1

Uefa nie chce nas w 1/2.

0

Gramy jak trzeba tylko ta skutecznosc boli.

1

Leo kurde nie baw sie w igle

1

Buffon,jego sie nie da nie lubiec,tak uwazam.

4

Panie Kujpers czy jak Ci tam.byle bys byl dzis sprawiedliwy.

1

Jako wieloletni kibic Barcy nie bede zalamany po ewentualnym odpadnieciu.zawsze moze zdarzyc sie slabszy sezon.kiedys lepszy to bylo cos.kocham ten klub i co bedzie to bedzie.nie wyrzekne sie ich nigdy

0

Zawsze do uslug;)

0

Bo lekarz tez zajac ;)

0

Nie obstawiam zadnego.chce awansu Barcy i chyba jednak Monaco.

0

Po meczu pilkarze realu poszli do restauracji na placek po wegiersku.na deser byly sliwki wegierki,na czesc ich nowego zawodnika.

0

Poprosze o nie tuz przed meczem ;)

1

Pol metra sliwek wegierek i roczny karnet na placek po wegiersku w wegierskim tesco

3

Na meczykach jest o wielkim meczu Ronaldo,o spalonych ani slowa.po Remontadzie huczala cala strona o bledach sedziego.pytam wiec,skoro nawet internet ogolnie milczy po czyms takim co stalo sie wczpraj to jakim cudem sedzia ma czuc presje i bezsilnosc.gol na 2:2 ,jakim cudem nie widzi sedzia spalonego??sytuacje stykowe,ciezkie do oceny sa gwizdane pod bialych a jak cos jest ewidentne to tak jalby tego nie bylo.wczoraj to byl przekret .mowie to jako obserwator nie jako fan Barcy.

0

Cos czuje ze bedzie troche burzy po tym meczu.moim zdaniem Kasai musi stamac przed komisja razem z liniowym ,skoro nasz sedzia stanal to tu byla kradziez w cieply kwoetniowy wieczor madrycki.jutro chetnie poczyram przeglad prasy.Vamos Barca!

0

Barca grajac na wysokim poziomie roznioslaby tak grajacy i zmotywowany real,ale jak nam nie idzie to oni to wykorzystaja.bledy sedziego byly,sa ewidentne ale nie mozna mowic ze nie lataja biali jak naprawde walcza.

3

Nie szkoda mi Bayernu.mieli mecz u siebie to nie wykorzystali tego.biali chca byc wiwlcy w tym sezonie i maja szanse nimi byc,korzystajac ze slabej formy Barcy.sedziowie sedziami ,ale biali gryza trawe w kazdym meczu,sa poukladani,ale wiem,ze kolejny sezon juz bedzie inny.w Klasyku mamy szanse i to nie male,Barca moze im troche napsuc zycia.

0

Blad sedziego noestety pomoze bialym,ale tylko jeden gol i real musi 2 sypnac zeby awansowac.nie wydaje mi sie by bayern dal rade ale obym sie mocno mylil.

0

Szkoda ...

0

Vidal kop! :)

1

Wiedzial jak ryknac Sznela!!

0

Zapominasz ze brakuje nam efektywnosci w strzelaniu bo alcje tworzymy.dziury w obronie sa,ale zamiast.3:0 moglo byc np.4:2,nawet 4:3.

2

Robert nie jest soba,no chyba ze liga niemiecka to az takie sit.

1

Spadajacy lisc alaby nie opadl...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

PoWinno byc 1:0 dla Bayernu.i takie wlasnie szczescie bialych ,sytuacje sie mszcza na ich rywalach

0

BedZie tak ze real rzuci sie naBayern od poczatku i albo przetrwaja bawarczycy nacisk albo straca gola i bedzie po meczu.szczerze to mam nadzieje ale nie wierze ze Lewy i spolka pogonia bialych.nawet bardziej wierze i mam nadziejeze nasze chlopaki jutro dokopia ze 4:0 Juventusowi.

0

tak zgadza sie,ale sadzisz ze Dani z dusza takiego wojownika na boisku nie wspieral w taki sposob druzyny?

0

Dani odszedl i nie ma kto naszea szatnia telepnac,wprowadzac optymizmu,ale i sportowego ducha walki.nie tylko on robil tonapewno,ale mysle ,ze on robil to zawsze,czy szlo czy nie.brakuje mi go

1

Ja czuje ze real awansuje i niestety kluczowy Hummels zejdzie z niedoleczonym urazem czym podetnie skrzydla Bayernowi.real oprocz przewagi z ubieglego tygodnia ma przewage mentalna,dlatego sadze ze Bayern musi ich wystraszyc strzelajac gola i kasujac szybko ataki przescieradel.drugi cwiercfinal obstawiam ,ze bedxie dogrywka i czuje ze lester moze napsuje krwi atletico,ale odpadnie

0

Final CdR z Sevilla grany w 10 od ok.40 minuty.Na 0:4 z realem nie patrze az tak entuzjastycznie bo dobrze wiemy jak real gral pod wodza Rafy Beniteza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?