Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uefa nie chce nas w 1/2.
0
Gramy jak trzeba tylko ta skutecznosc boli.
1
Leo kurde nie baw sie w igle
1
Buffon,jego sie nie da nie lubiec,tak uwazam.
4
Panie Kujpers czy jak Ci tam.byle bys byl dzis sprawiedliwy.
1
Jako wieloletni kibic Barcy nie bede zalamany po ewentualnym odpadnieciu.zawsze moze zdarzyc sie slabszy sezon.kiedys lepszy to bylo cos.kocham ten klub i co bedzie to bedzie.nie wyrzekne sie ich nigdy
0
Zawsze do uslug;)
0
Bo lekarz tez zajac ;)
0
Nie obstawiam zadnego.chce awansu Barcy i chyba jednak Monaco.
0
Po meczu pilkarze realu poszli do restauracji na placek po wegiersku.na deser byly sliwki wegierki,na czesc ich nowego zawodnika.
0
Poprosze o nie tuz przed meczem ;)
1
Pol metra sliwek wegierek i roczny karnet na placek po wegiersku w wegierskim tesco
3
Na meczykach jest o wielkim meczu Ronaldo,o spalonych ani slowa.po Remontadzie huczala cala strona o bledach sedziego.pytam wiec,skoro nawet internet ogolnie milczy po czyms takim co stalo sie wczpraj to jakim cudem sedzia ma czuc presje i bezsilnosc.gol na 2:2 ,jakim cudem nie widzi sedzia spalonego??sytuacje stykowe,ciezkie do oceny sa gwizdane pod bialych a jak cos jest ewidentne to tak jalby tego nie bylo.wczoraj to byl przekret .mowie to jako obserwator nie jako fan Barcy.
0
Cos czuje ze bedzie troche burzy po tym meczu.moim zdaniem Kasai musi stamac przed komisja razem z liniowym ,skoro nasz sedzia stanal to tu byla kradziez w cieply kwoetniowy wieczor madrycki.jutro chetnie poczyram przeglad prasy.Vamos Barca!
0
Barca grajac na wysokim poziomie roznioslaby tak grajacy i zmotywowany real,ale jak nam nie idzie to oni to wykorzystaja.bledy sedziego byly,sa ewidentne ale nie mozna mowic ze nie lataja biali jak naprawde walcza.
3
Nie szkoda mi Bayernu.mieli mecz u siebie to nie wykorzystali tego.biali chca byc wiwlcy w tym sezonie i maja szanse nimi byc,korzystajac ze slabej formy Barcy.sedziowie sedziami ,ale biali gryza trawe w kazdym meczu,sa poukladani,ale wiem,ze kolejny sezon juz bedzie inny.w Klasyku mamy szanse i to nie male,Barca moze im troche napsuc zycia.
0
Blad sedziego noestety pomoze bialym,ale tylko jeden gol i real musi 2 sypnac zeby awansowac.nie wydaje mi sie by bayern dal rade ale obym sie mocno mylil.
0
Szkoda ...
0
Vidal kop! :)
1
Wiedzial jak ryknac Sznela!!
0
Zapominasz ze brakuje nam efektywnosci w strzelaniu bo alcje tworzymy.dziury w obronie sa,ale zamiast.3:0 moglo byc np.4:2,nawet 4:3.
2
Robert nie jest soba,no chyba ze liga niemiecka to az takie sit.
1
Spadajacy lisc alaby nie opadl...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
PoWinno byc 1:0 dla Bayernu.i takie wlasnie szczescie bialych ,sytuacje sie mszcza na ich rywalach
0
BedZie tak ze real rzuci sie naBayern od poczatku i albo przetrwaja bawarczycy nacisk albo straca gola i bedzie po meczu.szczerze to mam nadzieje ale nie wierze ze Lewy i spolka pogonia bialych.nawet bardziej wierze i mam nadziejeze nasze chlopaki jutro dokopia ze 4:0 Juventusowi.
0
tak zgadza sie,ale sadzisz ze Dani z dusza takiego wojownika na boisku nie wspieral w taki sposob druzyny?
0
Dani odszedl i nie ma kto naszea szatnia telepnac,wprowadzac optymizmu,ale i sportowego ducha walki.nie tylko on robil tonapewno,ale mysle ,ze on robil to zawsze,czy szlo czy nie.brakuje mi go
1
Ja czuje ze real awansuje i niestety kluczowy Hummels zejdzie z niedoleczonym urazem czym podetnie skrzydla Bayernowi.real oprocz przewagi z ubieglego tygodnia ma przewage mentalna,dlatego sadze ze Bayern musi ich wystraszyc strzelajac gola i kasujac szybko ataki przescieradel.drugi cwiercfinal obstawiam ,ze bedxie dogrywka i czuje ze lester moze napsuje krwi atletico,ale odpadnie
0
Final CdR z Sevilla grany w 10 od ok.40 minuty.Na 0:4 z realem nie patrze az tak entuzjastycznie bo dobrze wiemy jak real gral pod wodza Rafy Beniteza.