0

Madryt z wrzutek strzela...

0

Co do nastepcy Lucho to wolalbym najbardziej Allegrego .Nie wem dlaczego ,ale Sampaoli nie przekonuje mnie.Niby tytuly ma,ok,ale na dluzsza mete,na caly dlugi sezon w najlepszej lidze swiata,w najlepszj duzynie swiata mysle ,ze by sie nie popisal.Barca przede wszystkim mysli na boisku i jest poukladana ,a Sampaoli sieje zamet poza boiskiem i rownie zmotana jest gra obecnej Sevilli.

0

Lapiej dmuchac na zimne w przypadku Neya.Za tydzien zdaje sie mamy Valencie u siebie wiec pasowaloby zeby zagral.Nie wspomne juz o koncu sezonu w ktorym Ney wydake sie byc kluczowy

0

Zglosze to do polsatu.za takie gowno napewno nie bede placil.

0

Gomes za Busiego jutro pewnie zagra,ale oby nie od poczatku.Licze na mocny skald poki wynik nie bedzie pewny

0

Czy wam tez na kanlach eleven szarpie transmisje i bezstresowo nie da si nic obejrzec?od wcxoraj wszystkie kanaly sa ok tylko te wszystkie eleven wkur....

0

Stary a glupi...

0

Mozna spodziewac sie moxliwie najtrudniejszych rywali w kolejnych fazach.Proste jest to ze byly kontrowersje i pisza o nich wszedzie,le norma jest tez to ze o naszych wyczynach jest glosno zawsze.nawet jak gramy cud ,miod bez pomylek sedziego to i tak zawsze jest gadanie ze kiedys ,ktostam.nam pomogl.pojebane ale prawdziwe.

0

I bedzie sedzia Lahoz zwany przez nas zartobliwie Chaos,haha prwda Tomku?;)

0

Nie pierwsze nie ostatnie konntrowersje.Na kamery i powtorki dla sedziow tez znajda sie obejscia.po grzyba rozwlekac sprawe.

0

Najlepiej nie czytac artykulow i komentarzy pustakow ktorzy z dobrej pilki to widzieli tylko final milan liverpool.po takim wyczynie kontrowersje poeinny zejsc na drugi plan bo tak jak Barca walcxyla to nikt dawno nie walczyl.

0

Kibice bialych sie nas boja i stad ten niby bol dupy.dzis w pracy wieloletni fan cr i realu powidzual mi wprost ze nie chce Barcy w 1/4 bo odpadna z kretesem.sam twoerdzi ze taktyka Zizou to wrzutki no i jeszcze psychicznie poki co sa mocni,ape to nie bedzie wiecznie trwalo.

0

Dolaczam sie.moze byc na eleven czy tvp.orienrujecie sie moze?

22

Szok trwa i radosc.kumple z pracy tylko sie gapia na mnie jak sam sie do siebie usmiecham.

0

Real bedzie mial luz blues do polfinalu wiec nie licz na to.moze i polfinal lekki jesli kgos niespodziewanie sie w nim zamelduje,.np Lester.

0

Ja prdl i wez pracuj ,no wez rob cos.wygoni mnie chyba dzis szef do domu.po tym co sie stalo to balet jeszcze powinien trwac a nie praca.

0

Bardzo licze ze szybko puszcza gdzes w tv powtorke REMONTADY.dzis dzien ciezko b robic sie nie chce a swietowac

0

Wczoraj padla mi transmisja i jako ze po waszej audycji nie molem wydusic z siebie slowa chcialem podziekowac dzis.dziekuje Wam,a Barcy....dzis wstalem.dumny vhoc niewyspany bo wez zasnij po takim meczu

0

Gowniany telefon przyczyna literowek :)

1

Bledy ort.??Zjedzone czy przkrecone litery to nie ortografy chlopie

0

Jakby powoedzial zewlakow,skald palce lizac.co by sie nie stalo kocham Cie Barco

0

Typuje wynik 5:2,takie mam przeczucie niestety.

1

Jak bedzie blisko ,ale sie nie uda to zaboli bardziej.

3

Pamietam polfinal z Chelsea,gol Andresa,emocje strszne byly,dzis jestem spokojny,lekki stres.Mysle ,ze to dlatego ,poniewaz kazdemu zdarza sie slabszy mecz i dzisiaj tak naprawde nie musimy a mozemy przejsc do historii.brak awansu bedzie dla mnie zwyklym wypadkiem przy pracy,tamten mecz bedzie wypadkiem przy pracy.

0

Dawac go.wole od Sampaolego

0

A jak Lucho wystawi slaby sklad zeby skupic sie na lidze....co ja pieprze...

0

Moze niech napisze co zrobil z reprezentacji z swojej nieudolnej kadencji.Wara od Barcy cienki bolku!Wypowiedzi takich ludzi nie ma nawet co sluchac

0

Do tych co pisza o jakmistam baloniku.To sa nadzieje ,nie balonik.Kazdy dobrze wie ,ze gdyby nie dolek Barcy to Psg nie nabiloby tylu goli a my nic.Ja wierxe i mam nadzieje,a ci ktorzy pisza ze mozemy awansowac i sa jakby pewni swego dodaja buzke na konc.wiemy ze sielanki nie bedzie ,ale mamy szanse.Balonik by pekl gdyby poprzedni mecz mial inny wynik ,a ten mialbyc formalnoscua,ale bysmy go przegrali.

0

Co ta szabelka taka mala?Dzis trzeba porzadny miecz zeby sciac wroga z Paryza.

0

Jestem spokojny przed tym meczem,chcialbym remontade ,ale jestem spokojny,bo wiem ,ze jutro bede dumny z tego co dzis chlopaki pokaza na boisku.Jestem pewny ze zostawia serce na murawie.Kto wie ,moze beda inne okolicznosci ,ktore nam pomoga awansowac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?