0

Leje albo grzmi u kogos?

0

Na poczatku sezonu strzelil najlepszego gola wiec nie ma co go zalowac ;)

7

Suarez?bardzo go lubie ,ale to nie byl jegk sezon.Robert,Auba,jeszcze kilku by sie znalazlo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po wczorajszym meczu stwierdzam,ze obrona Juve jest dobra ale nie genialna.Laziomialo naprawd dobre okazje i decydowaly precyzja strzalow i podpalanie. Sie Rzymian.jesli Real bedzie mial takoe okazje to je zwyczajnie wykorzysta.Wlosi wydaja sie pewni siebie a biali graja z pokora,to moze byc kluczowe.z kolei atak Juventusu z gowna potrafi cos wyczarowac,ale martei znow fatalna skutecznosc Igly w finalach.wczoraj znow marnowalco mial.co do realu to ten sezon taki ma byc.real sie potyka,a my frajersko tracimy punkty.oddalismy majstra bo wtedy bylo jeszcze mnostwo kolejek i kazdy mial nadzieje.W Malage wierze skrycie,ale kasa i ich trener raczej rzadza i wcale sie nie zdziwie jak Sandro posiedzi na lawce albo dostanie niby urazu.

0

Jeszcze 18 minut i mecz ,ktory mnie bardzo ciekawi,czyli final pucharu Wloch.zobacze jak Juve pogrywa.zawsze to jakis prognostyk przed finalem LM

1

Jak Barca nie moze to Celta pomoze?Oby ,a jeszcze swojak dla Celty w wykonaniu Ronaldo albo Ramosa,oczywiscie po rykoszecie od Marcelo to bylpby cos;)

0

Ile przerznelismy?

0

Bellerin??w dziesieciu od poczatku sezonu chcesz grac?

0

Oby brak Pique nie byl dzis kluczowy.z takim rywalem konieczny jest dowodca w obronie.oni swietnie graja pilka i trzeba bedzie ograniczac im ta gre.dla Ciebie przeciwny scenariusz bylby najlepszy tak jakdla zwyciestwo realu tylkow druga strone;)

0

Nie wiem,ale czuje ze real na balaidos bedzie mial pelne gacie.wiedza o co graja i jak gra sie z celta.Zizou moze ich psychicznie szykowac,ale stsrczy agresywna i wyrachowana gra jaka potrafi pokazac Celta i biali zaczanal sie bac.mysle ze to na nich Zidane szykuje Marcelo i Carvajala.z Celta wrzutki maja sens.Dzis Sevilla polegnie wydaje mi sie bo ich drugi sklad ,ktory musi zagrac jest nieporownywalnie gorszy od pierwszego.w dodatku musza byc zwarci w obronie a o to ciezko u nich.Mocno licze na Celte

3

PoOgladalem.troche najlepszych,najinteligentniejszych zagran Messiego i Ronaldo w calej karierze i zastanawiam sie jakim cudem mozna ich porownywac.Ok CR byl niezly,ale w zyciu nie obkiwal 5rywali,nie rzucil prostopadlej pilki na kilkadziesiat metrow na nos,czy wreszcie.tak niewinnie i sportowk nie osmieszal rywali jak Leo.co najwazniejsze w kazdym filmie widac jak na dloni kto walczyl o pilke a kto przy byle okazji dawal nura.CR nie byl i nie bedzie lepszy od Leo nigdy,bo Argentynczyk jest najlepszy w historii.przy obecnej jakosci pilkarzy grac na takim poziomie jak Leo to trzeba byc wielkim.on nie przestaje zaskakiwac niebywalymi podaniami czy dryblingami,a CR ...no coz strzela gole decydujace i dzieki nim ciagle jest spor o to ktory lepszy.

1

O miatrzostwo przescieradel :\

1

Taaak kur...a realowi ani jednej setki nie strzelil,a mial ich kilka.

3

Lublin moze nie na spodenki,ale wreszcie cieplej i slonecznie.podobno ma dzis padac ale wierzyc nie ma co w prognoze

0

Nie czulem ze pracuje na rodzine i swoja przyszlosc tylko na tych darmozjadow z PO co zakladali firmy,spolki i doili z nas kase ile wlazlo,w dodatku planowali wpuscic arabow do nas...zadna partia nie jest idealna ,ale PIS chociaz pozabietaj grubym gebom z PO nasze pieniadze i je choc troche oddaje.nie wspomne,ze coraz wiecej slysze o tym ze ludzie wracaja do kraju po wielu latach za miedza.

0

Koles poznobto odczytalem,ale nie ublizaj mi bo gowno sie pewnie znasz i bzdurzysz oklepanymi formulkami.PO mi jako obywatelowi nic nie dalo,zero wielkie okragle zero.ciagle byly jakies ale,ciagle sie nie dalo.typowy wyborca PIS?bylo ich mnostwo.Sugerunesz ze wszyscy to idioci wiec sam jest ciut lepszy od gwizdka policyjnego,moze...

3

Nie mieszam sie w szczegoly rzadow PIS,ale za ich czasow zyje mi sie duzo lepiej,spokojniej,bezpieczniej.co z tego ze byly jakies jednorazowe podwyzki,np ubezpieczenia aut,jak co miesiac mam tysiaka na dzieci i nie boje sie ze jakis pan terrorysta wysadzi restauracje w ktorej jem kolacje z zona(kolacje na ktora wreszcie mnie stac).moj wybor to wylacznie PIS bo trzymaja za mordy tych oszustow z PO,a PO?wymysla manifesty bo maja bol dupy a nie jakis problem do rzadzacych.w koncu ktos.daje obywatelowi,a nie zabiera.dziekuje

0

Bellerin,nazwisko ktore wywoluje u mnie mdlosci.

0

To jego wielka wada niestety :/

0

Ja pitole ale Veratti sie zabawil teraz z obroncami Bastii

0

Alba podpadl chyba.to zly pomysl by siedzial na lawce w takim meczu.oby Digne dal rade

0

Sadze ze dzis wyjdzie Gomes zamiast Iniesty,a reszta niech bedzie galowa

10

Atletico jest slabe i nudne.widac ze to nie ta sama motywacja co sezon czy dwa temu.

2

Bruno kontuzjowany czyli dzis Villareal z jednym bramkarzem na boisku...

1

Do konca doby jeszcze pare godzin,ale juz lepszej informacji sie chyba nie ma co spodziewac.najlepsze informacje tych 24 godzin.

0

Pewnie dupa z tego,bo niby Atletico nie wniesie zazalenia.mysle ze takie informacje sa puszczane by nikt nie gadal ze nie tepia realu.pozniej i tak zostaja bezkarni.

0

Zartujesz co?

0

Ja to jedynie co widze to jakze straszny regres jesli chodzi o Atletico.mysle ze real trafil w polfinale na najslaszego rywala.jesli Lester bylo blisko wygrania z materacami i Bayer im postrzelal to chyba nie wierzyles ze Real sie z nimi omeczy.

1

Jesli Monaco strzeli gola Juve to bedzie duze prawdopodobienstwo ze realowi bedzie jeszcze latwiej tego dokonac jesli Wlosi awansuna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?