Zizou Kassaia to baty zebrali i to tegie
8
Czego na mecz z kims slabszym nie dali nam takiego sedziego kurde,a biali znow pana Manzano i to na Valencie.Tebas robi co moze zeby Madryt zostal mistrzem
0
Gdzie poczytac o tych zartach z realu po klasyku?
0
Lubie Marcelo,ale za ten lokiec na Tobie powinien dostac chociaz 2 mecze odpoczynku.nie spieszno mi do ogladania zakonczenia kariery Leo,ale jestem tez ciekaw czy te sukcesy Barcy sa bo jest z nami najlepszy pilkarz w historii czy pokolenie wybitne ktore powoli odchodzi czy w koncu trenerzy
0
Dobrze ze jest takim Vidalem dla Zizou bo dzis moglby znow byc bajeczny i nas uspic,choc dzis to my bylismy fantastyczni
1
I powinien miec asyste do Pique.dzis wszyscy byli mega nabuzowani moca.a Ramos powinien byc zawieszony bo mogl polamac nogi Leo.lekko go cochnal ale czerwo zasluzone.
0
Bylismy duzo lepsi od realu choc skutecznosc to nie nasza mocna strona teraz,ale oczywisxie nie marudzimy bo po takim dolku z ostatnich tygodni lejwmy real na bernabeu.taktyka Lucho na maksymalne wylaczenie skrzydel realu przyniosla efelty.brawo Barca
1
Sergi,Gomes,Alba iiiii gooool Messsiii!!!Sergi jak bohater jak z Psg
2
Oszalalem!!!!!!!!
0
Ale czarnula przeszla przed Miroslawskim i krukiem
0
Co bedzie kluczem?Skutecznosc!!ktorej tak nam brak w ostatnich meczach.juz mscily sie niewykorzystane sytuacje,tu bedzie bolec kazda niewykorzystana sytuacja.oby bylo ich maksymalnie jak najwiecej.