Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bellerin bedzie naszym Danilo.jest przereklamowany i to bardzo
0
Ok.dzieki.
0
No wlsanie tak sobie myslalem,kiedy oni ostatnio strzelili po ladnej akcji kombinacyjnej.
0
Gra Morata?wolalbym zeby gral od poczatku niz wchodzil z lawki
1
Siedze na kiblu i taki film dales...lekko poszlo
0
Dzieki kibicu Uefalony ;)
0
Byla czerwien dla Navasa?tylko obiektywnie prosze.nie ogladam wiec jakis link na tel.
0
Opetalo cie chyba cos.o ile w przypadku zmian Leo masz sporo racji to na tym sie koncxy.Rakitic jest znow wazny i nie gadaj ze gra zle,Roberto ze srodka pola tez nam pomaga.
0
A by cie pierun,rozpetales trzecia wojne...
0
Zagral swietnie w destrukcji...naszych atakow.2+ to dobra nota ,tymbardziej,ze to samo nalezy sprawiedliwie dac Leo
0
Hahaha kur...dobre z tymi bieszczadami :D
0
Oj panie,trzeba oddac realowi ze gra do konca i walczy w kazdym meczu o zwyciestwo,potrafi wrzucic wyzszy bieg gdy trzeba i robia to wczesniej niz w 90 minucie.trpche obiektywniej trzeba na to patrzec.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Masz racje,jeden mecz ,ale z ogorem posadzilbym go na lawie,w sumie to dzis mialbyc ogor...Leo nalezy sie lawka ,ale napewno nie na Valencie
0
Ostatnio niestety patrze z kim my mzemy stracic.real ma szczescia fure.w tym sezonie i zmiennikow .
0
U mnie bylo podobnie.Zgasla niestety i zapalek nie moge znalezc,a moze nie chce
2
Juz na calderon mialy byc cuda niewidy.Co jak co ale bialym serca do walki nigdy nie brakuje i jakos ciulaja te punkty
0
Z forma Atleti watpie ze urwa cokolwiek bialym
0
Bylo tego nie wrzyucac bo kwas ...
0
Sprawa prosta jak budowa cepa:
Z Psg tez setek nie mielismy,nie klealismy idealnie,celnie,szybko,ale Psg tak sie zesralo i cofnelo ze czekali na wymiar kary.dochodzi do tego nasze wielkie serce i zaangazowanie ktorego oststnio nie bylo dokonujemy remontady i wracamy do starych zlych nawykow.Inna sprawa jest taka ,ze skoro ja sie ta porazka nie przejalem mocno ,bo z tylu glowy jest wyczyn z Psg,to i chlopaki chcoal nie chcial trz o tym mysla.tak byc nie powinno ,ale mysle ze jest.Nie woerze ,ze Luch ochlonal po takim srodowym szalenstwie.
0
A jaki nick ...szkoda ze nie franco
0
No co ty,do Chin pojdzie :D
0
Usun konto.
0
Najwazniejsze,ze gramy dalej,nie odpadamy z wyscigu o lige.mysle ze czeka nas duzo zwprotw akcji,bo real gra kupe i sercem w sumie i szczesxiem nadrabiaja.szkoda kazdego punktu ,ale ja dzis bralem pod uwage strate nawet 3 oczek.nowy trener ,ktory umie zmotywowac i ustawoc zawsze bedzoe grozny.Gratulacje dla Depor ,a dla nas potrzebny odpoczynek i dodatlowa motywacja,o Neyu nie wspomne.szkoda ze mamy takich cienkich zmiennikow.Gomes,i wielki ,kochany Denis graja katastrofe.
1
Szkoda.Nie sadze bysmy az tak padali po meczu z Psg.bardziej widze tu zryw Depor z nowym trenerem plus nasza nudna gra.Dzis widac kogo nam brakuje.Wiatr Neymar niestety jest niezbedny plus odwazny Rafinha.jak dla mnie Denis przereklamowany byl i jest i chyba bedzie,Gomes bez komentarza.szczerxe to Denis nigdy mnie noe przekonywal i nie przekona do siebie.Leo dzis niestety nas noe uratowal.
1
Co sie sracie.w zyciu bym sie nie spodziewal ze zagramy super ,czy bardzo dobrxe po tak bojowym srodku tygodnia.poczekajmy do konca.
9
Dopiero z ksciola wrocilem a juz mysla zgrzeszylem widzac jej zdjecia...dobrze ,ze zona nie czyta mi w myslach :)
1
Najlepszego od kibicow dla malego cule i partnerki!
2
Jutro o 8.30 na tvp sport powtorka meczu.wiecie jakoego :)
2
Niekoniecznie z nami...