Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Madryt z wrzutek strzela...
0
Co do nastepcy Lucho to wolalbym najbardziej Allegrego .Nie wem dlaczego ,ale Sampaoli nie przekonuje mnie.Niby tytuly ma,ok,ale na dluzsza mete,na caly dlugi sezon w najlepszej lidze swiata,w najlepszj duzynie swiata mysle ,ze by sie nie popisal.Barca przede wszystkim mysli na boisku i jest poukladana ,a Sampaoli sieje zamet poza boiskiem i rownie zmotana jest gra obecnej Sevilli.
0
Lapiej dmuchac na zimne w przypadku Neya.Za tydzien zdaje sie mamy Valencie u siebie wiec pasowaloby zeby zagral.Nie wspomne juz o koncu sezonu w ktorym Ney wydake sie byc kluczowy
0
Zglosze to do polsatu.za takie gowno napewno nie bede placil.
0
Gomes za Busiego jutro pewnie zagra,ale oby nie od poczatku.Licze na mocny skald poki wynik nie bedzie pewny
0
Czy wam tez na kanlach eleven szarpie transmisje i bezstresowo nie da si nic obejrzec?od wcxoraj wszystkie kanaly sa ok tylko te wszystkie eleven wkur....
0
Stary a glupi...
0
Mozna spodziewac sie moxliwie najtrudniejszych rywali w kolejnych fazach.Proste jest to ze byly kontrowersje i pisza o nich wszedzie,le norma jest tez to ze o naszych wyczynach jest glosno zawsze.nawet jak gramy cud ,miod bez pomylek sedziego to i tak zawsze jest gadanie ze kiedys ,ktostam.nam pomogl.pojebane ale prawdziwe.
0
I bedzie sedzia Lahoz zwany przez nas zartobliwie Chaos,haha prwda Tomku?;)
0
Nie pierwsze nie ostatnie konntrowersje.Na kamery i powtorki dla sedziow tez znajda sie obejscia.po grzyba rozwlekac sprawe.
0
Najlepiej nie czytac artykulow i komentarzy pustakow ktorzy z dobrej pilki to widzieli tylko final milan liverpool.po takim wyczynie kontrowersje poeinny zejsc na drugi plan bo tak jak Barca walcxyla to nikt dawno nie walczyl.
0
Kibice bialych sie nas boja i stad ten niby bol dupy.dzis w pracy wieloletni fan cr i realu powidzual mi wprost ze nie chce Barcy w 1/4 bo odpadna z kretesem.sam twoerdzi ze taktyka Zizou to wrzutki no i jeszcze psychicznie poki co sa mocni,ape to nie bedzie wiecznie trwalo.
0
Dolaczam sie.moze byc na eleven czy tvp.orienrujecie sie moze?
22
Szok trwa i radosc.kumple z pracy tylko sie gapia na mnie jak sam sie do siebie usmiecham.
0
Real bedzie mial luz blues do polfinalu wiec nie licz na to.moze i polfinal lekki jesli kgos niespodziewanie sie w nim zamelduje,.np Lester.
0
Ja prdl i wez pracuj ,no wez rob cos.wygoni mnie chyba dzis szef do domu.po tym co sie stalo to balet jeszcze powinien trwac a nie praca.
0
Bardzo licze ze szybko puszcza gdzes w tv powtorke REMONTADY.dzis dzien ciezko b robic sie nie chce a swietowac
0
Wczoraj padla mi transmisja i jako ze po waszej audycji nie molem wydusic z siebie slowa chcialem podziekowac dzis.dziekuje Wam,a Barcy....dzis wstalem.dumny vhoc niewyspany bo wez zasnij po takim meczu
0
Gowniany telefon przyczyna literowek :)
1
Bledy ort.??Zjedzone czy przkrecone litery to nie ortografy chlopie
0
Jakby powoedzial zewlakow,skald palce lizac.co by sie nie stalo kocham Cie Barco
0
Typuje wynik 5:2,takie mam przeczucie niestety.
1
Jak bedzie blisko ,ale sie nie uda to zaboli bardziej.
3
Pamietam polfinal z Chelsea,gol Andresa,emocje strszne byly,dzis jestem spokojny,lekki stres.Mysle ,ze to dlatego ,poniewaz kazdemu zdarza sie slabszy mecz i dzisiaj tak naprawde nie musimy a mozemy przejsc do historii.brak awansu bedzie dla mnie zwyklym wypadkiem przy pracy,tamten mecz bedzie wypadkiem przy pracy.
0
Dawac go.wole od Sampaolego
0
A jak Lucho wystawi slaby sklad zeby skupic sie na lidze....co ja pieprze...
0
Moze niech napisze co zrobil z reprezentacji z swojej nieudolnej kadencji.Wara od Barcy cienki bolku!Wypowiedzi takich ludzi nie ma nawet co sluchac
0
Do tych co pisza o jakmistam baloniku.To sa nadzieje ,nie balonik.Kazdy dobrze wie ,ze gdyby nie dolek Barcy to Psg nie nabiloby tylu goli a my nic.Ja wierxe i mam nadzieje,a ci ktorzy pisza ze mozemy awansowac i sa jakby pewni swego dodaja buzke na konc.wiemy ze sielanki nie bedzie ,ale mamy szanse.Balonik by pekl gdyby poprzedni mecz mial inny wynik ,a ten mialbyc formalnoscua,ale bysmy go przegrali.
0
Co ta szabelka taka mala?Dzis trzeba porzadny miecz zeby sciac wroga z Paryza.
0
Jestem spokojny przed tym meczem,chcialbym remontade ,ale jestem spokojny,bo wiem ,ze jutro bede dumny z tego co dzis chlopaki pokaza na boisku.Jestem pewny ze zostawia serce na murawie.Kto wie ,moze beda inne okolicznosci ,ktore nam pomoga awansowac.