Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Od razu polecialem czy jest nie daj panie 21 numer
1
Z kluskami.
0
Kurde Razem z wiosna przyszedl do mnie taki zapieprz ,ze malo czasu na czytanie artykulow.dobrze ,ze na mecze niecale to niecale ,ale jednak czas da sie wygospodarowac.mam nadzieje ze szybko skonczy sie u mnie ten mlyn.dzis tylko 3 pkt.Vamos Barca!!
1
Nom,Pep lubil mlodych chlopcow ;)
0
Cierpliwosc do Andre mi sie skoncowala.pozytku nie ma z niego W Ogole.on nie wie co ma grac,kiedy pomoc,kiedy rozsadnie przebiec by cos zyskac.nie gralismy porywajaco,ale tez wieksza czesc bylismy juz raczej przy meczu z Sevilla.Gomes musi wykorzystywac takie mecze by kolegom cos udowodnic,bo trener slepo wierzy w niego.swietny byl Paco.dwoil sie i troil.zarowno w obronie jak i w atalu biegal ,ale za czyms konkretnym a nie po to by tylko zrobic km.swietnie wspomagal Roberto i Ivana.teraz regeneracja i pokonac wypomopwana Seville.
1
Ciekawe czy dzis znow bede klal Gomesa.matko sklad wyglada poprostu slabo,srodek pola cienko.
0
Trzymam kciuki za Federera.nie lubie Nadala,poza tym ma on cos Loewa ;)
1
aCzesto jak czekalismy na wielki powrot Messiego to on przespacerowal taki mecz,wiec ja tam licze na cala ekipe teraz,a w srode jakby nie szlo to dopiero na geniusz Leo.
0
Ta,bo trenerem jest Franciszek,nie ten Franciszek ,ale jednak
0
Witamy w trzeciej lidze niemieckiej rezerwy szalke :)
0
Jak ten gosc w bialej koszuli bedzie trenerem to moga sobie pomarzyc.ja nie wierze,chyba ze w AFA cos.sie zmieni albo odejdzie Bauza,nie licze na zniesienie kary dla Leo bo ktos pewnie nie chce awansu Argentyny.chca mu zabrac to czego bardzo pragnie bo nie pojechal na gale ZP
0
Nareszcie weekend z Barca i caly maraton meczow ukochanego klubu.oby szybko zlecialo do jutra i pal szesc ze w poniedzialek do roboty.stesknilem sie za chlopakami.Tak w sumie to tesknie za stylem gry Barcy bo pilkarzy moglem ogladac,ale styl gry i piekno futbolu to tylko Barca prezentuje.
1
Z tym trenerem nie ma szans moim zdaniem.wypadl Leo zostal Bauza,a liczylen ze trener dostanie kopa po wczorajszej wtopie Argentyny
0
Ja prdl skad on bierze tych pilkarzy??!!!!!!!!!!!jestem wsciekly ,ze musze patrzec na patologie w argentynskiej pilce.takie talenty,tacy pilkarze a oni nie wiedza jak zrobi kadre ktora zgarnie wszystko.
3
Boje sie,ze Argentyna moze zwyczajnie odpasc z wyscigu o awans do MS.Okaze sie dopiero co jest warta ta reprezentacja bez lidera.Szkoda mi Leo,co by nie powiedzial jest mi go szkoda.
3
Nie przesadza.
0
Masz prawo do tego.ja tez uwazam to co mi sie wydaje :)
6
Zauwaz ze o cerze nikt nie mowi ze jest kosmita i bogiem futbolu.
0
Albo otworzysz firme kamieniarska ;)
2
Wuzetka,sernik na zimno mojej siostry Malgosi.
0
Ogladal ktos wczoraj Portugalie?jak Gomes gral?
0
Sa mecze ,ale ogladanie bez emocji to nie ogladanie,przynajmniej dla mnie
20
Jezu ale ciezko bez meczow Barcy przetrwac.dobrze ze jutro Polacy graja bo bez emocji pilkarskch nudny weekend.
0
Jest wymieniony
0
Ciekawie sie zrobilo,o ile te slowa sa prawdziwe.Mysle,ze Ney nie bedzie drugim Xavim czy Iniesta,ale nie opusci nas zbyt szybko.
0
Czyli on nigdy inny nie bedzie
0
O Co chodzi z tym Ceerem ?co on tym razem nagadal.nie jestem w temacie.
1
Ramos ma fajna kobitke,ale Antonella i zona Suareza sa takie jak trzeba.
2
Dokladnie.bo wez i graj z kims kto wyglada jakby nie wiedzial dla kogo gra i ktora bramka czyja.
0
Pozdrowienia z okolic Lublina dla Camp Nou i Ciebie