2

Bellerin bedzie naszym Danilo.jest przereklamowany i to bardzo

0

Ok.dzieki.

0

No wlsanie tak sobie myslalem,kiedy oni ostatnio strzelili po ladnej akcji kombinacyjnej.

0

Gra Morata?wolalbym zeby gral od poczatku niz wchodzil z lawki

1

Siedze na kiblu i taki film dales...lekko poszlo

0

Dzieki kibicu Uefalony ;)

0

Byla czerwien dla Navasa?tylko obiektywnie prosze.nie ogladam wiec jakis link na tel.

0

Opetalo cie chyba cos.o ile w przypadku zmian Leo masz sporo racji to na tym sie koncxy.Rakitic jest znow wazny i nie gadaj ze gra zle,Roberto ze srodka pola tez nam pomaga.

0

A by cie pierun,rozpetales trzecia wojne...

0

Zagral swietnie w destrukcji...naszych atakow.2+ to dobra nota ,tymbardziej,ze to samo nalezy sprawiedliwie dac Leo

0

Hahaha kur...dobre z tymi bieszczadami :D

0

Oj panie,trzeba oddac realowi ze gra do konca i walczy w kazdym meczu o zwyciestwo,potrafi wrzucic wyzszy bieg gdy trzeba i robia to wczesniej niz w 90 minucie.trpche obiektywniej trzeba na to patrzec.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Masz racje,jeden mecz ,ale z ogorem posadzilbym go na lawie,w sumie to dzis mialbyc ogor...Leo nalezy sie lawka ,ale napewno nie na Valencie

0

Ostatnio niestety patrze z kim my mzemy stracic.real ma szczescia fure.w tym sezonie i zmiennikow .

0

U mnie bylo podobnie.Zgasla niestety i zapalek nie moge znalezc,a moze nie chce

2

Juz na calderon mialy byc cuda niewidy.Co jak co ale bialym serca do walki nigdy nie brakuje i jakos ciulaja te punkty

0

Z forma Atleti watpie ze urwa cokolwiek bialym

0

Bylo tego nie wrzyucac bo kwas ...

0

Sprawa prosta jak budowa cepa:

Z Psg tez setek nie mielismy,nie klealismy idealnie,celnie,szybko,ale Psg tak sie zesralo i cofnelo ze czekali na wymiar kary.dochodzi do tego nasze wielkie serce i zaangazowanie ktorego oststnio nie bylo dokonujemy remontady i wracamy do starych zlych nawykow.Inna sprawa jest taka ,ze skoro ja sie ta porazka nie przejalem mocno ,bo z tylu glowy jest wyczyn z Psg,to i chlopaki chcoal nie chcial trz o tym mysla.tak byc nie powinno ,ale mysle ze jest.Nie woerze ,ze Luch ochlonal po takim srodowym szalenstwie.

0

A jaki nick ...szkoda ze nie franco

0

No co ty,do Chin pojdzie :D

0

Usun konto.

0

Najwazniejsze,ze gramy dalej,nie odpadamy z wyscigu o lige.mysle ze czeka nas duzo zwprotw akcji,bo real gra kupe i sercem w sumie i szczesxiem nadrabiaja.szkoda kazdego punktu ,ale ja dzis bralem pod uwage strate nawet 3 oczek.nowy trener ,ktory umie zmotywowac i ustawoc zawsze bedzoe grozny.Gratulacje dla Depor ,a dla nas potrzebny odpoczynek i dodatlowa motywacja,o Neyu nie wspomne.szkoda ze mamy takich cienkich zmiennikow.Gomes,i wielki ,kochany Denis graja katastrofe.

1

Szkoda.Nie sadze bysmy az tak padali po meczu z Psg.bardziej widze tu zryw Depor z nowym trenerem plus nasza nudna gra.Dzis widac kogo nam brakuje.Wiatr Neymar niestety jest niezbedny plus odwazny Rafinha.jak dla mnie Denis przereklamowany byl i jest i chyba bedzie,Gomes bez komentarza.szczerxe to Denis nigdy mnie noe przekonywal i nie przekona do siebie.Leo dzis niestety nas noe uratowal.

1

Co sie sracie.w zyciu bym sie nie spodziewal ze zagramy super ,czy bardzo dobrxe po tak bojowym srodku tygodnia.poczekajmy do konca.

9

Dopiero z ksciola wrocilem a juz mysla zgrzeszylem widzac jej zdjecia...dobrze ,ze zona nie czyta mi w myslach :)

1

Najlepszego od kibicow dla malego cule i partnerki!

2

Jutro o 8.30 na tvp sport powtorka meczu.wiecie jakoego :)

2

Niekoniecznie z nami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?